Кой е по- суетен

  • 454
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 526
Та въпросът ми е кои са по- суетни: момиченцата(както е общоприетото мниние) или момченцата  Joy На тази мисъл ме наведе синът ми- все да е с нова дрешка, с прическа- гледа се в огледалото и си прави физьономийки...говори колко е красив  Joy Тя и каката много ни се кипри и сутрин и вечер правим различни прически и имаме ~101 фибички...  Но се чудя той нея ли копира или си е просто суетен  newsm78 Вашите наблюдения са...

# 1
  • София
  • Мнения: 39 711
Всяко дете е различно, мисля, че за суетността няма значение дали детето ще е момиченце или момченце.
Може би на суетните момченца им обръщат повече внимание, защото видите ли суетата е присъща само на жените. Ама не Simple Smile Познавам доста суетни мъже... както се казва "никоя жена не може да им кацне на малкия пръст" Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 839
Не мисля, че е от пола.
При моите деца е според `правилото`, тя се кипри пред огледалото още преди да може да върви стабилно. На него изобщо не му пука какво му обличам.
Но пък при мен и брат ми примерно е обратно. ТОй според мен прекалява в стремежа си да изглежда добре. Аз пък особено откакто се родиха децата изпаднах в другата крайност  Embarassed

# 3
  • Мнения: 922
Не знам дали е от суета, но нашия син много държи на външния си вид - скъсан, мръсен, рошав не стои Grinning
А когато го облечем по-официално веднага тича пред огледалото и казва: Много съм готин bowuu

Общи условия

Активация на акаунт