ЛЛЛ срещата - отзиви

  • 3 780
  • 63
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Момичета (и момчета), много ще ми е интересно да прочета какви мисли и отзиви имате за първата ни ЛЛЛ среща.  Grinning

Коментари, идеи - всичко е добре дошло Simple Smile


(аз ще си кажа по-късно Wink )

# 1
  • Мнения: 35 891
аз ли съм първа?  Mr. Green

много ми хареса срещата; мисля, че на бъдещите мами бяхме много полезни - с тях говорихме не само за кърмене, а и за раждането, избора на начин за раждане и последиците от избора; за хора без форум /каквито предполагам, че бяха момичетата, с които говорихме/ беше интересно и полезно  Peace

запознах се със знайни и незнайни момичета, беше ми много приятно и искрено мразех "шофьора", когато ме издърпа да обядвам с колегите му, изпуснах най-интересното  Rolling Eyes, но вече съм ЛЛЛ членка номер 8  Mr. Green

единствената забележка от мен беше липсата на микрофон, дискусията щеше да бъде по-добра  Peace

децата са налудяха и насукаха, ние - запознахме и наприказвахме   Mr. Green

с пожелание ЛЛЛ скоро и в нашия град   bouquet

П.П. не намерихме гръцката сладкарница, но хапнахме сладолед на друго място bowuu

# 2
  • София
  • Мнения: 2 162
Бу, уто4нихте ли на4ин по който да става записване за 4ленство за тези, които не успяхме да дойдем?

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Срещата беше приятна.  Grinning Много цици, много нещо.  Mr. Green
Липсата на микрофон се усещаше осезателно и предразполагаше аудиторията към разсейване...  Blush
Хапка беше забъркала страхотни вкуснотии. Децата щуряха и ядоха на воля, кой се уреди със сладки, кой с цици, както дойде.  Laughing
Готино беше, само дето беше чак в Пловдив!  Tired

# 4
  • Мнения: 4 242
Първо да се разпиша че съм член #11 bowuu

Много удоволетворена се чувствам от срещата! Хареса ми много, мисля че се получи чудесен  топъл разговор (няма и аз да споменавам липсата на микрофон). Бремелинките бяха заитригувани и мисля- доволни.
Почерпката беше на ниво  Mr. Green, и евала на майсторката Хапка! Hug
Цялото фемили сме доволни от преживяването  bouquet Щастлива съм че видях постоянното присъствие от форума и на живо и се запознахме (макар да чувствам че ви познавам много отдавна всички)! Heart Eyes
Надявам се да се виждаме и за напред на тези срещи а скоро и в София, че Пловдив ми идва малко свръх сили (дори и от финансова гледна точка Blush)

Браво Бу!  bouquet

# 5
  • Мнения: 9 894
Ще има ли снимки, моля?  Hug
/не че му е мястото, ама тъкмо навивам една берменна без интернет да кърми и тя е много ентусиазирана Simple Smile /

# 6
  • Мнения: 980
Почвам с извиненията, че поех длъжността библиотекар, а не успях да изпълня задълженията си. Аз си знам енергичното проходило бебе и се чудих как точно ще стоя на едно място и ще взимам участие в дискусията (което ми беше идеята) Е, то не бяха набези към сладките хапки на Хапка, то не беше тършуване по чантите, викане, събаряне на книги... Embarassed

Като разбрах, че таткото ни е на работа днес, просто трябваше да се застрелям и да не поемам ангажименти. #Cussing out

Но това са мои лични проблеми. Извинете, че ви занимавам с тях.

Значи плюсовете на това, което видях:
- ЛЛЛ в България - знаменателен момент. Бу в резюме представи много добре нещата
- много мамите, бре! Бравос. Като разкажат на още по 2-3 съседки и съградинки  следващият път ще напълним  залата
- стана хубав разговор и бъдещите майки видяха какви сладки деца се гледат с една гола кърма  Simple Smile
- много добра идея ми дадоха мамитата с татковци, направо им завидях. Така ще направим и ния другия път
- видях много готини съфорумки  Heart Eyes
- отрази ни една телевизия, популяризация, майна

Въпросите които според мен трябвада се доискусурят:
- микрофон
- по-стройна организация
- бебетата далеч от снег-бара и епицентъра на нещата (кът за бебета, играчки и наглеждащи татковци Simple Smile)

А про-по: у кой ни остана малката червена ухилена топчица?  Grinning

друго не се сещам, после пак ще пиша... newsm78

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 20:42 от mama monik

# 7
  • Мнения: 6 206
Аз не успях, за съжаление, а си мислех, че ще мога до последно, но уви
Видях Ренци после на главната, но забързо
Жалко, искаше ми се да ви видя, момичета
Бу, поздравления!

Аз съм малко вече от бившите, защото от вчера сме отбити, но рано ми е да се хваля. Тука работата е малко като цигарите, ще си говорим другия месец. Peace

# 8
  • Мнения: 4 068
Срещата беше супер според мен. Единствения недостатък беше липсата на микрофон. Аз водех и една бъдеща мама с нас та да я зарибявам с кърмене/аз-провалилата се кърмачка/. Жалко само, че не послушах мъжо и не взех обяда на детето с нас, та поради тази причина се наложи да си тръгнем раншко. Нищо-другия път повече.
Запознах се с още две мами. Видях се със Зъхи-бая отдавна не се бяхме виждали. Ами това е. Мисля, че начинанието е страхотно и много полезно за кърмещите и бъдещите майки.

# 9
  • Мнения: 2 220
Много ми беше приятно. Запознах се с мили момичета и сладки дечица  Hug Бъдещите майки наистина бяха позамаяни от този ентусиазъм и усмивки. Вярвам, че им е харесало. Когато се оправи бг-фотото, ще пусна снимките, които направих.

# 10
  • Мнения: 8 450
Срещата мина много добре,запознах се с всъщност отдавна "познати "и много уважавани от мен мами!Всъщност идеята да се запозная с тях беше една от причините да дойда в Пловдив.Все още не съм член на Ла Лече,но го обмислям.Причината да на се реша все още на тази стъпка е ,че не мога да  преценя,дори сега,когато съм вкъщи,дали ще мога да отделям време за сбирки,дали след като отбия все още ще ми се говори за кърмене/не се сърдете,просто си разсъждавам Grinning/.Кърменето е нещо чудесно и този форум ми е дал наистина много,но лично аз освен със собствения си опит не разполагам с кой знае какви задълбочени познания и не мога да преценя до каква степен мога да бъда полезна на някоя мама,която ме моли за съвет.Лично аз бях пощадена от сериозни проблеми с кърменето и поради тази причина не ми се е налагало да се задълбочавам.Тоест чела съм избирателно-само това,което пряко ме е засягало. Wink
Бременните мами слушаха с голям интерес и разпитваха за какво ли не.Малко бяха,но ...всяко нещо с времето си-на следващата сбирка може би ще дойдат повече.
Всяка от нас каза по нещо,свързано с кърменето и с ползите от него.Надявам се да сме били убедителни!Имам предложение за бъдеща среща:Децата  могат да бъдат занимавани от една мама в отделен кът на залата,пълен примерно с играчки,за да могат мамите и бременните да се концентрират по-добре .Така хем децата ще са пред очите на майките си,хем те ще могат да разговарят спокойно,без да гонят малките изтребителчета из залата.А и бебовците ще си контактуват помежду си.Разбира се,не е възможно да има строги правила,особено като става въпрос за такива малки деца,номи се струва,че това "разделяне" може да бъде само от полза.
За микрофона няма да повтарям,вече беше казано.
Искам да благодаря на Бу за организацията и за прятната среща и ще чакам с нетърпение следващата!
Радвам се,че се запознах с вас,момичета!  bouquet

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 22:47 от Емия

# 11
  • Мнения: 4 242
А кога ще се гледаме по евроком момичета?
Емия идеята за детски кът е чудесна! На мен не би ми вършила работа, Ива ме иска само за себе си. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 926
Срещата беше чудесна, но мисля само за нас newsm78 дето си се знаем и се "виждаме" всеки ден. Мога да кажа за свой съществен недостатък - много ми знае устата с повод и без повод Embarassed Според мен трябваше да се изказваме по старшинство и предварително да уговорим някакви общи напътствия... нещо, което да ни води, защото нищо, че имаше тема на дискусията Confused май по едно време се получи - всеки си пита и си обяснява, но за различни неща, а не по темата. Разбира се това беше очаквано, защото бъдещите мами се вълнуват първо от предстоящото раждане и проблемите, свързани с кърменето в самото начало, а явно ние обяснявахме главно на тях, а не на себе си. и разбира се и аз да кажа за микрофон Heart Eyes
Иначе за емоцията - няма да говоря - треперя докато пиша това, а като се прибрах пих чай за успокоение, че малко ми се разскача сърцето Blush Просто изживяването за мен беше невероятно, още повече, че сега като чета всяко мнение има мясна представа за визията. Едно мога да кажа със сигурност - бременюшките надали са очаквали толкова усмихнати и добре изглеждащи мами. Хич нямахме вид на "домакини", които по цял ден си гледат децата и не вкарват гребен в косата си Laughing А Хапката ги разби с вкусотии Crazy

# 13
  • Мнения: 313
Много се радвам,че успяхме да дойдем( с едно идване в Пловдив трябваше да свършим няколко неща).
Радвам се за съществуването на ЛЛЛ в България - вече ще мога обосновано и отговорно да отговарям на въпроса "Това за кърменето, кой ти го каза?". Някак си отговора "Интернет ми каза" не важи, особено при нежелаещи да мислят млади мами(за съжаление).
Срещата беше точно каквато си я представях(при толкова жени и цици на едно място).
Радвам се, че се запознах с повечето от вас Heart Eyes
Сладка хапка, страхотни сладкиши. Браво на майсторката!

# 14
  • Мнения: 127
Като ви слушам (чета), направо ви завиждам, макар и благородно  Sick Сигурна съм, че въпреки съмненията на Assinka, сте били полезни на бъдещите майчета, а дано сте успели и да си "поначешете крастата"  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт