Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 433
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 001
Благодаря за темата! Лаленце, дано се наредят нещата. Hug
В понеделник ще ми донесат част от нещата на орео. И от София мел ми записаха данните (играх със смс), и сега чакам миксера.
През април съм родена, това е "моят" месец, дано спечеля още награди.

# 16
  • София
  • Мнения: 14 512
Малее, събуждам се - награди  LaughingЧестито на всички! Тъкмо предстои пазаруване в Кауфланд, ще взема някое шише.

Лаленце, стискам ти палци и благодаря  bouquet

# 17
  • Мнения: 642
В кауфланд къде ги нсмирате соковете на куинс стъклените Grinning аз все не мога дс ги намеря

# 18
  • Мнения: 11 701
Честито за наградите.
Днес ще се пробвам пак с брашното. Стигна ли 10 кода и се спирам  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 14 512
В кауфланд къде ги нсмирате соковете на куинс стъклените Grinning аз все не мога дс ги намеря

А, не знам, ще ги търся и аз.  Laughing В Била са в големите хладилни витрини, би трябвало и в К. да са там. Или при сайдерите  newsm78

# 20
  • Мнения: 3 077
Лаленце  Hug мерси за темата..
Орео кога теглят големите награди?
До кога е играта на София Мел?

# 21
  • Мнения: 36 196
Благодаря за новата тема  bouquet

И аз се пробвах с 2-3 кода за флашка, но не стана. Записах се в томболите за всеки случай (но част от кодовете ще си ги пазя за по-нататък). За барбарон няма да участвам - не мога да измислям страшно оригинални клипове  Laughing Мислех, че ще е нещо по-просто.

# 22
  • Мнения: 7 247
Нов месец,нов късмет,само усмивки и сполука за напред!  bouquetЧестито за флашките и на Лалето и Магси за разкрасяващите форумски награди Hug
Чакам си чашите от Туикс и Орео и тези дни може да се пробвам за флашка,някое друго брашънце да регна...И моят месец е Април  bouquet

# 23
  • Мнения: 81
Здравейте! Искам да попитам за играта на Туикс. Спечелила съм чаша, но съм изхвърлила и кода. Искат ли го, когато носят наградите от куриера?

# 24
  • Мнения: 1 514
Здравейте! Искам да попитам за играта на Туикс. Спечелила съм чаша, но съм изхвърлила и кода. Искат ли го, когато носят наградите от куриера?
На мен не са ми търсили код.

# 25
  • София
  • Мнения: 424
fen4e22, аз си получих чашата, без да ми искат кода.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 383
Нов месец,нов късмет.Много награди на всички пожелавам.Сокове не намирам,сникърс също,останах си само с наградите от Орео,но днес ще се разходя и ще потърся от всичко.

# 27
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
През шеговития месец, много награди за всички, не на шега!
Лале  bouquet

Мерси лаленце  Hug Успех на всички в новата тема. Някой от спечелилите хлебопекарна може ли да ми  каже за колко време я получи и искаха ли кода? Да знам кога евентуално да я чакам Simple Smile

За десетина дни я получих

# 28
  • Мнения: 2 575
ма ко благодаря! Значи за Великден ще а пробвам Grinning

# 29
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
И аз тъкмо се надявах за Великден да дойде и някой в темата припомни от правилата, че ще се получават след края на играта. Те взеха, че дойдоха същия ден, много приятно ни изненадаха

Общи условия

Активация на акаунт