Вентолин и рибено масло

  • 1 542
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Колко дни трябва да се приемат ?!
Лечението ни е Оспамокс - 8 дни
Вентолин - 3 пъти по 3 мл. , но колко време , той мисля , че по-дълго се пиеше , не пише на опаковката продължителността на лечението
Рибено масло - сутрин и вечер по две , сигурно и то може по-дълго ...

Алерголожката , която ни ги изписа в момента е отпуска , а аз от многото ми подадена  информация , половината не я помня  Embarassed

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 16:57 от писна ми

# 1
  • София
  • Мнения: 488
Вентолина може да се пие и по-дълго, но задължително не се спира от раз. Просто се намалява дозата и приемите и постепенно се спира. Говори с лекарката......

# 2
  • София
  • Мнения: 1 654
Често ни се е налагало да пием Вентолин. Лекарката ми е казвала да го взимаме още ден-два след изчезване на симптомите /кашлицата при нас/.

# 3
  • Мнения: 116
Вентолина  може да се пие по дълго ,но не повече от 10 дена защото влияе на сърцето ако до 10 дни не свърши работа значи трябва друго лечение.Това със сигурност го знам защото до преди 6 месеца ни се налагаше почти всеки месец да го пием.Ние използваме помпичка вентолин защото впръска директно в белия дроб и по малко влияе на другите органи........ох извинявам се че се отплеснах EmbarassedА за какво пиете рибено масло

# 4
  • Мнения: 2 534
 marinna2 , за укрепване на организма .
Алерголожката ни спря всякакви витамини , каза че нямало смисъл от тях в момента , но ни задължи да я храним с плодове и зеленчуци .

Общи условия

Активация на акаунт