Да помогнем на една самотна бъдеща майка

  • 2 725
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 158
Момичета, имам позната млада жена, която след около два месеца чака дете. Няма си близки, дом, работа, никого, но иска да си отгледа детето. Моля, помогнете с идеи и насоки към кого да се обърнем за нейното и на очакваното детенце устройване с дом и работа: фондации, домове за настаняване, приюти и др., към които да се обърнем...

Благодарим предварително за информацията!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Е тя къде живее сега???Работи ли?Поне майчинство има ли от къде да получава?

# 2


Здравей,

Аз и моята сестра можем да помогнем с малка издръжка на месец, както и със сигурност ще се опитаме да съберем повечето вещи, които ще са нужни на бебчо и бъдещата майка.

Свържи се с мен на е-майл: ajdar@abv.bg

Ще бъдем безкрайно щастливи да помогнем!

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, имам позната млада жена, която след около два месеца чака дете. Няма си близки, дом, работа, никого, но иска да си отгледа детето. Моля, помогнете с идеи и насоки към кого да се обърнем за нейното и на очакваното детенце устройване с дом и работа: фондации, домове за настаняване, приюти и др., към които да се обърнем...

Благодарим предварително за информацията!

а сега къде живее newsm78

# 4
И аз искам да помогна! С количка, дрехи, стерилизатор и други бебешки неща Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 2 493
подарявам дрешки за бебе и ваничка! ако дрешките не й трябват (защото най-много хора има възможност да помогнат с дрешки) то поне ваничката със сигурност ще й трябва!

# 6
  • Мнения: 4 195
ти на правилното място с пуснала темата , но другите са прави - дай ни повече инфо, къде е сега, защо е сама, какво как - обясни ни моля те, пък ние с каквото можем ще помогнем естественно Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 158
Момичето е само защото, то самото е израснало в дом за изоставени деца. В момента живее в социален дом за възрастни, но с детето не може да остане там. Всяка помощ ще й бъде от полза, но най важното е да се намери дом, в който да живее (например ако ви е известен приют или нещо подобно, който да приема майки с деца до първата година, след това ще може да ходи на ясла и майката да работи) и начин по който да се издържа.
Момичета, много благодаря за вашата отзивчивост!

# 8
  • Мнения: 4 195
давай още инфо де - къде да я намерим, тили ще ни съдействаш, как да помогнем - дрехи, колички, легла - казвай подробно бързо
за настаняване - малко трудно но ще видим Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 2 493
Отец Иван ми се върти в главата... той приютяваше разни бездомни майки с бебета...
ама какви бяха координатите му - някой дали ги знае?

# 10
  • София
  • Мнения: 39 717
Нека Ивет каже, нали майките-деца са нейния приоритет Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
Отец Иван ми се върти в главата... той приютяваше разни бездомни майки с бебета...
ама какви бяха координатите му - някой дали ги знае?
Да, това ми се струва най-удачния вариант.Наскоро даваха по новините, че могат да поемат още 40 души като тази жена.
Търсих в нета, но координати или телефони как може да се свържем с него не намерих.Дани Ивет знае.

# 12
  • Мнения: 1 770
Ето един дом, където настаняват момичета от домове за сираци с малки бебета до 1 год.
"Център за семейно подпомагане" ДВН - Габрово
лице за контакт: Надежда Денева тел. 066/ 801135 или 805770
в София тел. 8524713
Може да отиде там още преди самото раждане. След това има право на престой мисля 6 месеца, след това ще й помогнат да се устрои някъде. Ние също може да се включим с някаква помощ, но трябва да имаме повече информация за самото момиче: как се казва, в кой дом е настанена в момента, в кой дом е била преди, откъде я познаваш?

# 13
Мога да помагам с дрехи за бебето и за нея... ама тя да не вземе да го изостави?

# 14
  • София
  • Мнения: 39 717
Олип повечето майки в този форум се борят точно срещу това... и помагат.
Помощта не е да осиновиш някой, всеки месец да му плащаш сметките, да му даваш пари и да му купуваш храна... шпмощта е да помогнеш на човека в беда да си стъпи на краката. Поне аз така го разбирам.

Общи условия

Активация на акаунт