тест за бременност

  • 936
  • 10
  •   1
Отговори
Днес си направих тест 2 дни преди да ми доиде, но се появи 2ра бледа черта под контролния участък над чертите max. Какво означава това?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 273
Че си бременна. Повтори теста след два дни. Вероятно тогава втората черта ще е по-наситена.

# 2
  • София
  • Мнения: 551
Честито! Хубаво е да повториш теста след няколко дни.

# 3
Забравих още да кажа че имам предменструални болки и особено болки в корема и краста все едно всеки момент ще ми дойде които започнаха още от 18 ден

# 4
  • Мнения: 9 063
Нормално е.  Simple Smile

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Ако,си бременна-ЧЕСТИТО!!!!!!!Повтори теста след няколко дни както са те посъветвали!Аз,ходих две седмици с тампоните и превръзките в чантата и накрая се оказах много щастлива бъдеща мама!

# 6
  • София
  • Мнения: 35 813
Стискам палци да е бременност fingerscrossed newsm17

# 7
  • Мнения: 5 313
Май си бременна.За по-сигурно повтори теста след два дена.

# 8
  • Мнения: 2 120
Може би си бременна, но няма гаранция, че няма да ти дойде, все пак правиш два дни по-рано теста. Изчакай си датата, направи пак тест и тогава решавай искаш ли бебе или не, защото не се разбра. Успех.

# 9
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте! mmmm е сестра ми. Вчера си е направила тест и се е появила втора чертичка ниско долу, т.е. не точно там където трябва./дано ме разбрахте/. Тя толкова много иска бебче, повече от година работи по въпроса, но...
Силно се надявам резултата да е положителен Praynig, но това ще разберем с друг тест.  Вчера след обяд замина на работа и затова не е отговорила.

Благодаря ви за отговорите, ако резултата е положителен ще се похвалим веднага.  Praynig Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 825
Здравейте! mmmm е сестра ми. Вчера си е направила тест и се е появила втора чертичка ниско долу, т.е. не точно там където трябва./дано ме разбрахте/. .....

Ако чертичката не е където трябва, най-вероятно теста е невалиден  Sad
Да направи още един утре сутринта, стискаме палци той да е положителен и чертичките му да са си на място  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт