за кожата на новородено-нормално ли е да се бели

  • 16 729
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
за кожата на новородено-нормално ли е да се бели,на 9 дни сме,използвам на бюбхен сапуна и олиото,но има малки люспи по тялото,наи ве4е по рьцете,кра4етата,и малко по корема.мерси предварително

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Нормално е,скоро ще му се очисти кожичката.Честито бебче  bouquet

# 2
  • Мнения: 271
ако искаш може да го мажеш с олиото и през деня.може да помогне,а и със сигурност няма да навреди

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честито ви бебе! Да ви е живо и здраво!
При нас беше същото - нормално е - споко!!! Борис го изкараха, че е преносен, а тогава бебетата се лющят повече, но и аз ползвах същата серия и по препоръка на педито през деня също го мажех когато се сетя. Ще се оправи!  Sunglasses Hug

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нормално е,скоро ще му се очисти кожичката.Честито бебче  bouquet


 Peace

# 5
  • Мнения: 3 447
И при нас беше така, няма страшно. Скоро ще се оправи. Аз също ползвам на Бюбхен продуктите и съм доволна, само че не сапуна, а душ-гела - препоръчвам ти го Peace

# 6
  • Мнения: 197
И при нас беше така. Нормално е от такава висока влажност при преминаването при по-ниска да се получи така. Това от педито. Иначе ние къпехе със шампоан за тяло, несъдържащ сапун. По съвет на педито мажехме със студено пресован испански преварен зехтин, а по-късно и с различни млека. Зехтина много помагаше. Ти си реши и не се притеснявай Grinning

# 7
  • Мнения: 801
 Grinning здравейте майчета, и ние имаме същия проблем, на 10 дни е бебочката Радост, но получи и обривче и педито ми препоръча да ползвам козметика на Евент,защото била най-неутрална за бебета

# 8
  • Мнения: 1 934
И при нас беше така, няма страшно. Скоро ще се оправи. Аз също ползвам на Бюбхен продуктите и съм доволна, само че не сапуна, а душ-гела - препоръчвам ти го Peace

 newsm10 newsm10

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Както каза педито:"Ще почне да му се бели кожата като на печена чушка, не се притеснявайте" Simple Smile
 Честито бебе, да ви е живо и здраво!

# 10
  • Мнения: 922
Честита радост и от мен Hug
Най-нормално е да се бели кожата. Всички бебчета минават през този период. Едни се белят по-малко, други (преносените като моята щерка) - повече Wink
Можеш спокойно да мажеш бебчо с олио по няколко пъти на ден Grinning
То и косичката ще започне да пада, а на нейно място ще поникне друга - съвсем нормално Wink
успех Grinning

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 17:46 от daisy_g

# 11
  • Мнения: 8 769
Нормално е. Мажи го с преварен зехтин.

# 12
  • София
  • Мнения: 44 096
Нормално е,скоро ще му се очисти кожичката.Честито бебче  bouquet


 Peace

  bouquet

# 13
  • Мнения: 35
много мерси за отговорите,целувки

# 14
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Честито бебче!
Нормално е да се бели, още повече ако си преносила.Омазнявай кожата при всяка смяна на памперса. Скоро нещата ще се нормализират. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт