Диане35

  • 1 469
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Значи исках да питам,който е използвал противозачатъчните Диане 35,мога ли да ги взимам без предназначение-за леко наедряване и увеличаване на бюста,тъй като напоследък наистина никак добре не изглежда,а и немога да си позволя нещо толкова сериозно като пластична операция-изключено! Naughty
Наясно съм че резултатите не са постоянни,но все пак искам да опитам и това..
Мога ли да го пия 2-3 месеца и ще има ли някакъв страничен ефект?
На вас лично как повлияват?Дали ще напълнея и с колко кг(ако да)(ами ако спортувам и се храня само с плодове и течности.и приемам Диане35)?

# 1
  • Мнения: 1 290
Леле стига глупости,с хормони игра не бива ! Shocked

# 2
  • Мнения: 171
Най-добре питай гинеколога си. Това са силно хормонални хапчета, които се изписват при сериозни здравословни проблеми. И аз съм се замисляла за тях, но реших че силиконовите импланти са по-малко опасни от това да се тъпчеш с хормони Sunglasses

# 3
  • Мнения: 1 290
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=dietes&Number=194 … ollapsed&sb=5
тези тема е доста красноречива,прочети малко да си наясно.Освен това по-евтино и здравословно ли е да тъпчеш хапове нон стоп заради вида на бюста. #Crazy

# 4
  • Мнения: 210
Ейй, ще направиш някоя беля с тези хормони.
Те се изписват сред лекарско предписание и най-вече след проведен хормонален тест и ако не са наред стойностите на хормоните чак тогава...
Според мен е доста рисковано, а и няма  голяма гаранция, че точно бюстът ти ще наедрее.

# 5
  • Мнения: 7 914
Аз съм го пила( поради други причини) ама мога да ти кажа, че гърдите ми не мръднаха, но глезените -ДА и то поради задържане на вода..... така че не си прави разни опити със себе си.... То ако беше толкова лесно да се уголемява бюста... пластичните хирурзи без работа щяха да седят! smile3503 smile3521

# 6
  • Мнения: 27 524
Недей да си правиш подобни експерименти. Не си заслужава заради евентуален успех да си объркваш хормоните и здравето може би  Confused

# 7
  • Мнения: 5 313
Моето мнение е да не ги пиеш,още повече без предписанието на лекар.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Мисля,че точно от тези хапчета на моя приятелка и станаха по-малки гърдите.

# 9
  • Мнения: 522
А недей да пиеш така без лекарско предписание.Аз пия, но заради проблем с киста на яйчника и да ти кажа това с уголемяването на гърдите са глупости, хапчета пия пък и силикон имам  PeaceЕвентуално ако имаш проблем с някои пъпки, може да ти се поизчисти лицето.

# 10
  • Мнения: 903
Не ти препоръчвам... нищо че са нискохормонални, ако не е по предписание не трябва.

# 11
  • Мнения: 565
Diane35 е доста стар препарат и изобщо не е нискохормонален!!! Peace Непременно се консултирай с лекар! Но за по-голям бюст едва ли ще ти помогнат newsm78 Иначе горките пластични хирурзи, гладни щяха да си ходят Laughing

# 12
  • Мнения: 680
не си прави майтап със здравето си! Naughtyаз ги пия по предписание на лекарката ми(имам поликистозни яйчници)по-добре отиди на лекар ще ти предпишат нещо newsm78

# 13
  • Мнения: 5 370
Диане35 ми изписа един мастит софийски лекар0гинеколог-да не споменавам имена-който реши, че ще имам проблеми със забременяването, понеже имах 4 малки кистички на единия яйчник. Говорих с колежка и приятелка, която ми сподели, че е напълняла над 16 кг. за около година прием и че след това проблемът и пак се е появил
Твърдо не ги взех-на моя глава-и не сгреших.

# 14
На мен ми казаха -една жена,че за два месеца прием на Диане35-гръдната и обиколка от 89 см е станала 93.Което си е доста..
На мен гръдната ми обиколка е 88 см(1.68-около 51-52 кг съм),но наистина ми се иска малко повече да се поизпълни бюста ми защото когато отслабвам наистина излежда ужасно..И много исках да пробвам.Знам че не е шега работа,и честно казано малко ме е страх,за да не объркам нещо и после да се стигне до по-лоши последствия(болести,операции,тумори..знам ли)..Но съм чувала и позитивни мнения..Незнам,но предполагам че щом ги дават и за козметични проблеми(пъпки)=>предполагам че едвали ще навредят..а и нали регулират цикъла..как мислите?Мисля че преди тук-във форума четох че без проблем могат да се вземат и без рецепта.А и за 2-3 месеца..не е много..надявам се да не навредят..?

Общи условия

Активация на акаунт