Лазерно лечение на късогледство

  • 5 834
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Искам да попитам знае ли някой колко е ефективна тази интервенция и дава ли рецидив. Къде е най-добрата клиника и подходяш лекар?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Виж тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28002.0

Миналата година Karimma, си направи такава операция.
Пиши й на ЛС, тя ще ти даде най-точна информация.

И тази тема също:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=61652.0

# 2
  • Мнения: 3 116
Мъжа го оперираха преди 10-на години. Беше с голямо късогледство и астигматизъм. Доколкото знам оттогава единственото възможно усложнение е по-бавно възстановяване Thinking Оперираха го в една клиника в квартал Лозенец, София. Скоро я търсих из интернет но не можах да я намеря  newsm78

# 3
  • Мнения: 429
Благодаря ви от сърце.

# 4
  • Мнения: 14 654
мен също ме вълнува тази тема,понеже  мъжа ми е с 8 диоптера късогледство и 2 астигматизъм.замисля се за такава операция,но още го е страх,и аз благодаря за линковете

# 5
  • Мнения: 7 640
Мъжа го оперираха преди 10-на години. Беше с голямо късогледство и астигматизъм. Доколкото знам оттогава единственото възможно усложнение е по-бавно възстановяване Thinking Оперираха го в една клиника в квартал Лозенец, София. Скоро я търсих из интернет но не можах да я намеря  newsm78
това трябва да е клиниката на проф.Гугучкова и проф.Танев.
Преместиха се на ул Балша,
Медицински център Зрение 
Частно здравеопазване.
адрес: 1408 София,  ул. Балша No.5  бл. 5 ет.2, тел.: +359 2 9531574, факс: +359 2 9531590 
 
 
 

# 6
  • Мнения: 429
Благодаря на всички.

# 7
  • София
  • Мнения: 472
Аз се оперирах при проф.Танев преди 6 години.До сега всичко е наред .Виждам много добре.Не нося лещи, или очила.Бях с 5 диоптъра.От тогава нещата много са се променили и то към по-добро.Нова и по-добра техника и много по-бързо възстановяване.

# 8
  • Мнения: 429
мама Бубе, искам да те попитам при диоптър 3 дали е необходимо да се прави? Направи ми впечатлрние, че повечето от оперираните са с по-висок и затова те питам.

# 9
  • София
  • Мнения: 472
аз когато правех операцията при диоптър до 5 се сваля на 0, а над 5 оставаше по 1 или 2 диоптъра и се прави повторна процедура.Не виждам логика да не се прави и при 2 диоптъра, след като ти пречи и искаш да се отървеш от това.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 102
А има ли лазерно лечение на далекогледство ? Ако някой знае, моля да сподели ! Wink

# 11
  • Мнения: 7 640
А има ли лазерно лечение на далекогледство ? Ако някой знае, моля да сподели ! Wink
да, има, но не знам дали в БГ го правят добре.
А за 3 дпт. късогледство- не си заслужава нито парите, нито риска.

# 12
  • Мнения: 429
А има ли лазерно лечение на далекогледство ? Ако някой знае, моля да сподели ! Wink
да, има, но не знам дали в БГ го правят добре.
А за 3 дпт. късогледство- не си заслужава нито парите, нито риска.
Май наистина си права, защото все пак има риск и той не е много малък. За сега ще оставим нещата така както са, дори и една очна лекарка ни предложи да не избързваме.

# 13
  • Мнения: 189
Колко е голямо детето и това не е ли физиологично все още?

# 14
  • Мнения: 429
Кати, не става въпрос за дете, а за съпруга ми.

Общи условия

Активация на акаунт