ПОМОЩ СЛИНГОНОСАЧКИ

  • 705
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 503
Здравейте,
Търся помощ от  вас защото уж изчетох всичко ,което сте писали за слинга,а немога да напъхам бебо вътре newsm78.Въпросният слинг ми ушиха преди 2 дни 90/220 с въпросните рингове(е не са най-добрите ,ама задържат)Кажете ми къде се слага главата на бебо(към халките ли)?Краката вътре ли са?Той на една страна ли е?Немога да го напъхам ,а е едва 56-7 см newsm78...започва да плаче и май ще е много сгърчен вътре.И....на каква височина трябва да е  бебо?До циците или до пъпа...Абе казвайте всичко възможно,за да успея да наглася малчо вътре.А,да,И ми се струва че 90  см е много.Става доста дълбоко.Така ли трябва да е?

БЛАГОДАРЯ ВИ  bouquet

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 085
http://www.mayawrap.com/n_gallery.php
Я виж дали снимките са ти от помощ  Thinking
И ако имаш време разрови из сайта, там където има video е показано как се слага, аз от там се учих.
Иначе главата на бебето се пада откъм халките и на нивото на гърдата (поне аз така го слагам за сучене)

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Главата на бебето не е при халките, а на другата страна и краката му са навън Laughing Слингът минава под дупето в сгъвката на коленцата. Ако ще го носиш легнал, трябва да е в теб в поза като за кърмене. Но може би е по-лесно за начало да пробваш изправената поза с лице към теб като в кенгуру - тогава долния ръб на слинга минава пок в сгъвката на коленцата (за да не му убива под дупето. Двата ръба на слинга - долния и горния - се затягат поотделно, затова трябва да се внимава в слагането между халките, така че да са ти на разположение и двата ръба за затягане, а да не ги усукваш. Това няма как да се обясни ясно - трябва да го видиш, на филмчетата в темата го има ясно обяснено и показано.
Бебето трябва да е на такава височина, че да ти е удобно и да не ти товари рамото. Колкото по-надолу е, толкова повече тежи Wink
Хайде ела другия вторник на НДК и ще показваме наживо Laughing

# 3
  • Мнения: 453
Хей и аз искам да дойда във вторник!
Ще ми е драго да се запознаем и съм сигурна, че ще науча ценни неща. Сигурно ли е, че ще се събирате? Питам, защото придвижването ми е проблематично.
В колко часа точно и къде?

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Събираме се всеки вторник по обяд (разбирай - някъде след 12ч) на детската площадка в парка на НДК зад онзи грозния паметник Grinning Ей сега ще си сложа в подписа линк към темата, където се уговаряме за срещите всяка седмица, защото май много от мамите с по-малки бебчета не знаят за тях.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 493
Имам ДВД диск на слинга на др Сиърс (този с халките) и ако искаш мога да ти го запиша... Може да си го гледаш и да се упражняваш. Има в него показани много позиции кое кога и как се слага.

# 6
  • Мнения: 56

моят слинг е с халка и синът ми още не може да сяда така че го нося легнал. краката му се падат под халката, а главата в другата посока

ето така
http://www.huggababy.co.uk/About%20Us.htm

слингът ми има възглавници в двете външни страни - едната се пада под главата, другата под дупето до коленцата

Общи условия

Активация на акаунт