Аватарни игри 35

  • 24 168
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 549
Можеше и нещо по-добро да измисля, но нямам време и затова пускам тази комбинация.



# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Здравейте !  Hug Записвам се в новата тема .
Захарче ,мерси за  темата . bouquet

# 17
  • Мнения: 5 277
За малко да ви изпусна значи  Laughing
Благодаря за темичката, Захарче  Hug

# 18
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Захарче, мерси за новата тема!  bouquet

Тифани, аватара ти за тази игра е от типа снимки синемаграфия, които не са като повечето гифчета с ефекти или откъс от видео, а фотография, в която само определени обекти се движат, а всичко останало е неподвижно. По едно време бях много зарибена и се рових постоянно из нета за подобни. Доколкото имам спомен, ето тези са считани за едни от най-добрите в тази сфера. http://cinemagraphs.com/ . Ти може и да ги знаеш тези неща, де, но понеже ми бяха много любими по едно време, да си кажа. Simple Smile
Rойссс, не го знаех този сайт, много ги обичам такива, благодаря ти  Hug Hug Имам няколко свалени от един сайт преди поне 6,7 години си ги подмятам между лаптопи и компютри, сега ще разгледам и в този сайт . Юпии!

Диди, мерси за мнението  Hug Аз в предната тема обясних защо така се получи с аватара.

Сисе  Hug

# 19
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Местя моето творение, че като е заключено не може да се цитира.

ЛОВЛИ, моля те като цитат го вземи , иначе аватарът ще е голям.



# 20
  • Мнения: 5 719
Тифче, много нежна комбинация, браво Hug Hug Hug

А аватара е невероятен Heart Eyes

# 21
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Мерси мила  Hug Hug


Това е страхотно  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 12:23 от Tiffany Aching

# 22
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
По принцип в този сайт са работи само на двама конкретни фотографа. Ако напишеш cinemagraphs в гугъл излизат още много подобни и на други фотографи.  Peace

Един от първите пъти май бях попаднала на долната снимка съвсем случайно, и незнайеки, че е от подобен тип, доста се стреснах.  Laughing

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 13:49 от Rois

# 23
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Оооо страхотни снимки има.С леки ефекти харесвам аз.
Този аватар на Тифчето ще е идеален и за винтидж комбинация в поле  Heart Eyes
Аз отново имам проблеми със съня.Вечер трудно заспивам и сутрин куквам още към 5  Tired Но не се чувствам недоспала.Напротив имам енергия за трима  Laughing

Сега готови ли сте за разходка?Влак?И понеже сме специални затова съм ви приготвила пътешествие с Ориент експрес  Wink По пътя срещнах и знаменития Еркюл Поаро,но не се вписа в картинката  Mr. Green



# 24
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Да Ройсче разгледах и в гугъл Simple Smile

Захарче, много сладко! Аз имам подобна във влак

# 25
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Реших да е нещо по различно от цветенца и декорация към които се насочих в началото  Blush Не е блестяща , но толкова си и мога.Сега отивам из магазините  Party Любимо  Laughing

# 26
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Охооо за какво?

Аз вчера по път към една институция забърсах сутиен от Ню Йоркър бяха само по 10 лв  Shocked и маратонки от Тенденз  Blush

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Ето ме и мен:



# 28
  • Мнения: 5 277
Аз успях с междинната - олекна ми  Mr. Green На мен ми хареса резултата, макар че се съмнявам да се хареса на притежателя на аватара и да знае, че няма да се разсърдя ако е така  Peace Даже си мислех дали да не сменим правилото и ако играем по случаен аватар дали комбинацията да не си остава за този, който я е правил, за да няма обидени, ако не се хареса това, което се е получило, нито пък другия да се чувства длъжен да носи комбинация, която не е "негова", само за да не обиди създателя й  Rolling Eyes Е, ако си я поиска, вече е друго  Laughing

# 29
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
И аз съм готова с междинната. На кой пращахме?

Общи условия

Активация на акаунт