Обичка на пъпа. Къде във Варна?

  • 937
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
 Момичета, лятото наближава и много ми се иска да го открия с обичка на пъпчето Sunglasses. Обаче не знам къде поставят. Някоя от вас слагала ли си е? Болезнено ли е и от къде трябва да се купи самата обица?

# 1
  • Мнения: 7 186
Болезнено е, но не е кой знае какво, търпи се, за 5 мин. работа е. Обицата трябва да е титаниева, продават в повечето бижутерски магазини, сергии за сребро и др. Не ти препоръчвам пробиване с пистолет, най- добре е с хирургична игла. Peace

Виж и тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21818.0

А за повече инфо може да питаш DonAngel в ICQ, той е много в час в тази област. Peace

Последна редакция: пн, 01 май 2006, 12:07 от Lady Marmalade

# 2
  • Мнения: 171
Благодаря ти за линка  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 629
Питай Radina тя си беше слагала, в Дом Младост, мисля. Пиърсинг правят и в "На тъмно".

# 4
  • Мнения: 6 893
Една моя приятелка също беше ходила в дом Младост. С игла беше май...не си спомням вече newsm78 Но нямаше проблеми след това. А аз лично в "На тъмно" едва ли бих отишла за пиърсинг.

# 5
  • Мнения: 249
Аз преди 20 дена си сложих в студио"На тъмно"-срущу Тера Нова.Нямам никакви проблеми,зарастна по-бързо отколкото очаквах.Поставянето е много бързо и болката е поносима/за 10 сек./. Тел: 612-598. Peace

# 6
  • Мнения: 171
Благодаря ви момичета. Ще помисля още малко къде да отида и другата седмица ще се разкрася. Между другото някой правил ли се е в Медея?

Общи условия

Активация на акаунт