Любители на Котки - Тема 112

  • 39 637
  • 745
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 786
Благодаря за новата тема, ще гледам тия дни да платя данъка и аз .

# 16
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Танче  Hug, благодаря за новата тема!  bouquet
Малчуганът на заглавната и една от снимките в първи пост е уникален сладкиш. Crazy Heart Eyes Heart Eyes
Стискам палци за кастрацията на госпожицата.  fingerscrossed

# 17
  • Мнения: 3 154
Изглежда много мъничка. На каква възраст е и колко тежи?
Сладурче пухкаво!

Белка си остана дребосъче - за седем години така и не успя да направи поне три килограма.

пп. Много сладки лапички на предната страница.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 826
Благодаря за новата тема  bouquet

Една снимка на ранобудната Кити, която все още е разгонена  Shocked

# 19
  • София
  • Мнения: 580
Таня, благодаря за темата и бързо възстановяване на госпожицата след кастрация! bouquet
Аз направих поръчка от зооплюс за първи път миналия петък и тази събота ми донесоха поръчката (на 8 календарен ден). От DHL ми казаха, че пътували със сухопътната немска поща и за това се бавели. Много съм доволна от поръчаното, довечера ще споделя от какво, със снимков материал.
Ето малко данък и едно от новите придобивки на Клео.

# 20
  • Мнения: 1 786
Минаваме да ви кажем ,че отиваме да простираме  hang . Снимката не е много добра, но бързат децата да излизат  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 708
Привет!
Таня, благодаря за темата!  bouquet

Много са сладки лапичките, В@ня!
Взаимоотношенията между котка и робот винаги са ми били интересни  Laughing
Готини данъци сте пуснали, всички котета са много сладки  Hug

За Зооплюс - пратката ми пристигна за 7-8 дни, но за пръв път поръчвам.
Монтирахме котешката вратичка и сега учим Стейси да влиза и излиза, защото, ако не знаете това котешките вратички са мнооого страшни дупки  Crazy Гледам и клипове в интернет. Не знаех, че е толкова страхлива нашата госпожица  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 13 045
Монтирахме котешката вратичка и сега учим Стейси да влиза и излиза, защото, ако не знаете това котешките вратички са мнооого страшни дупки  Crazy Гледам и клипове в интернет. Не знаех, че е толкова страхлива нашата госпожица  Simple Smile
И Мъро доста дълго се страхуваше да минава. Май едва когато вратичката се изцапа, започна да минава смело. Мисля, че докато е много прозрачна не я виждат и се стряскат от допира с муцунката.

На нас ни се обадиха по обяд от клиниката, че всичко е минало добре и е започнала да се пробужда. След малко ще си я вземем.
 
Много хубави данъци!  Heart Eyes Ама и много котешки "майки" се скатаха.  Wink

Моите данъци:

 Наско

  Червеното ни съкровище



  Тигър


# 23
  • София
  • Мнения: 11 102
Здравейте котколюбители!  Hug
Леле колко красота има тук.  Heart Eyes

Аз имам куче вкъщи, но на работа се подвизава(ха)т няколко котета, които с колегите храним. Преди няколко дни шефа реши да се отърве от тях и ги закара някъде на Витоша. Едната днес се е завърнала, тя е дебела, шарена и много любвеобвилна котана. Идеята ми е да я задомим, за да не и се случи по лошо от разходка до Витоша. Утре ще се опитам да я снимам и да я покажа.

# 24
  • Мнения: 4
 bouquet
Приемате ли нови любители на котки Hug
Влизам с молба за отговор, на логистичен въпрос.
Как седи превоза на коте със самолет? Къде пътува? Трябва ли да се плаща пари за билет ли...що
Искам да си донеса от Англия коте, има паспорт, чип, имунизация..
Мерси

# 25
  • Мнения: 4 711
Големи сладури  Heart Eyes

Таня, ама поствай по-често Наско, моля те  Praynig

На кой беше египетската мау? Скоро не съм я виждала  Flutter

И Сиете се изгуби, като поискахме да ни прати Делхи на гости  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 13 045
bouquet
Приемате ли нови любители на котки Hug
Влизам с молба за отговор, на логистичен въпрос.
Как седи превоза на коте със самолет? Къде пътува? Трябва ли да се плаща пари за билет ли...що
Искам да си донеса от Англия коте, има паспорт, чип, имунизация..
Мерси
Само някои авиокомпании превозват животни. Нискотарифните не возят. Например за Германия използвахме Луфтханза. Билетът при тях е твърда тарифа. Май беше 65 евро на посока. В самолета може да има само едно животно в салона и затова е добре да се заяви навреме. Иначе може по всяко време да се добави към билета на пътника. Освен това има ограничение в килограмите - за да е в салона, животното, заедно с клетката трябва да е до 6 или 7 кг. Но предполагам, че всяка авиокомпания има различни изисквания.

Жгмъц, стискам палци да я задомиш! Обаче не се надявай много. Опитвам се да намеря дом за тигърчето и рижата госпожица от горните снимки още от декември. Само харесват албума, споделят и толкова. Sad Хем бяха по-малки. За тези 2 месеца пораснаха. Мисля, че си останаха мои.

# 27
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Точно така, всяка авиокомпания има различни изисквания, както и за размера на клетката, при някои авиокомпании максималното тегло на животното с клетката е 10 кг.
Досега като сме пътували с Топче, той не е бил единственото животно на борда. Коя авиокомпания има това изискване?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Таня Hug
Здравейте в новата тема!
Мила ме е приковала към леглото. Меси ми лявото рамо от 15 минути. Мърка звучно, а муцуната е забита в рамото ми.
Масажистка  ми е тя?
Едва ли има по-масажирано рамо! Flutter

# 29
  • Мнения: 1 708
Прати ми я за малко, че както са ми схванати врата и плешките много добре ще ми се отрази един масаж  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт