Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 34 770
  • 744
  •   1
Отговори
# 225
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Жулка  Hug
И на мен не ми е ден, но да сме здрави, другото не е важно.
Насъбра ти се и на теб. Hug

Това е идея за мъжОвете, че ще имат гурме вечеря, фритиран лук с профитероли с лук!
 Mr. Green Като контрацептив ще действа.
За десерт, ако са послушни - дъвка Wink
Да, важното е да сме здрави.... Hug

 Mr. Green
Ти остъй, ам си мисля ся кат отидем у свекитата, да оскубя от градината лук и чесън, зеУени и да им фритирам мустачкити. И ей ти гурме гарнитура за свекитата.  Joy
Ох, нещо не ми се спи, ама ша са пробвам.

Ииирр, ще стискаме!  Hug

# 226
  • Мнения: 27 271
Ир, ще стискам палци утре! Hug Тези сладкишчета са си почти като подкуп- толкова съблазнителни Laughing , но ти си знаеш, че всички ще стискаме палци, нали? Hug
Адорейшън, че как? Mr. Green Свеки как ще изневери на себе си hahaha
Утре ще се включа по-адекватно bouquet Hug Сега само отчет и меню:
з- 2 бр. киви, малки и кафе
о- риба (сардини консерва), голяма зелена салата, салата от моркови със селъри, ФПХ
в- голяма зелена салата с добавка моркови на жулиени и жълто сирене (подобно на кашкавал, но с много по-малко мазнини), малко кисело мляко (хапнах преди 18ч.- ще ставам пак стриктна Mr. Green )
За утре:
з- кивита и кафе/чай
о- белен сух грах с червена леща и моркови- на яхния (направих я варена, без запръжки и добавих около половин ч.л. олио накрая), зелена салата и мисля да мина без хляб да видим Кантарев ще оцени ли hahaha
в- картофена салата или царевица от консерва и зелена салата с моркови bowuu
На всички  Hug Hug Hug Hug
А на Курдов още повече  Sad  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
П.С. Жули, че защо за свекитата? Mr. Green Направи на мъжо.....като е гурме гарнитурата може да я оцени по достойнство! Mr. Green hahaha Ти като му кажеш, че Мастърите това готвят ще смее ли да възрази, а? newsm78 hahaha

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Лелееее, трудни сте за изчитане  Laughing но успях да прочета изписаните през деня страници
Джули, Irinita, благодаря и на вас  bouquet
Днес се чувствам леко отпаднала, може би вирус, но пък определено режимна, с ранна вечеря  Grinning

Джули, това което не направих в началото на тази врътка бяха мерките - не съм се мерила и не мога да отчета разлика в сантиметри. От началото на месеца се чувствах подута, възможно е и от МЦ, но сега нещата вече влизат в норма.

Тази вечер потренирахме и танцувахме с моята дъщеря. Доволна съм, че устоявам и за сега не огладнявам.  Wink Лягаме много късно и ранната вечеря винаги е проблем за мен  Embarassed
Утре - плодов ден, все още неясен - имам само 3 ябълки и 1 портокал.  Mr. Green

Успешен и усмихнат вторник на всички  bouquet

# 228
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  Hug Hug
Ир,  Hug стискам силноо Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Стреличке, Джули, Heart Eyes Heart Eyes тук съм, вчера в края на деня се сетиха, че има спешно да се коригира една глупост, дето два месеца се точи и после докато се прибера, докато приготвя вечерята и си легнах Hug Омазах яко вечерята и ме беше срам да пиша, два дни режим, после омазване, после пак така #Cussing out Не мога да обвинявам Спаска, а слабата си воля Sad
Стреличке,  Hug смях се много с тази книга. Смятам, че ефекта ще е потресаващ само като те видят домашните, че я четеш Joy Joy Кажи как ти е кръста?
Иринитка, Вики Hug Heart Eyes аз тъпата все се дърпам и казвам, че съм млада още за критическа. Ще почна полекинка, за да не бия много на очи  да се оправдавам с нея hahaha Joy
Курдов,  Hug Hug Hug bouquet bouquet нали за това сме в тази тема да си споделяме и да не пречим на никой Hug
Деми, Hug hug hug hug
Още имаше, ама много и грам не се сещам Hug
Ив,  Hug Hug разкошен младеж си имаш, да ви е жив и здрав Hug
Слагам закуската и ви желая приказен ден Hug Hug

# 229
  • Мнения: 129
Добро утро!

Слагам кафето и плодовете и тръгвам на работа,че закъснявам..  Whistling





Днес - белтъци

З-фреш
З2-банан или ябълки,поне 2  Mr. Green
О-печени пилешки крилца и долни бутчета - дали може да ги смеся -  Joy hahaha Joy hahaha + домати и краставици на салатка и ФПХ
В- риба  Heart Eyes  и зелена салата

Хубав ден!  Heart Eyes  Heart Eyes
После ще ви погледна пак. Simple Smile))


# 230
  • Targovishte
  • Мнения: 5 261
Добро утро, банда  bouquet

ИРКА  Hug Hug Стискам вече и ще стискам докато кажеш! Дано всичко е ОК!!!  Praynig Praynig Praynig

ВАНГОБИ, ОБЛАШКОВА  Hug Hug Hug Благодаря ви, момичета.

