Новата седмичка 15.11-21.11

  • 7 381
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Хайде на новата седмицаааааааа!!!
Дано е щастлива и усмихната!
Само хубави новини да ни донесе на всички фронтове и най-вече на бебеправещия!
Дано всичко лошо е вече зад гърба ни и от тази седмица да започнат да ни се случват чудеса!

Весела и успешна седмица момичета!

# 1
  • Мнения: 4 362
Даа късмет и от мен на вси4ко бебеправещи Grinning ,а на тези който 4акат лелята да си останат с 4аканете да не ги посети цели 9 месеца Grinning Успешна седмица моми4ета.Само хубави новини и много усмивки

# 2
  • Мнения: 7 718
Ренци, дано  това да е твоята щастлива седмица Laughing

# 3
  • Мнения: 508
Успешна седмица и от мен Grinning А3 отивам в работна сила,нали сьм бе3работна и там се провежда някакьв курс Neutral Face а е тооолкова студено тук cold -6 градуса.

# 4
  • Мнения: 697
Много успешна седмица на всички Simple Smile

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Бързо здрасти от мен, тичам по задачки и отивам пак до болницата. Има поне една добра новина- тествах се пак и е абсолютно отрицателен- урааааааааааа. брей никога не съм мислила, че ще се радвам така на една чертичка. Сега отивам да видим какво ще правим с лекаря. ще докладвам като се върна.
Перла какво стана с твоето ходене до Болницата?

# 6
  • Мнения: 7 718
Ва-ва, а температурата?

# 7
  • Мнения: 4 324
Здравейте и от мен и успешна седмица на всички.

wa_wa успех на прегледа  Sign Exclamation Виждам че си си променила графиката. Сега ще стискам палци съвсем скоро да се появиш с нова  Wink

Що се отнася до ФФ и графики, някой ще ми обясни ли защо при мен линията (червената) за овулацията пак е пунктирана, при положение, че имам 0.3 градуса скок в температурата  Imp

# 8
  • Мнения: 3 376
Цитат на: Tania79
Що се отнася до ФФ и графики, някой ще ми обясни ли защо при мен линията (червената) за овулацията пак е пунктирана, при положение, че имам 0.3 градуса скок в температурата  Imp


Уф, при ФФ не трябваше ли скокът да е поне 0,4 градуса, за да се смята за сигурна овулация?

# 9
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Grizabella
 Уф, при ФФ не трябваше ли скокът да е поне 0,4 градуса, за да се смята за сигурна овулация?


Това не знам  Confused
Обаче гледам графиките на момичетата тук и моите данни са същите като на wa_wa. И при нея (wa_wa помагай) БТ е 36.7 и после 37 - и при мен е така, ама моите линии са пунктирании  Sad Защо и каква може да е причината  Confused:

# 10
  • Мнения: 3 154
Ва, успех мила!

Таничка, пунктирана ти е линията понеже не си отбелязваш цервикалната (поне според мен това е причината). Опитай се да смениш метода на отчитане - ако сега е Advanced, го направи на FAM (fertility awareness method).

Усмихната и приятна седмица на всички!

# 11
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Sunshine

Таничка, пунктирана ти е линията понеже не си отбелязваш цервикалната (поне според мен това е причината). Опитай се да смениш метода на отчитане - ако сега е Advanced, го направи на FAM (fertility awareness method).


Това от къде да го направя  Embarassed

# 12
  • Мнения: 7 718
Таня, добре ти изглежда графиката. Има си спад, има си и повишение. Успех.

# 13
  • Мнения: 3 154
Цитат на: Tania79
Цитат на: Sunshine

Таничка, пунктирана ти е линията понеже не си отбелязваш цервикалната (поне според мен това е причината). Опитай се да смениш метода на отчитане - ако сега е Advanced, го направи на FAM (fertility awareness method).


Това от къде да го направя  Embarassed


Като си влезеш в акаунта на ФФ най-отгоре нали има едни сиви бутончета с падащи менюта. Там кликни на първото (Main) и после отиди на Options/Preferences. Най-отдолу на страницата имаш Default Detetctor. От там сменяш метода. Хайде пробвай - би трябвало да стане.

# 14
  • Мнения: 508
Никакьв от4ет не сьм ви дала от моята среща с доктора в ин витро клиниката,3ащото това беше ра3яснение на самата процедура Neutral Face ,обикновен ултра3вуков преглед и попьлване на документи.Не 3нам как е в БГ,но тук е 3адьлжително партньорите да са с брак,дока3ан стерилитет и такива...Важното при нас е сега да и3чакаме отговорьт на 3дравната каса Neutral Face ,дали ще поеме 50%от цената,а тя е определена от 3100(всичко ),3а което се сьмнявам(вижда ми се малко)но предварително тук не може да се говори.3ависи от лекарствата Confused Мьжьт ми иска до коледа да направим един опит Simple Smile .Като дойде отговорьт от касата и моята гостенка почваме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт