Нашите кухни - 67

  • 108 739
  • 759
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 792
Здравейте! Моля за коментари по тези два варианта на кухня. Мнения, съвети, всичко е добре дошло! Разликата е в горните шкафчета над котлоните. Благодаря!  Simple Smile
Вариант 1:
тук
и тук
Вариант 2:
тук
и тук

И аз съм за втори вариант, но бих добавила и две стъкла, в долния ред на горните шкафове, да бъдат като витринки, биха освежили - все ще се намери нещо красиво да се подава зад тях Wink

# 226
  • Мнения: 15
mitko007,по-добре би било да е п-образна кухнята,като всички плотове са с 60 см.дълбочина-щом като ще се ползва само за работа,не е нужно да е 75 см.Така няма да отнема толкова място.Освен това остров 120/75 е много малък и не стои добре-островите са за големи пространства.

Кухня


общо взето така си го представяме. Паркета ни е същия, и единствената разлика е размененото положение на мивката и котлоните. Този остров също не изглежда огромен. Или пропускам нещо съществено?

Последна редакция: пт, 17 фев 2017, 12:33 от mitko007

# 227
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Сложи и другите мебели в проекта, диван, ТВ, шкафове ако ще има, радиатори и т.н . В някакъв мащаб, за да се прецени дали ще има достатъчно пространство и дали острова няма да изкара кухненската част много навътре в стаята. Трябва да се види и какво ще остане за масата и останалото и за хората. Има значение дали сте 2-3-5 човека все пак.


Snowdrop!, имах открити рафтове и горе и долу и първоначалния замисъл там да стоят 'красоти' доста бързо във времето пропадна. Както някой спомена, лесния достъп предразполага там да се слага какво ли не, всичко което си няма конкретно място, обикновено дребоси които се ползват често. И красотата отстъпва място на удобството. Затова вече нямам такива. Но това не пречи ако на теб така ти е по ок, да си го направиш.Simple Smile
А на долния ред е повече от не добре според мен отворен шкаф.

На горния ред няма ли вариант котлон и аспиратор да се преместят в ляво и вместо да има този тесен горен шкаф да се разшири другия/или полиците? За долен ред има механизми с които тесен и дълбок шкаф се използва максимално но горе не е така. Неудобно е.

Последна редакция: пт, 17 фев 2017, 13:31 от Flash*

# 228
  • Мнения: 6 268
Драго, като не можеш да дадеш инфо за производителя на кухнята ти поне ни кажи колко ти излезе? С каква боя са? Събирам инфо за кухнята ми с мм, а относно майстор, Шадоумен е супер разбирач, разгледах снимки на кухни, правени от него. Wink
Не знам къде си питала за производителя ама не съм крила. Фирмата е Абанос. Вратите са масив (ясен), а цветът е Равена (на някои снимки червенее, но е кафяв). Ние я преправяхме обаче, защото се наложи да я променим спрямо друго помещение различно от планираното... Има и линк със снимки и обяснения всякакви в темата Интериорен и екстериорен стил по аматьорски.
Има и снимки от апартамента, че някой питаше и тук в темата, повечето май ги видяха вече...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=955325.450;topicrefid=20
Eeeee аз пак не успях да ги видя тия снимки  Cry
Заповядай, но утре ще го заключа.
https://photos.google.com/share/AF1QipNLqfiGxCpW5EFA6yndYt49Bfo3 … KYTFBWlMyLUhybWpB

# 229
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Драго, като не можеш да дадеш инфо за производителя на кухнята ти поне ни кажи колко ти излезе? С каква боя са? Събирам инфо за кухнята ми с мм, а относно майстор, Шадоумен е супер разбирач, разгледах снимки на кухни, правени от него. Wink
Не знам къде си питала за производителя ама не съм крила. Фирмата е Абанос. Вратите са масив (ясен), а цветът е Равена (на някои снимки червенее, но е кафяв). Ние я преправяхме обаче, защото се наложи да я променим спрямо друго помещение различно от планираното... Има и линк със снимки и обяснения всякакви в темата Интериорен и екстериорен стил по аматьорски.
Има и снимки от апартамента, че някой питаше и тук в темата, повечето май ги видяха вече...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=955325.450;topicrefid=20
Eeeee аз пак не успях да ги видя тия снимки  Cry
Заповядай, но утре ще го заключа.
https://photos.google.com/share/AF1QipNLqfiGxCpW5EFA6yndYt49Bfo3 … KYTFBWlMyLUhybWpB
Ох супер е.Един въпрос не по-темата.От къде е бялата кожена спалня?

