добре ли е да направя смяна на млеката.....

  • 565
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
Момичета,понеже лекувахме разстройство с лечебна Милупа,но преди това се хранехме с Нутрилон Омнео..,мога ли сега да го захраня с Аптамил 1 и добре ли ще е за бебо?
Пробвах пак да му дам Нутрилон ,но не е очарован човека....явно Милупата е по-вкусна Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 978
По принцип смяната на млякото може да доведе до проблеми, поради адаптацията на организма на бебчето.
За да направиш такова нещо, задължително трябва да се консултираш с педиатъра.

# 2
  • Мнения: 379
По- добре е да се консултираш с педиатъра

# 3
  • Мнения: 878
не ме разбрахте.......той получи разстройство,сега му давам лечебна Милупа,но педиатърката ми каза да започна да въвеждам нормално мляко....само че преди ползвахме Омнеото ,а сега ми се иска да му давам Милупа.....май са по-добри  newsm78.А и от Омнеото пак може да се разстрои

# 4
  • Мнения: 649
ами правилно е, че трябва поне да  кажеш на твойто педи, че искаш да смениш марката на АМ. може да се получат някакви проблеми и така ще се знае от какво.. иначе не е хубаво да се сменят често марките, но ти по принцип трябва след разтройството пак бавно да го въведеш млякото, така че пробвай, но информирай педито  Peace 

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ами щом си давала лечебна Милупа, сега е логично да продължиш с мляко от същата марка, а Нутрилона нямаха ли лечбно мляко ? Питам защото си предпочела лечебното на друга марка, а  смяната на марките води до стомашни неразположения, затова сега е по добре да продължиш с мляко от марката Милупа


п.п И да се консултира с педито, какво, тя вече като е сменяла марките, мисля, че е безмислено да й казва /след дъжд качулка/

# 6
  • Мнения: X
Ъ, doniboni ме е изпреварила Mr. Green

Ами да - трябва да се сменят млека само от една и съща марка, иначе стават проблеми. Сега продължаваш с нещо на Милупа, но внимателно помисли какво да е, за да не сменяш пак, защото можете да си докарате главоболия. И разбира се е редно /даже задължително/ да се казва на педито, защото ако нещо стане то трябва да знае.

# 7
  • Мнения: 878
лечебната Милупа ми я изписа педиатърката....Но също педито ми каза да ми дам като захранване Нутрилона.....само че той не го иска вече .Затова поисках съвет дали е удачно да го захраня не с Нутрилон ,а с Аптамил 1.............аз не сменям млякото на своя глава ,изписано ми е от педиатър ....Някой момичета май не четат какво пиша

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Минавай смело на Аптамил!  Peace Той е на същата Фирма - Милупа както вече знаеш, де! Няма какво да питаш педито.

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Но също педито ми каза да ми дам като захранване Нутрилона.....само че той не го иска вече


Ами какво се чудиш, след като не иска Нутрилона, не може да му го налееш с фуния, дори и педито да ти каже "дай Нутрилон". Продължавай с Милупа, след като детенце предпочита тази марка  Peace

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Минавай смело на Аптамил!  Peace Той е на същата Фирма - Милупа както вече знаеш, де! Няма какво да питаш педито.


Ми и аз това казвам  Peace

След като една педиатърка след установено разтройство от Омнео, не препоръчва, запичащо мляко от същата марка, какво да коментираме повече за "педиатърката"

# 11
  • Мнения: 878
разстройството не е причинено от Омнеото ,а от сок от морков!
........както и да е аз вече му давам на бебчо Аптамил 1 и се облизва сладко ,сладко  Mr. Green

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
разстройството не е причинено от Омнеото ,а от сок от морков!
........както и да е аз вече му давам на бебчо Аптамил 1 и се облизва сладко ,сладко  Mr. Green



Добре, дори и от сок да е, пак съм на същото мнение за педито  Mr. Green
От морков разстройство  newsm78 , по скоро е от някакъв друг плодов сок, както и да е, моят съвет е да не прекаляваш с грамажа на соковете, защото водят до стомашни разстройства  Peace

# 13
  • Мнения: 87
 А нашата педиатърка ми каза да давам каквато храна си искам, защото исках да сменя Фризолака, но сокове ни дава, макар,че започнахме 4м. Как да ги разбереш тези педиатри...?!

# 14
  • Мнения: 2 936
разстройството не е причинено от Омнеото ,а от сок от морков!
........както и да е аз вече му давам на бебчо Аптамил 1 и се облизва сладко ,сладко  Mr. Green



Добре, дори и от сок да е, пак съм на същото мнение за педито  Mr. Green
От морков разстройство  newsm78 , по скоро е от някакъв друг плодов сок, както и да е, моят съвет е да не прекаляваш с грамажа на соковете, защото водят до стомашни разстройства  Peace

ако се дава до 100гр.сок разделен на два приема не виждам да има проблем със стомаха.а и прясно изцеден сок дори от морков може да го раздразни.

Общи условия

Активация на акаунт