Препоръчайте ми добър JP в Пловдив

  • 2 108
  • 8
  •   1
Отговори
Препоръчайте ми JP  в Пловдив - няма значение от кой район на Пловдив ще е, ако ще и 5 часа опашка да чакам пред кабинета, пак не ме е грижа. Все пак става въпрос за дравето ми нали?

Последна редакция: пт, 28 апр 2006, 15:55 от ro6lyo

# 1
  • Мнения: 693
Моето JP е д-р Ардашев от Медисити много съм доволно вече 5 години съм при него когато не е спешно си записвам час и повечето пъти влизам веднага най-много да чакам полвин час не е като при някои за които казват че не записват часове и чакаш по 2-3 часа пред кабинета освен това съм спокойна че ако се наложи мога да му звъня денонощно и от работата му съм доволна и от отношението телефона на регистратурата е 960248 а се намира до х-л Марица

# 2
Май никой не е доволен от своето JP, щом не го препоръчва!!! viki81 блягодаря ти за коментара. Отивам да проверя твоето JP  дали е подходящо за мене...

# 3
  • Мнения: 9 063
Моята : д-р Елисавета Велева, Второ ДКЦ, срещу ресторант Стадиона, 2 етаж.
Млада, добра, най-много внимание обръща на дечицата, ама и нас не ни пренебрегва де Simple Smile
Ще си доволна.

# 4
АЗ съм мъж, а тука май няма мъже загрижени за здравето си!то дали изобщо има де:))(или пък това е форум за жени) ... та шегата на страна, проблема ми се състои в това, че имам малко или много ( не знам още със сигорност) здравословни проблеми, пак и от скоро живея в Пловдив и трябва спешно да си намеря  подходящ JP. Ще съм ви безкрайно благодарен ако можете да ми помогнете...

# 5
  • Мнения: 9 063
Ами форума не е женски, има място за всички Grinning
И мъж да си, аз пак ти предлагам същата лекарка Simple Smile Ако не знаеш къде е тази поликлиника, пиши ми на лични, ще ти кажа как да стигнеш до там.

# 6
мерси! да да знам къде се намира..... пак да повторя обаче по конкретно търся JP със специалност вътрешни болести

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Моя не е вътрешни болести... но ако ти върши работа, провери го. Д-р Ортомаров от Медисити, на ул. Ибър (май 24 е номера). Доволна съм, грижовен, дава направления и прочие.

# 8
  • Мнения: 3 223
С чиста съвест ти препоръчвам д-р Румен Ситников в ДКЦ1 на събота пазара. Наистина му имам доверие и е много човечен.

Общи условия

Активация на акаунт