Лидл 102 - Великденско- пролетна /01.04- 01.05/

  • 163 475
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 5 095
Тениските в момента 100% памук ли са?

# 841
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
за табуретката +1 , малката и е перфектна за мивката .. стъпалото е много ниско  Peace сега ще взимам и за у свекито , имам стиймпом още откакто струваха по 300 лв и когато нямах дете , а имах време , всеки ден си я ползвах , много съм доволна , когато няма килими в къщата  прахосмукачка + парочистачката има няма 15-тина минути , и не мога да сравнявам минато с пара и минато със стирка и кофа , водата на второто изстискване вече е мътна и само се разнася на всякъде .. сори ама не е същото . + това мокрото от парата изсъхва за няколко минути , подложкит на стийммопа се стягат в горната част и не се лепят , имах по 3 микрофибърни и 3 хавлиени ,перях с мръсни работни дрехи или с маратонки в пералнята  Peace

# 842
  • Мнения: 68 368
А сега пак ли си я ползваш всеки ден ?  Mr. Green

# 843
  • Асеновград
  • Мнения: 2 999
Важно Simple Smile ММ е видял опъната шатра в Стара Загора на магазина в близост до Менада. Чакам да звънне за да каже какво има в наличност. На който му е близо успех в пазаруването.

# 844
  • Мнения: 6 612
Тениските в момента 100% памук ли са?
В брошурата пише, че са 100% памук, сивата -85%. Това е за всички видове (дамски, мъжки и детски) Peace
Аз миналата година си купих М р-р, а иначе от Лидълските дрехи си купувам S , дори и XS,но тези са ми идеални (не исках съвсем впити в тялото и да са ми много къси). Имай го предвид ако купуваш (прецени какви точно искаш).

Последна редакция: пт, 21 апр 2017, 15:07 от Fortuna

# 845
  • Мнения: 5 095
Тениските в момента 100% памук ли са?
В брошурата пише, че са 100% памук, сивата -85%. Това е за всички видове (дамски, мъжки и детски) Peace

Много ти благодаря  bouquet
Ще се ориентирам към Лидл да заредя тениски  Peace

# 846
  • Мнения: 6 612
Тениските в момента 100% памук ли са?
В брошурата пише, че са 100% памук, сивата -85%. Това е за всички видове (дамски, мъжки и детски) Peace

Много ти благодаря  bouquet
Ще се ориентирам към Лидл да заредя тениски  Peace
Прочети и редакцията, която направих, че сме писали заедно. Hug

# 847
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Аз взех М -42,44, я водят, по принцип нося 40-42 от на лидл дрехите и тази ми идва по-широка, но мисля, че при пране ще се посвие.

# 848
  • Пловдив
  • Мнения: 179
за табуретката +1 , малката и е перфектна за мивката .. стъпалото е много ниско  Peace сега ще взимам и за у свекито
Колко горе-долу е висока​ тази табуретка?

# 849
  • Мнения: 5 095
Скрит текст:
Тениските в момента 100% памук ли са?
В брошурата пише, че са 100% памук, сивата -85%. Това е за всички видове (дамски, мъжки и детски) Peace

Много ти благодаря  bouquet
Ще се ориентирам към Лидл да заредя тениски  Peace
Прочети и редакцията, която направих, че сме писали заедно. Hug

Много полезна информация, ще гледам добре и премислям преди да избера  bouquet

# 850
  • Русе
  • Мнения: 7 045
за табуретката +1 , малката и е перфектна за мивката .. стъпалото е много ниско  Peace сега ще взимам и за у свекито
Колко горе-долу е висока​ тази табуретка?
Около 25 см. е

# 851
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
А сега пак ли си я ползваш всеки ден ?  Mr. Green

не , на всякъде е застлано с рошави килими и пътеки , щото плочки отдолу , а хлапето постоянно се търкаля  .. но когато ще мия ,ще мия с нея , не ми отнема нито повече време , нито повече усилия  Peace

# 852
  • Асеновград
  • Мнения: 2 999
за табуретката +1 , малката и е перфектна за мивката .. стъпалото е много ниско  Peace сега ще взимам и за у свекито
Колко горе-долу е висока​ тази табуретка?
Около 25 см. е
23,5 см.

# 853
  • Мнения: 432
+1 и от мен за голямата парочистачка, не я заменям да нищо!Минавам навсякъде  за 5 минути, съхне бързо и не ползвам препарати.Прекрасни отзиви чета още от миналата година за стъклочистачката, ще взема да я купя.А да попитам за малката парочистачка, някой има ли я, доволни ли сте?Извинявам се, можеби е писано за нея, но нямам спомени.

# 854
  • Мнения: 6 612
Аз взех М -42,44, я водят, по принцип нося 40-42 от на лидл дрехите и тази ми идва по-широка, но мисля, че при пране ще се посвие.
Миналогодишните дори и да са се свили, е незабележимо . Peace

Общи условия

Активация на акаунт