колички

  • 1 811
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 303
Чудя се каква количка да си избера,нямям ограничение  за цената,но незнам дали е по-добре триколка или двуколка,с малки или големи колела,да се въртят ли...чудя сe за Quinny buzz,но не съм сигурна.Ще се радвам да видя различни мнения:)

# 1
  • София
  • Мнения: 2 493
аз лично гласувам за четириколка... оттам нататъка - каквато си избереш. само да не е много тежка, защото като стане малко по-голямо бебето и ще ти е голям зор да буташ... и ще трябва да си купуваш нова.

# 2
  • Мнения: 1 910
и аз за 4-ри колелца. Освен това да има сенник. Да има добре оформено стъпаце за крачката, пазарски кош.

# 3
  • Мнения: 175
Погледни в подфорум " На пазар " . Има доста теми за колички . Аз нямам ограничения в цената , но в скъпите модели ги няма многото ми изисквания  . Там се залага предимно на атрактивния външен вид , отколкото на повечето екстри , количката е едно от най-важните неща за детето и майката и колкото повече капризи задоволява, токова по-добре .
Харесвам MAG .( засега това е фаворита ми ) .

Последна редакция: вт, 02 май 2006, 05:25 от mamaKapi

# 4
  • Мнения: 11 505
Определено с двуколка няма да ти е никак удобно Laughing Wink...А сега сериозно.Аз съм "за"триколките".Използвам такава на Маг Ингланд-/Хайлендър-май така се казваше модела/и мога да кажа,че съм доволна. Управлява се лесно,благодарение на големите колела, има зимен и летен кош/3 степени на летния/,сенник,багажник,раница,струва около 300лв и е с 1год.гаранция.Да не забравя и амортисьорите.Ако държиш да е с четири колела-същият модел го има и в такъв вариант.Единственият недостатък,който намирам е че е по-тежка,но за себе си съм намерила начин да слизам и да изкачвам стъпала без да я вдигам,благодарение на амортисьорите й.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Маг Ингланд с въртящи гуми  Grinning

п.п Vessselka какви са тия двуколки  Thinking

# 6
  • Мнения: 2 723
Buzz-a на Quinny няма кош за багаж и чантата е адски малка а и е ниско долу - не е удобна. А и летния вариант не е удачен, бебето не може да легне като хората... само дето е красива...
Аз съм с Play доволна съм, въпреки че е тежичка е страшно маневрена и се управлявя адски лесно. http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5957&lang=1
Ако си склонна да даваш повече пари си вземи Loola нa Bebe Comfort страхотна е http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5949&lang=1

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Количките са като колите... Не ми се вярва количка от 200 лева да е по-добра от моята, която беше над 1 000лв.

Ако можеш да си позволиш по-скъпа - купи си по-скъпата, която ти харесва.

Аз използвах Плей-Прада с 3 колела и съм много доволна, както и от лятната си триколка сега - Запп.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Двуколка Joy
Или даже - едноколка! РК - 1! Laughing

Ако сериозно - аз съм фен на CAM. 4 гуми. Единични.

# 9
  • Мнения: 1 303
Решили сме да е скъпа количка,още повече намерихме кой да ни я вземе Mr. Green(моя любим татко)Има разни марки,ама знам ли...коя.Ще трябва да е със зимен кош,сега нещо взех да се заглеждам по 4-ри колките,харесва ми Downtown na Play,но тука май я няма,само Т5

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
САМ. Виж тази:


Аз ползвах такава:

Зимен и летен кош, 2 сенника, чанта, разкошни амортисьори (за оф-роуд, както казва мъжът ми), влиза във всякакви релси на подлези (което не е за подценяване), изобщо - без колебание гласувам за нея. Цената е ок. 600-800 лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 493
Loola на Bebe Comfort е супер! Лека, компактна и удобна! Моя близка приятелка има такава и наистина е супер!

# 12
  • Мнения: 1 883
И двете си деца съм отгледала с Чико и за мен няма по добри колички!

# 13
  • Мнения: 36
И двете си деца съм отгледала с Чико и за мен няма по добри колички!

Е надали има спор по въпроса, че ЧИКО са много добри колички, едни от най-дбрите, но все пак едно е количка за 200-300 лв..... друго е за 600-800лв и нагоре...... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 878
аз съм с Peg Perego -Venecia ,и съм страшно доволна.Много е маневрена,комбинирана ,с местеща се дръжка ,с много голям кош за пазарене  Mr. Green .......супер си е количката ,към нея можеш да си поръчаш и столче за кола ,което се слага върху шасито на количката

Общи условия

Активация на акаунт