На тъмно или светло

  • 3 302
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
От бебе държа светната лампа /цялата нощ/ при АЛИСИА. Вече е голяма и ми се иска да изгася лампата и да спи на тъмно. Wink
На последък обаче забелязах, че се страхува вечер от тъмното. Когато сме на разхотка и започне да се стъмнява плаче и иска да я гушкаме.

 Confused:  Confused:  Confused: Как е при Вашите деца?
 Confused:  Confused:  Confused: Какво ще ме посъветвате?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Pela, няма отговор "на нощна лампа" - като визирам моята, която е съвсем бледа, включва се направо в контакта, и се виждат само очертанията на нещата - купих си я, да не се пребивам в началото, когато вдигах-слагах Мая в леглото нощем. Сега стои постоянно включена, съвсем слабо свети, да се доберем до леглото с тати без жертви:)

# 2
  • Мнения: 3 042
Отначало, на нощна лампа.
От скоро вече на тъмно.

# 3
  • Мнения: 5 241
Йоан спи на тъмно  Sign Exclamation
Като е светната лампата прави всичко друго, но не и да спи  Wink

# 4
  • Мнения: 211
Първия месец светвах малка нощна лампа, но след това я угасих и я ползвам само ако ставам за нещо през ноща. Бебчо спи на тъмно.

# 5
  • Враца
  • Мнения: 158
Мартинка заспива на нощна лампа и тя остава светната докато си легна и аз,после на тъмно и не съм забелязала да я е страх.

# 6
  • Мнения: 470
Цитат на: Radina
Йоан спи на тъмно  Sign Exclamation
Като е светната лампата прави всичко друго, но не и да спи  Wink

i Eric taka

# 7
  • Мнения: 1 734
Още спим на нощна лампа. Тя е съвсем дискретна, но и за забелязах, че като е съвсем тъмно Боби реве като че го е страх.

# 8
  • Мнения: 1 187
Докато Ели беше с колики и ревеше по цели нощи лампата беше включена, но след като отмонаха започнах да я гася и тя свикна да спи на тъмно без проблем.

# 9
  • Мнения: 5 255
Купих лампа  Bulb , от тези които се включват в контакта.
Светлината, която се разпръсква е зелена и бледа - не дразни.
Ако е тъмно ходейки   tiptoe ще се блъсна някъде  Banghead .

# 10
  • Мнения: 3 562
Ние сме на нощна лампа от момента, в който се роди Ради  Laughing
Сега когато се стъмнява още в 17.30 забелязвам, че ако се събуди от следобедния сън по тъмно и плаче  Cry

# 11
  • Мнения: 2 693
Ами заспива на нощна лампа и компютър, а като си легнем и ние включвам и телевизор /аз така заспивам за съжаление/. Когато всички заспим е съвършено тъмно в стаята вече. Ако имаше самостоятелна стая, предполагам щеше да заспива на нощна лампа, а после да я гася /то детето само ще си покаже как му е комфортно/. Но засега при нас е такова положението.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 522
на тъмно - още откакто сме се прибрали от родилното. педиатърката ме посъветва да им има ле-е-е-ека светлина, но аз не я послушах  Embarassed

# 13
  • Мнения: 3 200
На нощтна лампа спим за сега

# 14
и ние сме на нощна лампа,защото Йоана се буди през 3 часа да яде-няма как Grinning

Общи условия

Активация на акаунт