Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 440 798
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 3 420
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Ами да ви кажа тук много повече ми харесва отколкото на бала си  Tired

# 3 421
  • Мнения: 14 991
Че тя красотата е субективно понятие. Сигурна съм, че тук няма нито едно момиче, което да е показано и харесано от всички. А и конкурсът е на такъв принцип - най-много харесани - най-красива.

# 3 422
  • BG
  • Мнения: 4 456
Че тя красотата е субективно понятие.
Красотата никога не е била субективно понятие и няма да бъде.

# 3 423
  • Мнения: 2 843
Усещаш ли се какви ги пишеш, нощен гост?
Поне малко естетика не си ли учила, за да видиш как се променя идеалът за красота през различните периоди. Ако не си учила, барем книгата на Умберто Еко "История на красотата" погледни - тя е и илюстрирана.

# 3 424
  • Мнения: 14 991
Добре, хайде кажи ми какво е красота?

# 3 425
  • Мнения: 47 898
Не знам, ама като я плюете, ми става все по-симпатична.  Laughing

# 3 426
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
Като се дистанцирам от разни дребни недостатъци, победителката ми допада - по-скоро идеята да победи момиче с такава визия ми допада. Защото е различна от сластно-чалгаджийския модел, изглежда романтично - навярно това е имало предвид журито.

Абсолютно съгласна! Крайно време е да започне залеза на чалгата, защото тя се явява възпитание буквално и поглед към света изобщо!
Аз също съм доволна от избора на журито - със сигурност той не се вмества в  представата на българите за визия за така преекспонираното събитие "абитуриентски бал", но едно голямо браво на момичето, че не му пука, че е в абсолютен контраст с останалите! И да има със сигурност нещо руско в излъчването й, както и във фамилията, но това е без значение, мисля...

# 3 427
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Нежно и различно е момичето, което е победителка на Дир-а. На мен ми харесва. Peace

# 3 428
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Аз също съм доволна от избора на журито ...........
Кое жури? Не се ли избира победител по гласове от читателите, потребителите?

# 3 429
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Не знам, ама като я плюете, ми става все по-симпатична.  Laughing

Ама никой не казва,че е грозна.Красиво е момичето,но за мен лично това не е рокля за бал.

# 3 430
  • Мнения: 2 123
Ужасон голям!
Нищо външно в девочката не ми харесва!Да уточня- на мен не ми харесва нито лицето, нито роклята, нито сетрето, абе нищичко...

# 3 431
  • Мнения: 2 431
Крайно неподходящ избор на победителка.
Единственото хубаво в момичето е младостта му - няма си нито чар, нито излъчване, нито стойка.
Тоалетът не зная откъде да подхвана - не е подходящ за бал, не е добре ушит, не е добре съчетан.
Направи ми впечатление, че Дир не е е дал възможност за коментари по статията. Thinking Naughty

# 3 432
  • Мнения: 36 196
Красотата наистина е субективна  - във форума има две теми за красиво женско лице и красиво мъжко лице и от тях може да се види, че хората харесват много различни неща. А в същото време, всички тези, които са изброени, минават за красиви - просто няма как да се харесат на всички. Например, на мен Ема Уотсън ми изглежда съвсем обикновена, а колко хора я наричат невероятна красавица...

# 3 433
  • BG
  • Мнения: 4 456
Усещаш ли се какви ги пишеш, нощен гост?
Поне малко естетика не си ли учила, за да видиш как се променя идеалът за красота през различните периоди. Ако не си учила, барем книгата на Умберто Еко "История на красотата" погледни - тя е и илюстрирана.
Я, малко по-спокойно, не сме в някое уни, нито аз съм студентката, нито ти си проферската размахваща някоя книга на лекция  от която да си водя записки Wink Имам си мои виждания за нещата в живота и определено не са в  резултат от илюстрации в книги.  

# 3 434
  • Мнения: X
Аз също съм доволна от избора на журито ...........
Кое жури? Не се ли избира победител по гласове от читателите, потребителите?

Не е избрана с потребителски гласове, а от жури в състав Мария Илиeва, Иван Юруков, Елина Крушева и Pavell и Venci Venc'. Peace

Общи условия

Активация на акаунт