Относно пъпчето

  • 1 193
  • 22
  •   1
Отговори
Мами искам да попитам когато падне пъпчето как процедирате при нас всеки момент ще падне а от долу е леко като чели гнойно или по беличко мисля да продължа да капя спирт само незнам дали да сложа от тези лепенки които са специално за пъпчета ще се радвам ако споделите

# 1
  • Мнения: 3 089
изчакай да видиш каквоще се покаже отдолу. при нас си беше напълно завехнало и още същия ден спрях да капя спир. ако вашето не е, слагай спир. ако искаш и лепенка сложи - няма да навреди.

# 2
  • Мнения: 7 474
аЗ СИ СПОМНЯМ,ЧЕ РЪСИХ С НЯКАКЪВ ПРАХ  newsm78 небацитин ли беше!?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Нашето ни го махнаха в болницата и си спомням,че до около 20я ден почиствах със спирт.Друго не съм слагала,но ако има нужда педиатъра ще ти каже.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Почиствай със спирт и капвай по някоя капчица.Не е задължително да слагаш лепенки само ако искаш.

# 5
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Аз продължих да почиствам със спирт още няколко дни след като падна, докато му се изчисти напълно. Докито ни каза, че няма смисъл от тези лепенки, освен ако няма пъпна херния!

# 6
  • Мнения: 271
Аз продължих да почиствам със спирт още няколко дни след като падна, докато му се изчисти напълно. Докито ни каза, че няма смисъл от тези лепенки, освен ако няма пъпна херния!
подкрепям.само че освен спирт,пудрех и с топоцин,около един месец

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз продължих да почиствам със спирт още няколко дни след като падна, докато му се изчисти напълно. Докито ни каза, че няма смисъл от тези лепенки, освен ако няма пъпна херния!

 Peace  Peace  Peace

# 8
  • Мнения: 702
След почистването със спирт слагай антибактериално прахче "Топоцин".

# 9
  • Мнения: 4 668
Ние също го почиствахме със спирт и после слагахме Топоцин , а бяхме взели и от лепенките на Чико , но ги слагах само когато го къпехме , за да не се мокри .

# 10
  • Мнения: 3 447
Аз освен почистването със спирт, ръсех и Топоцин - антибиотична пудра.

# 11
  • Мнения: 801
а пък нащето пъпче падна вчера и днес имаше на папмер-а малко кръв,знаете ли дали това е нещо нередно, опасно ли е?

# 12
  • Мнения: 801
а пък нащето пъпче падна вчера и днес имаше на папмер-а малко кръв,знаете ли дали това е нещо нередно, опасно ли е?

# 13
  • Мнения: 922
За пъпчето - поливай обилно, ама много обилно със спирт - сутрин, вечер... Наш`то педи не ни препоръча прахчето... ако имаш от зеленото мазило (ама как не се сещам името Embarassed) поливай и с него Peace
furor, не се притеснявай за зацапването. И при двете ми деца го имаше Wink
  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 44 047
а пък нащето пъпче падна вчера и днес имаше на папмер-а малко кръв,знаете ли дали това е нещо нередно, опасно ли е?

нормално е и при нас няколко пъти имаше по няколко капки.

Иначе аз го почиствах около месец след като падна при всяка смяна на пелените с клечка за уши обилно напоена със спирт Wink

Общи условия

Активация на акаунт