Лидл 102 - Великденско- пролетна /01.04- 01.05/

  • 163 473
  • 1 318
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 793
1Не пишете запис, а кликнете на бутон известия горе в дясно, докато имате какво да кажете наистина!Мерси

2.Моля, подчертавайте ключова дума в текста, когато пишете- така ще знаем за какво се отнася текстът и дали ни интересува, без да сме чели 10 реда преди това.

3.Да уважаваме труда и отделеното време на другите или как лесно да търсим в темата: От бутон "Още" се избира "Отпечатай". В нов прозорец се отварят всички постове. В него с FIND (ctrl+f) и ключова дума се намира всичко, което е споделено в съответната тема. (Ако темата е с номер 5 напр., се преглежда всичко в нея, но не във всички теми от 1 до 5.) Ако в темата има до 10 страници може да се избере "Всички", след това ctrl+f и ключова дума.
Търсенето във всички теми е най-пълно с Гугъл.
bowuu

Продукти, които харесваме:

Скрит текст:
Суджук от ххл седмица
Ориз на "Родна стряха", както и вафлите с тахан на същата марка
Шиацу възглавницата за врат  
Таблетки за тоалетна
Препарат за отпушване на канали
Кроасани с маслo
Шоколад с цели лешници
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Сирене Софра
Котидж сирене
Tоалетна хартия Floralys
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)
Бисквити тип "котешко езиче"
Сирене "Ливади"
Крема сирене
Маскарпоне
Кашкавал Galereux
Сладолед Noblissima
Пуешка шунка
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници (24 порции, синя опаковка с кравичка)
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици (15 бр. в опаковка)
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (замразено) (разточва се; кафяв плик с кроасани, пише Original Blatterteig (точени кори))
Бутер тесто
Тъмен хляб със семена
Състав:
Хляб смес 1000 г: пшенично брашно, вода, ръжено брашно, мая, сол, растителни масла, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини.
Хляб със семена: пшенично, пълнозърнесто пшенично брашно, ръжено брашно, овесени ядки, вода, слънчогледови семки, ленено семе, сусам, мак, сол, гума гуар, моно- и диглицериди на мастни киселини, пшеничен белтък, сироп карамел, захар.

Пастет Dulano
Кори за баница "на сач"
Стафиди
Подправки (червен пипер) Micado
Лютеница (едро смляна, домашна), Chira
Боза (със захар)
Original Cream Liqueur Queen MARGOT
Препарат за ламинат
SOS крем за ръце
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинска хартия Frottо
Кафе машина
Кухненски чопър
Миксер
Почистващ препарат с хлор
Таблетки за миялна машина




Продукти, които НЕ харесваме:
Скрит текст:

Ежедневни превръзки
Хумус / ако от лидл четат тук, да зареждат хумуса на вернада , не този пълен боклук
Талиолините с трюфел от италианската Deluxe седмица
Дивата сьомга с подправки
Рециклирана тоалетна хартия
Веро, 1 л.
Шприц за сладки
КОТЕШКАТА ТОАЛЕТНА
Предишни теми:
Скрит текст:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,  61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; 77; 78; 79; 80; ; 81 ; 82 ; 83 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92 93; 94 ; 95; 96; 97; 98;99 100; 101


 

Онлайн брошура
Всеки четвъртък нова брошура
КАК СЕ ОТВАРЯ КАНИЧКАТА СЪС СМЕТАНА




Промоции
Лидл уикенд: всеки петък хранителни продукти на промоционална цена

Maгазини

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до петък между 9.00 и 18.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Гаранция за удовлетвореност
Можете:
- да върнете хранителни продукти закупени от Lidl по всяко време срещу представяне на касов бон;
- да върнете нехранителните продукти закупени от Lidl в рамките на 1 месец срещу представяне на касов бон;
- да върнете горепосочените продукти във всеки от магазините на Lidl в страната, без значение от кой магазин е закупен продукта;
- да се обърнете към сътрудниците ни на безплатния телефон относно продукти в гаранция след изтичане на едномесечния период.

Когато имате проблем със стока, закупена от Лидл (кафе машина, тостер и подобни), за която важи гаранция и не искате връщане на парите, и стоката е в работещ вид, възползвайте се от гаранционния сервиз. Опаковате стоката (не е задължително да е в оригиналната опаковка), лепвате й касовата бележка или нейно ксерокопие и я носите в най-близкия офис на Еконт, където я изпращате за сметка на получателя на адрес: София 1000, ул. "Искър"55, Сервизен център "Бушона" ЕООД. Когато я отремонтират, ще ви я върнат пак с куриер за тяхна сметка. Може да я занесете и на място. Ако повредата не може да бъде отстранена, ще ви дадат нова стока. Сервизът е 3 години.

Информация за клиента

Игри и промоции

Информация за продуктите

Ръководства, софтуер и видеофилми за продукти

Ново в Lidl

Рецепти

Последна редакция: сб, 01 апр 2017, 21:28 от Nil desperandum!

# 1
  • Мнения: 24 110
Момичета, доволни ли сте от луковиците и храстите, които продават?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Хайде - бекон, превръзки, сешоар и разните му там допълнения.  Hug
Благодаря за темата!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Здравейте, тъй като се чудех много за сешоара гледах клипчета в YouTube и там имаше едно за реклама и в другите страни го продават за 9,90 евро, което не е 26 лв, но .... просто исках да се възмотя

Иначе другата седмица кашкавала, който ще е на промоция е готин.
Благодаря за темата  bouquet

# 4
  • Мнения: 14 909
Охо , новата тема е доста обогатена . Благодаря  bouquet
Най-вече за снимките , ще си ги гледам редовно. Защото днес пак съм взела разни други артикули  от харесваните тук  Laughing
Беконът обаче е мммммм Embarassed. Избрах си парче с повечко месенце Rolling Eyes/ Бях Награбила гърди първо егати шемета съм Joy, добре ,че видях и се сетих са предупреждението / Най-после открих и дегустирах и вафлите с тахан.  newsm44
Купувах, купувах...и 44,50 -едно стики по-малко ...за малко .

# 5
  • Мнения: 1 793
 Има все още време/ама малко Mr. Green/ да видите харесвани и нехаресвани и да пишете дали искате да добавите нещо. Публикувала съм тези, които са ми пратени на лично, тъй като другите не ги запомних  Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 848
И моята форма за блатове тече. Пробвала съм я с торти "на сурово". Не знам дали залепва, защото не съм пекла в нея.
Утре ще ходя за сешоар. Дано да са останали...
Благодаря за темата  bouquet

# 7
  • Мнения: 22 867

 bouquet за темичката! Hug

Скрит текст:
Охо , новата тема е доста обогатена . Благодаря  bouquet
Най-вече за снимките , ще си ги гледам редовно. Защото днес пак съм взела разни други артикули  от харесваните тук  Laughing
Беконът обаче е мммммм Embarassed. Избрах си парче с повечко месенце Rolling Eyes/ Бях Награбила гърди първо егати шемета съм Joy, добре ,че видях и се сетих са предупреждението / Най-после открих и дегустирах и вафлите с тахан.  newsm44
Купувах, купувах...и 44,50 -едно стики по-малко ...за малко .

tays, да беше дръпнала нещо от дребните неща до лентата - вафлички, шоколадчета, сусамените барчета. Мен при предишните стикита касиерката ме подсети да взема още нещо за стотинки беше и заформихме сметка за повече стикита. Peace
Бекончето наистина е добро! Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 177
andi-di в Люлинския Лидл имаше много през късния следобед и никакъв интерес.

# 9
  • Мнения: 68 348
Аз май ще тичам за още бекон. Тоя го преполових,да не кажа 2/3 го нЕма Rolling Eyes До утре ли е само намален или има шанс и в понеделник? newsm78
Бекон,бекон,бекон...не гърди. Да ви го набия в кратуните Laughing
Накиснах китайския боб за утре,ама докато уври и има опасност да нама бекон Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 14 909
labrex,
Другия път ще зная , днес  касиерката  не ме подсети изобщо . Това не пречи де , извадих ги сладурите и съм ги лепнала вече Joy ММ не знаеше и седя пет минути пред вратата на хладилника , да  оглежда с интерес , граничещ с тотално недоумение  JoyИ палпация приложи   hahaha Много се смях.

# 11
  • Мнения: 6 607
Момичета, доволни ли сте от луковиците и храстите, които продават?
За тях нямам мнение, но плодните дръвчета, които купихме миналата година се хванаха, презимуваха и сега са се разлистили. Peace Имаме круша и смокиня.
Аз да похваля пражката шунка от Делукс серията , много вкусна. Peace
От нехранителните съм доволна от уреда за бавно готвене . Имам го от октомври 2015 . Peace
Благодаря за темата! bouquet

# 12
  • Мнения: 14 909

Аз май ще тичам за още бекон. Тоя го преполових,да не кажа 2/3 го нЕма Rolling Eyes До утре ли е само намален или има шанс и в понеделник? newsm78
Бекон,бекон,бекон...не гърди. Да ви го набия в кратуните Laughing
Накиснах китайския боб за утре,ама докато уври и има опасност да нама бекон Rolling Eyes
И аз днес се справих доволно , някой тук в темата питаше ко ще ги правим тези 700 грама , а те... и за един бобец не стигат  #Crazy И аз май ще търча пак , утре ще имам гости , та бобеца остава за по-натам , де. Ти ще кажеш за колко увира първа.

# 13
  • Мнения: 68 348
Вземи хумус за гостите Mr. Green
Кафевия...за 2-3 часа. Но аз го готвя на бавен огън и до пълно увиране,да си пусне нишестето хубаво. Peace
За 40 мин само водата ми увира Laughing

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Ох, ида, ида и аз в новата тема... Благодарности, Нилче

Днес отидох ей тъй за 2-3 неща, че вчера си ги спестих, за да не се претоваря съвсем... и петдесятка бам, ей така отидЕ ooooh! Успокоявам се, че близо 20 от тях са за едни джунджурии за мъжО, а останалите са си само за му'ане без излишни екстри Whistling

Между другото кое е това веро от 1л., дето не се харесва? Защото скоро (не помня дали тук или в тема за препарати нейде наоколо) се похвали точно верото, дето беше на промоция (синьото конкретно беше споменато), а то беше 1л. също newsm78

Общи условия

Активация на акаунт