Искам да кажа ... (118)_17.04-23.04

  • 74 640
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 242
Добро утро!

Изненадващо, котката ми пусна гювеч и спах до 9 Simple Smile
Снощи весело изкарахме в кумците. Хапване, пийване, приказки. Даже се сдобих с борец, от дете не ми се е случвало  Mr. Green

Аз не съм се оливала по празниците, та няма да ми е трудно връщането към режима (НВВМ). Хапнах малко козунак и малко торта. Наблегнах на агнешкото, което си ми е режимно  Mr. Green
От утре на йога и селски фитнес, та има надежба за изваяно телце  Joy

И при нас вали и е гадно, щяхме да ходим на къмпинга на англичаните с детето на кумците, че бяха организирали великденски пикник, но ще пропуснем. Отиваме на къщата да докопаем канала. За себе си бях планирала градински занимания, но няма как да стане. Ще си пална печката и ще си шкуря вратите.  Поне храна има, та това няма да го мисля.

# 16
  • Мнения: 6 666
Здравейте и от мен bouquet
Голямо ядене беше по празниците, а и преди това Rolling Eyes най-вече на тестяно, така че от днес смятам да се върна на нисковъглехидратния.Прекрасно ми се отразява Grinning
Козунака ми хич не се получи.Не знам какво обърках, но си стана кекс, при това твърд Mr. Green
Днес имаме като ангажимент 2 бр ходене на гости и насройка за предстояща работна седмица Crazy
Белинда къде е?

# 17
  • Мнения: 39 040
Добро утро. При нас вече не вали, но вчера вечерта небето се продъни.
Плановете за днес са уроци.
Режим- НВВМ. Тези дни хапвах по малко козунак. Но в сравнение с миналите години наистина е малко количеството. Смятам с идването на по- хубаво време да увелича движението.
Кате, до вчера белинда си беше тук, обаче Захир се загуби....

# 18
  • Мнения: 10 407
Не се чувствам преяла. Нормално хапнах вчера, но не съм пила нито бира, нито безалкохолно, нито друг алкохол, а само вода и мисля, че заради това този път се чувствам добре. Единствено, че с тия козунаци една седмица съм закусвала козунак с мляко. Вчера като го занесох и днес няма, закусих скромно сандвич със сирене и домат.
Детето отиде на урок, а аз имам пране да пускам. Няма да готвя нищо, защото мама ни напълни кутиите и храна има за днес, че и за утре. Може само един крем карамел да направя, че имам литър мляко, а мама ни даде 2 кори яйца.

# 19
  • Някъде там
  • Мнения: 15 941
Христос Воскресе!Бъдете здрави и благословени всички!
Изпуснах доста но нямах възможност да пиша.Мм се прибра за празниците и всички сме доволни. Grinning
Вчерашния празничен ден мина весело.Не съм хапвала козунаци и сладки,другото си ми беше по режима и си го хапвах.Добре ми се отразява и ще си го продължавам докато смъкна всичко.Има доста още но повечето е свалено.
Днес времето е ужасно,вали цяла нощ и продължава и май ще се търкаляме по диваните. Вчера имахме гости,днес ще сме си само ние.



# 20
  • София
  • Мнения: 17 140
Само ви поздравявам с празниците и се записвам в темата, че от телефон никак не обичам да пиша, пък да не ви изтърва.
Наруших си и аз режима с козунаци, слава богу обаче, свекърва ми ги прави с квас и само след един ден вече не са ми вкусни, та каквото било, било  Laughing
Жаки, страхотни козунаци ”Телешки инат„  hahaha

# 21
  • Мнения: 10 874
Благодаря за темата! bouquet

Мисля да почвам режим и точно ги проучвам. Но първо ще довърша яйцата и козунаците. Mr. Green

# 22
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 761
Не спазвам режим.
Времето е хубаво днес, слънчево е.
На повечето от вас не виждам аватарите, не знам само при мен ли е така.

# 23
  • Мнения: 9 564
Не съм преяла тези дни, но то нямаше и възможност за голямо мързелуване, почивах само вчера Simple Smile За сметка на това зимата напълнях много и сега се ядосвам и се чудя как да свалям, като не мога да пазя никакви диети. Ще разчитам на повече движение и лека храна пък дано има резултат. Whistling Вчера изкарах страхотно поне, направо накамарих тавите и тенджерите в колата и пренесохме софрата на село при бабчето. Видяхме се всички, сборихме се с яйцата, харесаха ми и тортата. Laughing После една дълга разходка си направихме. Сега е много красиво навсякъде- раззеленено, нацъфтяло, птичките пеят. Heart Eyes Лястовичките ни в селската къща и те са пристигнали и ми чуруликаха докато пия кафе в двора. Grinning

# 24
  • Някъде там
  • Мнения: 15 941
Не спазвам режим.
Времето е хубаво днес, слънчево е.
На повечето от вас не виждам аватарите, не знам само при мен ли е така.
И при мен е така. И собствения си не виждам.

# 25
  • Мнения: 10 407
На повечето от вас не виждам аватарите, не знам само при мен ли е така.
И аз не ги виждам, даже и моя си не виждам, но при мен от вчера е така.

# 26
  • Мнения: 1 384
Аз ви виждам аватаите,само този на Давиз не виждам!

# 27
  • Мнения: 39 040
Моят аватар пък всички го виждате!  Mr. Green

# 28
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Благодаря, Лиляна!
И аз трябва да поогранича яденето. Чувствам се подута и не ми е добре. Обаче хич не мога да пазя диети.
Аз виждам половината аватари, нямам идея защо.
Снощи гледахме Бързи и яростни 8 - позабавлявахме се. Малко в повече ни дойдоха ярките и бързи картини, а дребният се оплака, че го е заболяла главата. После хапнахме в Хепи по случай 18 годишнината ни. Бях забравила колко мазно панирано готвят.
Днес трябва да довърша маршрута за кемпера. Иначе - мързелуваме Simple Smile

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Режим не спазвам, а пък не е лошо малко да поспра сладостите  Rolling Eyes. Бих свалила килограм-два  Thinking за лятото, но да кажем, че има време  Whistling.
Трябва да напъна младежа да подхване уроците днес. Чудя се дали да ходя на тренировка,но по-скоро ще пропусна.Много сгъчкано в почивните дни  Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт