"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-38

  • 30 467
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Та ние не ги ли направихме вече  hahaha hahaha hahaha hahaha
Димак  Heart Eyes Hug Профче  Heart Eyes Hug Мерси ви  Hug Hug Hug
Котака е мой, па кучака на сино, а двете ги гледам аз разбира се  ooooh! И все мене търсят  Crossing Arms

# 676
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Та ние не ги ли направихме вече  hahaha hahaha hahaha hahaha
Димак  Heart Eyes Hug Профче  Heart Eyes Hug Мерси ви  Hug Hug Hug
Котака е мой, па кучака на сино, а двете ги гледам аз разбира се  ooooh! И все мене търсят  Crossing Arms

 Ирче  Hug Heart Eyes познато  Whistling
миналата година на щерката взехме зайче. Много е сладко хайвана, в началото вного я мачкаше и дърпаше ама за 2-3 месеца и й мина мерака  Whistling. И понеже все аз я храня и поя, та заека като ме види и като кучеи ляга по корем да го галя  hahaha hahaha hahaha hahaha остава само да му сложа каишката и да си подскачаме навън  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 677
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Ма Димак, ние и заек имаме  hahaha hahaha hahaha
И си има каишка с звънче, специално за зайче  Joy Joy Joy И котката има каишка, ама като я сложим и е кат магаре на мост  Joy Joy Joy

# 678
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Ма Димак, ние и заек имаме  hahaha hahaha hahaha
И си има каишка с звънче, специално за зайче  Joy Joy Joy И котката има каишка, ама като я сложим и е кат магаре на мост  Joy Joy Joy

оххх  hahaha hahaha hahaha hahaha а аз си мислех, че само в нас е кат зоомагазин  Joy Joy риби, папагали, зайци  Whistling Whistling  добре че кучето е на село  Blush

# 679
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Ма Димак, ние и заек имаме  hahaha hahaha hahaha
И си има каишка с звънче, специално за зайче  Joy Joy Joy И котката има каишка, ама като я сложим и е кат магаре на мост  Joy Joy Joy

оххх  hahaha hahaha hahaha hahaha а аз си мислех, че само в нас е кат зоомагазин  Joy Joy риби, папагали, зайци  Whistling Whistling  добре че кучето е на село  Blush
Имахме и риби няколко години, ама мен ми писна ги гледам и да ми умират от нищото  Stop Канарчета две и те им стана нещо и след  2-3 години си заминаха, морското свинче умря от старост и тия вече останаха само .

# 680
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Скрит текст:
Ма Димак, ние и заек имаме  hahaha hahaha hahaha
И си има каишка с звънче, специално за зайче  Joy Joy Joy И котката има каишка, ама като я сложим и е кат магаре на мост  Joy Joy Joy

оххх  hahaha hahaha hahaha hahaha а аз си мислех, че само в нас е кат зоомагазин  Joy Joy риби, папагали, зайци  Whistling Whistling  добре че кучето е на село  Blush
Имахме и риби няколко години, ама мен ми писна ги гледам и да ми умират от нищото  Stop Канарчета две и те им стана нещо и след  2-3 години си заминаха, морското свинче умря от старост и тия вече останаха само .

свинчоци и мишоци вече нямаме  Whistling ама няколко вида папагали и рибите си ги развъждаме  Flutter

# 681
  • Мнения: 15 884
Пу, пу, да не ви е уроки, кви сте ми зоолюбящи Heart Eyes И аз ги обичам много животинките, но на този етап имам три, четири мравки които наблюдавам предимно вечер в банята и тук таме некое паяче, което се опитвам го изнеса от вкъщи без да го убивам, в повечето случаи неуспешно Mr. Green С друго не мой се пофалим за сега Laughing но кат казах зоо, се сещам за една клиентка, която награби едно списание с дебели корици, озаглавено 300 прически, а тя го прочете като зоо прически Shocked Викам, сакън Naughty само кучета и котки не бех стригала до ся... Joy Joy Joy Joy

Димак Hug кво да се зафалим с козунаците бе, кат те не бяха за пред хора Joy Joy Даже аз кат ги ядох мижах, щото гледката беше покъртителна Joy Joy Карай, до година пак ще пробвам Whistling Виж с яйцата се зафалих иначе, ма у фейса, щот сме нарциси все пак Mr. Green

# 682
  • Мнения: 16 079
Пу, пу, да не ви е уроки, кви сте ми зоолюбящи Heart Eyes И аз ги обичам много животинките, но на този етап имам три, четири мравки които наблюдавам предимно вечер в банята и тук таме некое паяче, което се опитвам го изнеса от вкъщи без да го убивам, в повечето случаи неуспешно Mr. Green С друго не мой се пофалим за сега Laughing но кат казах зоо, се сещам за една клиентка, която награби едно списание с дебели корици, озаглавено 300 прически, а тя го прочете като зоо прически Shocked Викам, сакън Naughty само кучета и котки не бех стригала до ся... Joy Joy Joy Joy

Димак Hug кво да се зафалим с козунаците бе, кат те не бяха за пред хора Joy Joy Даже аз кат ги ядох мижах, щото гледката беше покъртителна Joy Joy Карай, до година пак ще пробвам Whistling Виж с яйцата се зафалих иначе, ма у фейса, щот сме нарциси все пак Mr. Green
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Мимоче Heart Eyes Hug никога не е късно

Димак Heart Eyes HugИрко Heart Eyes HugПрофче Heart Eyes Hug

# 683
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Иии Дидоче  Hug Heart Eyes намина да ни видиш дишаме ли  Heart Eyes.
Мимоче  Hug Heart Eyes карай сега  Flutter догодина шъ съ пофалиш с по-убави козунаци  Peace. Не е късно да започнеш да разкрасяваш и животинките  Crazy Wink

# 684
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Хайде добро утро  Hug Hug Hug
Тоя момък реши ни спретне по едно кафенце  Mr. Green
И начална скорост ви давам за работа hahaha hahaha hahaha

# 685
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Хайде морнинг и от мен  Hug Hug Hug
идваааамммм   Whistling ooooh! hahaha
Ирче  Hug Heart Eyes голям тласък за работа ни даваш  Mr. Green

# 686
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Димак  Heart Eyes Hug чи къ  hahaha hahaha hahaha
И за тия дето се сещат, че е Петък ( щото за мен не важи кой ден е ) hahaha hahaha

# 687
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Димак  Heart Eyes Hug чи къ  hahaha hahaha hahaha
И за тия дето се сещат, че е Петък ( щото за мен не важи кой ден е ) hahaha hahaha

оффф и за мен не важи, че утре пак съм работна  Whistling
ама кат` си рекла че е петъкО  Joy Joy
ейй тва е петъчно събуждане  hahaha hahaha hahaha


# 688
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Айде кой празнува ПетъкО, да рипне  Joy Joy Joy

# 689
  • Мнения: 15 884
Айде кой празнува ПетъкО, да рипне  Joy Joy Joy

Party Party
Ирко Hug Димак Hug
Дидолинка наминала... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт