Количка Aria на Per Perego

  • 1 200
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Някоя от вас знае ли къде във Варна се продават колички Per Perego?А към майките които имат количка модел Aria имам следното питане:дали тази количка се продава с покривало за крачетата или като е летен модел такова не е предвидено?... и въобще  какво е мението ви за тази количка?Аз съм я харесала от Данет,но наяве не съм я виждала ,а и в ел.магазин не е споменато такова покривало.

# 1
  • Мнения: 22 520
Аз съм фен на марката.Напиши мейл на ДаНет ,ще ти отговорят с инфо за количката.Само това се сещам.Иначе виж в саит на Пег Переджо какви екстри вървят към количката.
http://www.pegperego.com/

# 2
  • Мнения: 2 066
Петя, колички на Пег Перего продават в магазин Биберон. Мисля, че Арията е без чувалче.

# 3
  • Мнения: 24
Много благодаря за информацията.Вече се чудех как да поръчам количка от Пловдив ,без да съм я видяла наяве.

# 4
  • Мнения: 89
Биберон - няма чувалче и сега имат само розова количка а ние си търсим мъжка. Laughing

# 5
  • Мнения: 1 547
Ползваме Ариа и няма никакви аксесоари. Съвсем лятна е, няма към нея зимно чувалче. На сайта пишеше, че към нея има чадърче, защото сенникът е плитък, но се оказа, че не се произвежда.

# 6
  • Мнения: 24
това че е плитък сенникът голям недостатък ли е?И всъщност стабилна ли е наистина тази количка?Как вози,защото виждам че има амортисьори,а при евтините летни такива липсвт?

# 7
  • Мнения: 22 520
това че е плитък сенникът голям недостатък ли е?И всъщност стабилна ли е наистина тази количка?Как вози,защото виждам че има амортисьори,а при евтините летни такива липсвт?
Разглеждала ли си моделите на GIORDANI?На мен ми изглеждат много готини количките и са прилична цена.Хареса ми този модел,към 380 лв май  беше с чувалчето.
http://www.giordanibaby.com/prodotti.php?start=0&pdt=1&c … rs&cercapdt=1

# 8
  • Мнения: 1 547
това че е плитък сенникът голям недостатък ли е?И всъщност стабилна ли е наистина тази количка?Как вози,защото виждам че има амортисьори,а при евтините летни такива липсвт?

Не зная дали е голям недостатък, защото още не е било достатъчно слънчево, но си мисля, че ще трябва и чадърче. Аз няма да купувам, защото детето ми ще му види сметката за минути.
Иначе съм много доволна от количката - ползваме я вече 2 месеца (май толкова беше  newsm78). Много е стабилна, широка, удобна. Вози много меко и става за спане. Голям кош за багаж, лека е, много компактна като е сгъната. Стига с рекламата. Струва си парите обаче  Peace

# 9
  • Мнения: 24
Благодаря ,смърфиета!Мисля че вече е решено ,че това е нашата лятна количка.Остава с мъжа ми да се споразумеем кой ще е цвета.А за количките Джордани,които съм виждала също само на картинка,мога да кажа че според мен не са никак лоши,но може би ми повлия моя приятелка ,която е виждала колички и на двете марки и каза че Пег Перего са по-добрия избор.Пък и не ми се ще да давам повече от 300лв. за лятна количка-даже и тези ми се струват множко.

Общи условия

Активация на акаунт