Въпрос за кашите?

  • 520
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Мога ли предварително да приготвям кашата за следобяд.Живеем далеч от центъра и като излезнем с малката към 12:00ч.,не ми е удобно да се прибирам до вкъщи да бъркам каши и пак да излизам.Досега купувах готови в бурканче,но ми идват скъпички,а на кутиите на прахообразните не пише дали може да се приготвят предварително.Ако вие знаете,моля ви споделете!Благодаря ви! Grinning

# 1
  • Мнения: 695
честно казано аз когато направя каша на малката и не й я дам веднага(в смисъл до 10мин,) кашата набъбва и става една такава лепкава и гадна.след това малката не я яде.ако ми се наложи да я храня някъде другаде или взимам пюренце или си взимам кашата,преварена вода,купичка и лъжичка и си я правя на място.но определено предпочитам да й дам пюренце,а кашата в къщи Peace

# 2
  • Мнения: 344
Аз не бих дала каша приготвена толкова часове по-рано. Най-добре си носи водичка в термос, кашата и я приготвяй преди яденето.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Можеш да я дадеш до половин час след приготвянето NaughtyКогато хранех с каша, в една купичка слагах сухото вещество и когато станеше време за хранене доливах вода и бърках.Така бяхме по цял ден на вън и не се налагаше да тичам до нас.

# 4
  • Мнения: 27 524
Не може, действай като Биляна  Peace

# 5
  • Мнения: 533
...в една купичка слагах сухото вещество и когато станеше време за хранене доливах вода и бърках.Така бяхме по цял ден на вън и не се налагаше да тичам до нас.

И аз така правя в момента - кашата и водата отделно и смесвам преди ядене. Водата в термо-чанта, термос или винаги можеш да помолиш в някое кафе да ти затоплят шишето.

# 6
  • Мнения: 8 505
Аз не бих дала каша приготвена толкова часове по-рано. Най-добре си носи водичка в термос, кашата и я приготвяй преди яденето.

Подкрепям Peace

# 7
  • Мнения: 178
Това с термоса е отлична идея PeaceБлагодаря ви!

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз не бих дала каша приготвена толкова часове по-рано. Най-добре си носи водичка в термос, кашата и я приготвяй преди яденето.

Подкрепям Peace


И аз  Peace

# 9
  • Мнения: 505
честно казано аз когато направя каша на малката и не й я дам веднага(в смисъл до 10мин,) кашата набъбва и става една такава лепкава и гадна.след това малката не я яде.ако ми се наложи да я храня някъде другаде или взимам пюренце или си взимам кашата,преварена вода,купичка и лъжичка и си я правя на място.но определено предпочитам да й дам пюренце,а кашата в къщи Peace
И аз така правя. Кото се налага да излизаме ,взимам пюре че е о-лесно

# 10
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Моят въпрос не е точно кога да я давам, а как да не става толкова бързо водниста? Давала съм Фризокрем и Слънчо- и двете за около 10 мин са чиста гола вода

Общи условия

Активация на акаунт