Секцио в Бургас

  • 652
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Момичета, предстои ми раждане със секцио в Бургас със спинална упойка (не ми се налага, просто така реших). Някоя от вас може ли да ми кажа колко пари трябва да приготвя за лекаря, екипа и анестезиолога, които ангажирам? Когато питам лекаря ми отговаря: "колкото имаш на сърце", което....как така колкото имам?!  newsm78 Не искам да се изложа така че ще съм благодарна ако ми споделите с опита си.
Поздрави!

# 1
  • Мнения: 742
ами нямам идея, но и на мен ми предстои същото. Затова ще те помоля да ми пратиш на лични името на лекаря, който ще те оперира...

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
300 за секциото и 70 за упойката платих аз (също спинална).

# 3
  • в джунглата
  • Мнения: 916
и аз ще съм ти благодарна и на мен при предстои засега съм се спряла на лазарова, но още не е ставало въпрос за пари. така че ако ме ориентираш,( може и на ЛД) ще съм ти благодарна.
моя приятелка платила 500 с пълна миналото лято.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Това, което последно сондирах като инфо е 500 лв.(с пълна упойка), ако искаш спинална още 100-150 лв. за анестезиолога.

# 5
  • Мнения: 407
Моя позната преди 5 месеца е платила 300лв на Георгиев за секцио с пълна упойка.

# 6
  • Мнения: 2 479
И аз за 300 съм чувала,но за анестезиолога не знам дали трябва отделно newsm78

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Ако има уговорка отделно с анестезиолога би следвало според мен да му се дава отделно. Ако не- дава се някаква сума на доктора, а той разпределя на останалите от екипа- колкото реши си дава сигурно.. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт