Кога спряхте да гладите дрешките?

  • 2 931
  • 53
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Кога спряхте да гладите дрешките?И изобщо спирали ли сте?

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
На 6- ия месец. Това ми е най- омразното задължение.

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ми...аз не съм започвала....
освен, ако е някаква много претенциозна ОДЕЖДА....Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 512
Аз още им ги гладя  Confused

# 4
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Erica
На 6- ия месец. Това ми е най- омразното задължение.


И на мен ми е най-омразното, а още не съм почнала  Wink

# 5
  • Мнения: 3 146
Когато си тръгнаха бабите - сиреч на 30-35 ден.Нищо не гладя - дори и бодитата.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Към 9-10 месец спрях да гладя като обезумяла всичко. Педката ми каза, че и след 40 ден мога да не гладя, ама повечето дрешки, особено долни, са като малки парцалчета, ако не са гладени... Сега гладя по-официалните (особено ако я глася за някъде), иначе не. Такива блузки, бодита и прочие - тц. И още гладя тези, които имат нужда от ютия, например има няколко панталончета, които ако не са гладени, са с 2 размера по-малки.
Хич не се престаравай - нали ги переш, сушиш и проч. Гладенето в началото е за дезинфекция, но ти не искаш да го гледаш в стерилна среда, така че - след първите дни няма нужда. Освен ако не си запалена гладачка...аз мразя да гладя.

# 7
  • Мнения: 2 006
Още ги гладя Confused

# 8
  • Мнения: 246
Гладила съм до 4-5 месец и престанах. После започнах да правя така - гладясамо това което ще го облияаме, иначе не.

# 9
  • Мнения: 2 693
Не съм гладила изобщо, освен по-претенциозни дрешки. Имах един едномесечен период /когато Емо беше на 8-9 месеца вече/, в който се бях "разгладила", ама много бързо ми мина Grinning .

# 10
  • София
  • Мнения: 4 019
Aз гладя всичко и на всички вкъщи.Така съм свикнала отдавна.Е, без чорапите, естествено Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 2 827
Цитат на: Erica
На 6- ия месец. Това ми е най- омразното задължение.


 cheers absolutno i az taka edvam ustiskax do 6tiq  Rolling Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Гладя всичко което съм изпрала, не само детското но и нашето- бельо, чаршафи, чорапи също. Обичам да гладя, и ми е приятно когато дрехите са изгладени(нищо че мъж ми все ми се подиграва че  "строявам" дрехите като войници)

# 13
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Аз пък предпочитам да гладя, от колкото да готвя Embarassed , може би защото мъжа ми е готвач   chef  и кухнята е неговото помещение . Та сме се разбрали   friendship , че когато ми се иска да сътворя нещо, тогава ще готвя, иначе е той  и ви уверявам мнооого вкусно готви  Yum , но аз се отнесох...
Да гладя на всички всичко без чорапите.

# 14
  • Мнения: 910
И аз се чудех кога да спра да гладя. Може би ей сега точно като ударим девятката ще спра... И за пиенето на преварена вода се чудя, ама това е друга тема...

Общи условия

Активация на акаунт