# 230
  • Мнения: 6 268
От Айко Simple Smile

# 231
  • София
  • Мнения: 1 641
И аз не по темата, кои са майсторите или фирмата правили ремонта drago_2008?
Моят бях готова да го убия, обеся, разчленя...
Сега съм пред дилема дали да продам и купя нов апартамент или да ремонтирам отново основно този Sad

# 232
  • Мнения: 88
Драго, като не можеш да дадеш инфо за производителя на кухнята ти поне ни кажи колко ти излезе? С каква боя са? Събирам инфо за кухнята ми с мм, а относно майстор, Шадоумен е супер разбирач, разгледах снимки на кухни, правени от него. Wink
Не знам къде си питала за производителя ама не съм крила. Фирмата е Абанос. Вратите са масив (ясен), а цветът е Равена (на някои снимки червенее, но е кафяв). Ние я преправяхме обаче, защото се наложи да я променим спрямо друго помещение различно от планираното... Има и линк със снимки и обяснения всякакви в темата Интериорен и екстериорен стил по аматьорски.
Има и снимки от апартамента, че някой питаше и тук в темата, повечето май ги видяха вече...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=955325.450;topicrefid=20
Eeeee аз пак не успях да ги видя тия снимки  Cry
Заповядай, но утре ще го заключа.
https://photos.google.com/share/AF1QipNLqfiGxCpW5EFA6yndYt49Bfo3 … KYTFBWlMyLUhybWpB
Прекрасно жилище,направено с много вкус.Със здраве да си го ползвате.

# 233
  • Мнения: 1 473
Snowdrop!, смесителят дали може да се премести примерно на мястото на плота, а той да е вляво от фурната? Не знам когато се ползва мивката дали няма да се пръска навсякъде. Аз когато мия доста вода разливам. Така ще има един плот за подготовка на продукти.

# 234
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
И аз така  си помислих.Много ми харесват,но не ме устройва размера

# 235
  • Мнения: 87
Аз пък да попитам за завесите, тези който се влачат, от къде са?
Готови или шити по поръчка?

# 236
  • Мнения: 2 340
Препоръчайте майстор или фирма за  проект и изработка на кухня в Пловдив. Къде мога да видя на живо кухня с механизми Блум?

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Здравейте! И ние сме от групата, на която им предстои нова кухня. Може ли да ми предложите фирма от Пловдив?
Започнахме от кухни Диалог. Доволни сме от отношението и идеите, но цената е сериозна. На този етап сме се ориентирали към мдф гланц, плавни механизми и термоплот. Мисля си, че може да има достатъчно сериозни фирми, които да направят това за доста по-малка сума. Посъветвайте ме!

# 238
  • Мнения: 792
Здравейте! И ние сме от групата, на която им предстои нова кухня. Може ли да ми предложите фирма от Пловдив?
Започнахме от кухни Диалог. Доволни сме от отношението и идеите, но цената е сериозна. На този етап сме се ориентирали към мдф гланц, плавни механизми и термоплот. Мисля си, че може да има достатъчно сериозни фирми, които да направят това за доста по-малка сума. Посъветвайте ме!

Кухни "Диалог" са с име, но определено може да се спестят 1-2 хиляди лв. Казвам го от опит. Моята кухня се работи в момента, хванала съм фирма от Пловдив, фирма е силно казано, защото фирмата е ЕТ или ЕООД, т.е. работи се от едно лице, евентуално с помощник. Мога да ви дам координати и мнение особено след като ми я монтират.

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Здравейте! И ние сме от групата, на която им предстои нова кухня. Може ли да ми предложите фирма от Пловдив?
Започнахме от кухни Диалог. Доволни сме от отношението и идеите, но цената е сериозна. На този етап сме се ориентирали към мдф гланц, плавни механизми и термоплот. Мисля си, че може да има достатъчно сериозни фирми, които да направят това за доста по-малка сума. Посъветвайте ме!

Кухни "Диалог" са с име, но определено може да се спестят 1-2 хиляди лв. Казвам го от опит. Моята кухня се работи в момента, хванала съм фирма от Пловдив, фирма е силно казано, защото фирмата е ЕТ или ЕООД, т.е. работи се от едно лице, евентуално с помощник. Мога да ви дам координати и мнение особено след като ми я монтират.
Имам притеснения да се доверя на някоя фирма/майстор, които ще ми предложат по-ниска цена за сметка на качество или нерви. Затова ви моля за съвет.

Общи условия

Активация на акаунт