Изпускате ли разни предмети?

  • 5 856
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Не знам дали вече някъде е дискутирано, тук е океан и нямам толкова време да ровя...Но се чудя дали има нещо общо с бременността - непрекъснато ми се случва да изпускам разни неща, да залитам, а в първия месец дори паднах на слизане от трамвая...
Дали има нещо общо?  Rolling Eyes

# 1
Аз не съм срещала такава тема, но не съм отдавна тук.
Моят опит - удивително много неща започнах да изпускам и да се спъвам и всякякви подобни "екстри" към края на бременността. Намерих някъде писано, че това е почти нормално поради изместване на центъра на тежестта на тялото, а действията са заучени при по - различно разположение на този център. Но на теб ти е рано за такова изместване (не би трявало да си с голям корем в 6 г.с.) Затова вероятно е поради обща разсеяност, дължаща се на бременността. Нищо страшно, ама трябва да се пазиш.
Дано само това да ти е проблема за цялата бременност Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 274
    Мерила ли си си кръвното?Аз съм с ниско кръвно и събирам границите! Тогава ми се вие свят и залитам, но до сега не ми се е случвало нещо да изтървам! Говори с гинеколога си най-добре!
    Успех и леко бременеене Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 9 845
Здравейте!
В книгата за бременност,която аз четях,пишеше че е съвсем нормално да се изпускат разни неща и да се спъват бременните.Причината е помяна на центъра на тежестта или нещо от сорта.Така че си бременейте спокойно и внимавайте повече. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз изпусках много неща и се блъсках непрекъснато.
Но се чудя, сега като родих, защо изпускам?!Явно от заплес!

# 5
  • Мнения: 2 936
аз също бях така,но вече в по-големите месеци.по-точно като се пресегна да взема нещо го събарях-явно не преценявах правилно на какво разстояние е и постоянно се блъсках някъде,но на теб още ти е рано  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 39 761
Аз също бих те попитала дали си си мерила кръвното. Аз по принцип бях с ниско кръвно, понякога падаше, и тогава ходех като пиян морков. Към средата на бременността се стабилизира, даже го качих малко.

# 7
  • Мнения: 8 917
И аз изпусках много неща и се блъсках непрекъснато.
Но се чудя, сега като родих, защо изпускам?!Явно от заплес!
Peace Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 956
И аз изпусках много неща и се блъсках непрекъснато.
Но се чудя, сега като родих, защо изпускам?!Явно от заплес!

И аз тъй  Embarassed  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Наистина сподели с гинеколога си и си следи кръвното известно време.При ниско кръвно доста често се получава така.  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз в началото на бременността се пльоснах направо по очи и като малките деца обелих колената...Този ден ще го помня, защото тъкмо се поуспокоих и се качих в маршрутка и катастрофирахме...Не беше тежка катастрофа, но все пак като за бременна жена си беше доста гадничко.

# 11
  • Мнения: 11 524
Здравейте!
В книгата за бременност,която аз четях,пишеше че е съвсем нормално да се изпускат разни неща и да се спъват бременните.Причината е помяна на центъра на тежестта или нещо от сорта.Така че си бременейте спокойно и внимавайте повече. Peace
Точно така.Аз също съм чела за това.Направо съм се чудила на себе си. Peace

# 12
  • Мнения: 1 878
Възможно е, но си се консултирай и  с джипито и внимавай при слизане от трамвай  Naughty
 Heart Eyes Mr. Green Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 2 849
Спъвах се често и се опитвах да минавам от места които на пръв поглед бяха широки ,но.....забравях за големия корем Joy
Бях с ниско кръвно ,ако има значение .
За изпускането на предмети сигурно има връзка ,но май е рано при теб да е от това . Thinking

# 14
  • Мнения: 22 717
При бременност стойката на тялото се променя.Гръбнакът заема S-овидна форма и положението на главата също е различно от нормалното.Оттам,ъгълът,под който виждаме също се променя.Затова нерядко при бременност не можем да добием реална представа в пространството.Това го четох някъде.

Общи условия

Активация на акаунт