Познахте ли сами пола на бебето?

  • 7 408
  • 122
  •   1
Отговори

Анкета

Вярно ли се оказа чувството ви какъв пол е бебето?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 15 ное 2004, 09:01

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Много исках да имам момиче(та). Когато бях бременна, бях някак почти сигурна, че наистина нося девойка. В първия ден на петия месец се потвърди - за моя радост.
Гинеколожката смяташе, че вътрешното чувство на майката за това, какъв пол е бебето, най-често е вярно.
Така ли беше при вас?

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз винаги съм си мечтала за две деца и първото да е момче.
Сега чакаме момиче и сме много щастливи.

# 2
  • Мнения: 5 255
ДА  Flutter .
Аз също като теб Boo исках момиче.
Потвърди се със сигурност при изследването с амнеоцентеза.
Реакцията на мъж ми беше  #Crazy  "Хайде бързо да раждаш, че да провим момче".

# 3
  • Мнения: 3 777
Да познах го. Всъщност сънувах го.
Събудих мъжа в 6 сутринта, да му кажа че ще си имаме момче, някъде в началото на четвъртия месец и той учуден ме пита:
Ама ти нали искаше момиченце..

Да де ама ще имаме момченце Grinning  По късно при всички прегледи се оказа, че наистина ще имаме момченце....
Сега чакам да видя дали съм познала и цвета на очите и косата.
Така и така го сънувах, ще видя дали образа от съня ще се сбъдне. Grinning

# 4
  • Мнения: 4 390
Цитат на: boo
Много исках да имам момиче(та). Когато бях бременна, бях някак почти сигурна, че наистина нося девойка. В първия ден на петия месец се потвърди - за моя радост.
Гинеколожката смяташе, че вътрешното чувство на майката за това, какъв пол е бебето, най-често е вярно.
Така ли беше при вас?


Да.Така беше и при мен.
Много исках да имам момиче. От самото начало,чувствах че нося девойка. В началото на 5-ти месец се потвърди. Grinning

# 5
  • Мнения: 2 784
Аз винаги много съм искала момиченце.За съжаление нашето все се крие,така че пола му ще е изненада.Но след това кървене в началото,каквото и да дойде,стига да е живо и здраво,ще съм най-щастливото майче в света!
Р.S.И все пак колко ще е хубаво да е момиченце...

# 6
  • Мнения: 3 042
нъцки, въпреки големите ми надежди за девойка се сдобих с младеж Laughing
другото дано да е момиче Stuck Out Tongue

# 7
  • Мнения: 928
През цялата ми бременност бебето беше обърнато с гръб и колкото и да ме гледаха на видеозон ,не можаха да ми кажат какъв е полът му. Въпреки че всички ми казваха ,че ще имам момче,защото коремът ми стърчал напред,аз бях убедена,че ще имам момиче.Никога през живота си не съм била толкова сигурна в нещо и наистина интуицията ми не ме излъга.Сега съм безкраино щастлива с моята прекрасна дъщеря.Вярвам че една бъдеща или настояща маика ,може да се довери на шестото си чувство.

# 8
  • Мнения: 111
отначало знаех че ще е момче и макар,че се криеше през цялото време аз бях убедена в това. Роди се момче, а ако имаме някой ден друго се надявам да е момиче

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Имам предвид не кой какво иска, а за вътрешното чувство какво е бебето.
Лекарката преди да ми каже пола на детето, ме пита - "какво мислиш, че е?" и аз започнах - аз искам момиче, таткото - момче...а тя ме прекъсна - "не, какво имаш чувството че е бебето".

# 10
  • София
  • Мнения: 3 626
Моето шесто чувство не работи, за сметка на шестото чувство на мъж ми.

Първия път като бях бременна, нашият татко беше 100% сигурен , че ще имаме момче. Така и стана.

Сега е убеден, че ще е момиче, пък да видим.

# 11
  • Мнения: 2 489
Ние и двамана бяхме 100 %, че ще е момче. Но освен това  същото твърдяха и баби, и приателки, и сестри.
Да, момче е. Може би защото желанието ми за момче е толкова силно!

# 12
  • Мнения: 3 562
Май само аз си мислех, че ще е момче, а то се роди момиче  Laughing

# 13
  • Мнения: 343
Никакво вътрешно чувство! Дори, когато докторът каза, че ще е момиче, аз реших че се е объркал, въпреки че исках да имам момиченце.

# 14
  • Мнения: 1 437
И двата пъти  бях сигурна за пола на децата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт