неща на "Ливия М"-били много хубави?

  • 1 976
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
мами, препоръчаха ми ги, особено комплектите за спане, югранчета и прочие......етикетът бил един такъв здрав с таралежче...някой да е ползвал?....

# 1
  • Мнения: 4 970
ПОгледни тук http://www.livia-m.com/ Аз специално не съм ползвала.Попаднах на сайта им преди време,търсейки си шалте за спалня и посетих магазина им.Но... Rolling Eyesцените ме спряха.Изглеждат много добре нащта им,но аз не бих дала толкова пари.

# 2
  • Мнения: 2 700
Фирмата е много добра. Цялото ни спално бельо е тяхно. Фирменият им магазин е в "Зона Б-5", бл. 2 / на Опъленска, точно до МОЛ София/.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 559
Страшни са и си заслужават всяка стотинка! Хасето хем е много сбито и фино, хем пък не седи като шкурка и да трябва да го переш 10 пъти преди да го ползваш. По-добро българско спално бельо само от Враца съм вземала от серията на Вратица за износ и то не беше по-добро качество, а просто убийствени щампи - единият е на зелени ябълки, а другият на портокали. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 426
много са хубави, шият за износ и освен във фирмения им магазин много рядко можеш да откриеш някъде тяхна продукция.

# 5
  • Мнения: 86
А някои от посетилите магазина може ли да ми каже дали предлагат детски хавлийки (не видях в сайта) и някакви ориентировъчни цени. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт