Аватарни игри 34

  • 24 067
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
На мен вчера ми даваше, днес не  Rolling Eyes

Випи  Hug

# 16
  • Мнения: 5 272
Здравейте, момичета  Hug За много години, живи и здрави да сте,  щастие и късмет да ви съпровождат през цялата година, да сме все така сплотени, споделящи и творящи  Hug
За мен почивните дни свършиха, а така имах нужда от малко почивка след почивката  Mr. Green

Честито на всички победителки в бала  Hug

Тифче, не се плаши, аз бях като теб на 30 си рожден ден, но още на следващата година бях с близнаци  Heart Eyes Даже и връзката ми беше на няколко дни  Mr. Green За кариера никога не съм мечтала, но и работа нямах тогава, а ето, че всичко се нареди. Пожелавам и теб да те сполети същото щастие, че и по-голямо  Hug

Уомънче, аз бях второто ти другарче от сикрет санта  Peace Понеже си бяхме разменили адресите преди това е станало объркването  Wink

Захарче, успяхте ли да се приберете от морето или там карахте Новата година? Ще страшно е било по вашия край май? Ние поне за Нова година не сме имали проблеми - бяхме на яз. Искър и там такива виелици и снегове като по Балкана нямаше Simple Smile Ходихме и до Боровец - малеее, голяма лудница  #Crazy Бях ходила само лятото и сега направо не го познах Simple Smile Но не е по-нашия джоб  Rolling Eyes
Вие как и къде празнувахте - споделяйте  Simple Smile

# 17
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
Джине ти близнаци ли имаш?  Hug

# 18
  • Мнения: 5 272
Джине ти близнаци ли имаш?  Hug
Да, момче и момиче Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 712
Запис в новата тема Peace

# 20
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 355
Ние на НГ си бяхме по домашно, но сестра ми със семейството ѝ ми бяха на гости и беше много весело. Децата си играха много, караха се, сдобряваха се, смяха се, реваха ... изобщо беше шумно и многолюдно.  Sunglasses

Сега вече съм на работа и от вчера ръчкам децата да учат, но без особен успех.  Whistling

# 21
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
Че хубаво  Hug

# 22
  • Мнения: 6 548
И ние на домашно - хапване, пийване, празнична програма по тв. Peace
Едно време правихме големи джумбарета, ама нещата се променят. Laughing

# 23
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
И ние бяхме домашно Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 2 801
Джине, ние 5 дена бяхме по Коледа в Боровец, наистина е лудница.  Crazy

По Нова година бяхме семейно вкъщи, хапване, пийване, нищо особено.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 272
То и ние горе-долу по домашно, но на каравани Mr. Green Беше весело, децата се наиграха, ние се напяхме и напихме  Joy Кой каквото го влече  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 833
Айде за много години bouquet Живи и здрави , пък другото само ще си дойде bouquet

Аз бях след работа на Нова година и го изкарах лежевно в нас, без хора, без празници. Просто една спокойна вечер Wink

# 27
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Уомънче много,много благодаря за прекрасните картички и пожелания  Heart Eyes Hug Разчуства ме  Heart Eyes
Джине на морето посрещахме по домашно му.Само ние си бяхме,че приятелите ни бяха на гръцко  Mr. Green Бяхме планували тук сбирка ,но тръгнахме на път и този лед ни върна обратно.Стигнахме само до Поморие,а се въртяхме 6 пъти.Уж джипка 4 по 4,голяма тежка,ноооо леда си лед това е.Всъщност аз обвинявах мм,че нарочно го прави  Whistling Той се ядоса накрая в Поморие и ми казва "карай ти тогава".Аз сърдита се качвам и оооооо боже тези спирачки все едно не ги натискам  ooooh! Пързалка направо.Завъртях се и аз веднъж и викам хайде към Несебър.Добре,че върнахме,че малко по късно стана и тази виелица.

# 28
  • Мнения: 5 128
Запис в новата тема  Peace

# 29
  • Мнения: 5 272
Захарче, добре сте направили. Важното е да сте живи и здрава, пък празник може всеки ден да бъде  Hug

Общи условия

Активация на акаунт