Дали са колики?

  • 525
  • 3
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
От известно време синът ми, вдига високо крачета, да не казвам вири си ги и проскимтява нощно време.Много се притеснявам, да не са се появили коликите отново, предишните бяха доста тежки Sad
Възможно ли е?

Храним се:
06.00ч. - АМ 150мл/давам толкова, а не 180мл., защото вечерта иска повече и за да не го прехранвам, му отнемам така да се каже от сутрешното/
10.00ч. - попара сухар/2бр./, бисквитки обикновенни/2бр./, сирене/колкото кибритена кутийка/, масълце/колкото лешник/
13.00ч. - заленчуково или месно, като заленчука го пригорвям аз/картоф, морков, тиквички, брюкселско зеле, чушка - има си меню/
15.30ч./16.00ч. - сок морков, ябълка или смес
17.00ч. - плодово пюре/аз го приготвям - круши, ябълки, морков, тиква сладка/, каша и кисели.Последните ги давам рядко и, то само събота или неделя/до сега само 3 или 4 пъти/
20.00/20.30ч. - АМ 240мл Shocked зная, че е множко, ама ако е по-малко ще ме изяде мен Mr. Green
Ходим по голяма нужда поне един път на ден, обикновенно сутрин, а ако има 2ро, то то е по обед.
Храни се безотказно, пу пу пу да не му е уроки Heart Eyes
Това е, което мога да Ви предоставя като информация.
Извинете за многословието Embarassed, но за да Ви е по-ясно за какво иде реч.

# 1
  • Мнения: 723
На тази възраст едва ли са колики. Режимът му на хранене е идеален. Да не сънува нещо? Ако скоро сте променили нещо в средата му, може да сънува кошмари. Ако е само нощем, скимти, а не плаче и през деня е добре, не виждам повод за притеснение...
 Peace Не се притеснявай  Peace

# 2
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Няма промяна в средата му, освен, че се среща вече с повечко хора, но не мисля, че това е проблема
А дали е възможно, да му е много вечерното мляко/въпреки, че той го иска/, да му е тежко на коремчето и затова да стене и да вири краченца newsm78

# 3
  • Мнения: 723
Съмнявам се да му е много, щом го иска. Ако е само това през нощта, не се тревожи, с всеки изминал ден, натрупва повече впечатления, изпитва повече емоции, сънува по-разнообразни сънища. Сигурно нещо си сънува. За да ти е по-спокойно, разреди му млякото - по-малко сухо мляко с повече вода, да видиш как ще е тогава!
Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт