Гумени ролки за коса

  • 4 030
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 814
Ползвали ли сте ги? Начупват ли добре косата?

Имам предвид тези
http://www.homeshopping.bg/catalog/product_info.php?cPath=27& … 367978825cbf3d011

Последна редакция: нд, 30 апр 2006, 16:42 от TIANKO

# 1
  • Мнения: 5 313
Тези ролки не съм ги пробвала,но имам подобни.Едните са на Орифлейм,а на другите не помня марката.И от двата вида съм доволна,косата ми става на страхотни букли.

# 2
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм ги. Да ти кажа честно - зависи от косата. На някои супер готино ще я начупи, на други хич. Не са лоши, но бързо се разхлабват някакси, пречупват се. С парцалчета става по-хубаво и можеш да спиш с тях нощес   Peace

# 3
  • Мнения: 814
С дифузера май си е най добре.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
Имам всякакви вид ролки. Понякога става добре, друг път не много. Но мойта коса не държи много.

# 5
  • Мнения: 814
Ами ако си сложа пяна преди да ги навия, няма ли да дъжи повече?
     До сега често казано не съм ползвала никакъв вид ролки и съм решила да си купя, че заради тия сешоари и преси (повечето пъти си изправям косата)  направо и се разказа играта. Всеки месец ходя на фризьор да ми обират краищата Sad, и все на една дължина стои. И си мисля, че ако не я третирам толкова Thinking, няма да цъфти толкова често (на всичко отгоре съм на кичури) и ще мога да я оставя да порасне малко на дължина. Ще пробвам с ролките, пък щи видим. Ами как ще я изправям?- Sick

Общи условия

Активация на акаунт