МИМИ  Hug Hug те тез завивки са мултиплициращи се - като глави на ламя - като си вземе една, веднага на нейно място идва още една  hahaha

Така. Тази сутрин конете бяха много сприхави - събудиха ме с ритник в стомаха още в 4.30. И... повече не заспах. Кантарев отсече точно плюс 2.0 кг след двудневна вакханалия. Край, взимам се в ръце!

Менюто за днес го казах вчера - за обяд и вечеря


Закуската беше шест сушени фурми.

В последната седмица на предизборната кампания имаме три вместо обичайните два броя на вестника. Т.е. брой в печатница ще изпращам днес, в четвъртък и... в петък  Shocked Shocked Shocked Този последния ще трябва да бъде изработен за около 4-6 часа, но как - никой не знае. Така че ще си имам ядове с моя шеф. И знам че ще се скараме.

Да кажа и аз за Мастер Шеф. Ами този сезон някак не ми харесва. Някак са ми припряни  - всичко е набързо, нахврълено, а и участниците са доста слаби, поне за сега. Като цяло по-слаб сезон. Сега, сутринта докато си правих царевицата, гледам капките. Ами и те не ми харесват. Това поведение на Рачков вече ми идва в повече. Лигня.

Пожелавам на всички много хубав ден - усмихнат и слънчев!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet bouquet

# 231
  • Мнения: 2 058
Ир много, много виртуални  Hug Hug HugСтискам палци и ти изпращам цялата си положителна енергия за сладкия палавник.Дано не е нещо сериозно PeaceБлагодаря за винаги чудесните кафенца,с които ни събуждаш незаменими са bouquet
Вангобче и на теб благодаря за стилната закуска,взимам си от онова отгоре до шок.изкушение. HugИначе,няма проблем май всички сме много ангажирани и все не остава достатъчно време да драснем някой ред,ама като ми изчезнеш вечер се притеснявам HugВремето се оправя,става топличко помисли за розета,а може и някое 20 грамово уискинце,че аз повече не мога newsm78Когато имаш свободно време и желание само свирни ще се съобразя изцяло с твоето свободно време,защото аз вече нали ще ставам ЕГОИСТ и мисля изцяло да разполагам с времето си #2gunfire
Облашков мерси за кафето,от ягодите хапвам с удоволствие.И един добронамерен съвет от мен-не се претоварвай с толкова много работа.И аз бях така на твойте години и до много скоро,а сега бера плодовете в здравословно отношение.Надявам се,че не съм те засегнала просто споделям моя опит от позицията на 48 годишна жена Hug
Ренате добре завърнала се,с желание на човек всичко му се получава.Успех  Hug

Курдов сили,много сили до 26.03. ooooh!Може би това пък ще те крепи тази седмица Hug Hug Hug

Днес продължавам по експеримента Иринитка/Тами за ден варива :
З- банан
О - тортата на ММ,която до момента не съм опитала
В- нещо белтъчно,може би 200 гр.извара,малко синьо сирене и салатка
 
Момичета и Курдов и аз днес имам нужда от стиснати палчета и много положителна енергия :
1.О/о 11,30 ще карам мама в София мед за снимка на новата става и контр.преглед  newsm10
2.ММ след малко отива в Лозен да реже една асма,освен това майка му искала да разговаря насаме с него,което никога не носи нищо добро за семейството ни.Дано поне този път надделее мъжкото начало у него и застане на страната на семейството си.Предчувствам, че цял ден ще ми горят горките ушички  Mr. Green
Иринитка,колежке по критика,Наборче,Миме и всички неспоменати много  Hug
Адорейшън благодаря за милия комплимент,както и на всички останали отново.Днес ще ги изтрия /снимките де/ достатъчно висяха в темата Sick
Лек, слънчев и много успешен и стремителен ден ви желая Hug

# 232
  • София
  • Мнения: 11 102
Добрутроо!  Hug
Много съм хепиии  Grinning Grinning Grinning
Обичам го Кантарев, -800 гр. Heart Eyes
Ранната вечеря си казва думата!
Днес
З: мандарини
О и В: боб и булгур с някаква салата

А утре мисля да направя сладък ден, днес ще направя бисквитена торта със заквасена сметана, за да може да престои до утре.  Heart Eyes

Ир, стискам палците, дано не е късно!  Hug Hug Hug
Стреличе, и на теб успех и много силно стиснати палци!  Hug Hug Hug

Хайде прекрасен слънчев ден!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 3 347
Добро утро дружина  bouquet,тук ли сте?


Ирка всички ще стискаме   Hug fingerscrossed fingerscrossed! fingerscrossed
Стреличке и за твоето майче  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.И аз при Тони Георгиев си правих колянцето,споко,няма гафове при него  Peace!
Жгмъцони браво за минуса  Hands Clap,подкара ги вече  bowuu!
Курдов ако обядвам само това няма вариант да издържа до вечерта  Shocked.Спах чудесно,благодаря за завивката  Simple Smile,а на многото работа мисля че точно сега и е времето  spoko.
От кога казвате мога и аз да се оправдавам с критическата  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil?
Днес съм на 0  newsm44,много съм доволна като за след варива  Flutter.
Момичета които не споменах- много  Hug Hug Hug и за вас,трябва да ставам от компа по задачки  Confused.

# 234
  • Мнения: 2 309
Добро утро! Grinning
Ирка, Облашкова мерси.  Grinning Hug Hug
Вангобче и в работата трябва да усетят критическата, а не като вчера.  hahaha Joy Heart Eyes Hug Hug
Ирка  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Курдов не гледай сега Кантарев- като се стегнеш пак ще си на минус.  Grinning Hug Hug Hug
Наборче стискам силно  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Жгмъцка страхотен минус  smile3501 smile3501 Grinning Hug Hug
Мамексче още от днес мило. Joy Joy Hug Hug
Хубав и спорен ден!  Hug Hug Hug

# 235
  • Мнения: 2 058
Вангобче да чукна да дървената си шопско-врачанска глава за сега бива LaughingСлед като пийна сутрин един аолин или диалгин бивам т.е имам сили да тичкам по задачки- не ме боли Hug
Мамексче мама я оперира Бисер Бончев,за сега съм доволна Hug

# 236
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Добро утро и от мен,
Ир  Hug имаш ги стиснати палчета и от мен, дано не е нещо сериозно, каквото и да е  Hug Hug Hug а без твоето кафенце не мога да започна деня  Hug
Курдов, така поне няма да имаш време да мислиш за друго  Hug Hug
Вангоби, Облашкова, чудни закуски и кафенце, явно нощес не сте спали да ги подготвите  Flutter Hug
Джулс, ами който спи като пише, тъй става - едното е в четвъртък  Crazy
Стреличке  Hug Hug Hug има и такива моменти, дано всичко е наред, а иначе - може само показно да я държиш отворена и на видно място (книжката  Flutter) представих си те  Hug
Ив, как снощи съм ти пропуснала младежа - да е жив и здрав и все така чаровен  Hug
Деми, в ингилизко ли си вече? Надявам се да сте пътували леко и всичко да е наред при вас. Чакаме включване от там  Hug
Мамексче  Joy Joy Joy
Кати, като видя чайчетата и винаги ми иде да хукна да си търся цъфтящ чай, но засега ще се размина с джинджифиловите  Hug
Прекрасен слънчев ден на всички  споменати и неспоменати Hug

# 237
  • София
  • Мнения: 11 102
А на мен ми се обажда "здравото" коляно, май и то ще се наложи да се ремонтира.  Confused

Кати, при теб как са килограмите ?

# 238
  • Мнения: 3 347
Стреличке
Скрит текст:
аз обърках,бях в отделение "артроскопска травматология" и на едно бабе бяха сменили става,но не помислих,че само колянна ще е в това отделение.А майчето ти е в ортопедия,да.Сигурна съм,че всичко ще е наред  Hug.
Вики последно време без белтъчини ни оставяш,де го прясното месце  Crossing Arms?

# 239
  • Мнения: 2 844
Добро утроооо Hug Hug Hug Ир стискам много fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedвсичко да е наред Hug Heart Eyes Вангоби разкошна закуска Hug Heart Eyes, не се кори толкова много - не ти е слаба волята Hug Hug Облашкова това кафенце с тез бисквитки - мммм  Hug Heart Eyes А за работата - след като имаш желание и възможност, е чудесно Hug Heart Eyes
Деми много  Hug Hug Hug , чакаме да се включиш от ингилизко, ще си дойдете пак Hug Heart Eyes
Деси натоварен ще е денят ти Hug Heart Eyes
Мастърите и аз ги гледам, и бях недоволна от факта, че много набързо стават нещата, и си мисля, че в действителноствсичко приготвят за повечко време, а не за час.И някои от участниците споделят , че дадено нещо го правят за първи път, особено за сладкишите, как без да знаят прпорциите на продуктите го правят Mr. GreenАма явно не само аз си мисля така Sunglasses
Жгмъц чудесен минус Hug Heart Eyes

Долче чакам рендето, няма още hahaha hahaha hahaha
Стреличка да, ти си започнала промяната Hug Heart Eyes Ще споделиш за книжката HugСтискам палци за майчето Hug Hug
Курдов тъкмо като ти е натоварено ,няма да имаш време да ти е тъжно Hug Hug Hug Heart Eyes
И аз днес като Вики и кой още  newsm78 съм на плодове.Имам банани - ще си ги хапвам със сусамче.А си блендирах малко сушени смокини с бадеми - не ги направих на бонбони, а ще си ги хапвам с лъжичка.
Днес при нас на работа ще идват агитатори - г-жа Лиляна Павлова Mr. Green Mr. Green
Хубав ден , бандичка любима Hug Hug Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора. !!!!

Общи условия

Активация на акаунт