29ти

  • 2 432
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 464
Момичета утре е 29ти. Втората годишнина откакто момченцата ми станаха ангелчета. ЗНам, че си имам ппринцеса да ме радва, но болката по загубеното в сърцето ми не е намаляла. Събудих се със сълзи днес и не искам утре да идва. Все още сизадвам въпроса ЗАЩО...Истината е, че никой не знае защо тъй като няма обяснение. Несправедливо и жестоко е майка да надживява децата си, това е в противоречие със законите на природата.
Моля ви да планете по 1 свещичка, ако минете покрай църква. Тук няма източно православана църква, но ще пална в каквато и да е.
Прегръдки и поздрави от мен  bouquet

# 1
  • Мнения: 464
http://www.preciousmoments.com/park/attractions/

Това е едно вълшебно място, което посетихме миналата година. ПОдейства ми много успокоително......Като приказка е

# 2
  • Мнения: 651
Наистина страхотно място! Бъди силна и мисли за принцесата си. Имаш поне нея - да е жива и здрава и много да те радва. Предполагам колко боли /защото аз загубих едно бебе и знам колко боли/, но трябва, мила, просто трябва да го преболееш. Знам, че никога няма да забравиш, знам, че няма как, но поне опитай да притъпиш болката. С теб сме - знаеш. Hug

# 3
  • Мнения: 3 166
 Hug Бъди силна, мила! Заради датето, което имаш! Знам - нищо не може да замести двете ангелчета! НИЩО! но някак си трябва да продължим напред! Когато изгубих мънчикото си момиченце, всички ме успокояваха с това, че първо съм млада и второ - все пак имам едно дете! Първото изобщо не носи успокоение! И десет деца да има още/, защото щом съм млада - имала съм време/ това няма да заличи спомените! Нито пък болката. Що се отнася до второто - разбрирам напълно как се чувстваш. Аз безкрайно обичам Вики! Съзнавам, че е най-големият дар, който е дна жена може да има! Съзнавам, че други и едно дете нямат! Но в същото време от това не ме боли по-малко! Прегърщам те! С теб съм! Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 218
Ще запаля свещ за твоите ангелчета и ще се моля за теб и семейството ти.  Praynig Praynig PraynigНяма отговор миличка на този въпрос. Може би никога няма да разберем ЗАЩО губим децата си. Прегърни малката красавица до теб, поговори с най-близкият си човек за това и ще се почувстваш по-добре. Поплачи си, сълзите пречистват душата.
Всяка година в денят на раждането и смъртта на Вики и аз се чувствам така. Благодаря на Богородица, че имам Тони. Още боли, но трябва да сме силни заради себе си и близките си.
 Hug

# 5
  • Мнения: 7 110
Trouble Maker, ще се помоля за двечките ангелчета.
За съжаление в момента (до неделя) в черквите не се палят свещички за умрели.   
 Hug

# 6
  • Мнения: 464
Благодаря ви момичета. Денят беше дъждовен, така че не успяхме да го прекараме навън. Говорих със съпруга си и баба ми, а родителите ми дори не споменаха момчетата като се чухме по тел. . Сигурна съм, че са били в мислите им, но все пак очаквах повече....
Прегрудки на всички ви  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 166
Миличка, не си причинявай болка така! Предполагам, че родителите ти не са ги споменали, не по друга причина, а за да ти спестят страдание и мъка. Струва ми всеки би постъпил така. С мисъл за теб и твоите собствени чувства. Прегръщам те!

# 8
  • Мнения: 7 110
Trouble Maker, взаимното щадене натоварва страшно много. А всички дружно и поотделно държат да ти спестят болката.  Confused
Много кофти ситуация е това.
 Hug

# 9
  • Мнения: 2 257
Трудно е да се пише и да се говори по тази тема, Trouble Maker. Аз самата я гледам още от 28ми и не знам какво да напиша....Защото всичко, което исках да кажа, ми изглеждаше недостатъчно. Но бях мислено с теб в този ден. Вероятно  родителите ти, като такива, не са искали да бъркат в раната...Само ти си знаеш защо не са споменали децата...Но тук си имаш едни непознати познати, които винаги ще намерят топла дума и добро чувство за теб.    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт