Отговори
  • Мнения: 151
    Здравейте момичета. Имам питане относно това дали някоя от Вас от самото начало на бременността си е посещавала доктор в болница Лозенец. До чух, че имало опция да си платиш за цялото време на бременността. Ако е така по мои сметки не излиза толкова зле, но дали... Моля нека тези от Вас, които са посещавали Лозенец или поне имат макар и минимална информация да я споделят.

 Благодаря предварително. Дано да съм била ясна

# 1
  • Мнения: 415
Аз реших да отида там в началото на 9м. от бременността, а родих три седмици по-късно. Самото раждане е с направление/безплатно е/, но изследванията искат да си направиш и платиш при тях. Аз платих около 350-400лв. общо за тези три седмици.
Ако се бях регистирала в началото, нямаше да се налага да ги давам наведнъж.
Така, че ако ще раждаш там иди още в началото и си направи картон, после като ходиш на консултации ще плащаш всеки месец.
Аз останах доволна от тази болница, дано ти също  Peace

# 2
  • Мнения: 698
Аз посещавах тази болница от 8-ми месец до раждането. Мисля, че няма проблем да се наблюдаваш от начало - изследванията са платени. За абонамент за проследяване на цялата бременност не съм чувала.

# 3
  • Мнения: 151
  Много Ви благодаря момичета   bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 4 806
Най-добре попитай на рецепцията, там ще ти обяснят, даже може и по телефона. Мисля (по спомени, които може и да подвеждат), че имаше нещо като абонамент. Успех и лека бременност...

# 5
  • Мнения: 151
 Аз пак да питам казвате по телефона, но в сайта няма никакъв телефон посочен малко помощ Cry

# 6
  • Мнения: 4 806
пробвай със Справки по телефона. Навремето така беше открит техния телефон (аз понеже там раждах).
Препоръчвам болницата.

# 7
  • Мнения: 631
Аз също раждах там, мисля за абонамент не съм чула, но при всяко посещение на рецепция ти издават карта и оставяш депозит 50 лв. Каквото и да ти правят (имам предвид преглед, изследвания и т.н.т.) се описва в картата и плащаш накрая.
Мен лично ме следяха там от края на 5 месец.
Бях при доктор Христова честно казано предпочитах да  ходя в частния и кабинет за да не чакам в болницата, но има изследвания които искат да си направиш там.
За самото раждане - изследвания - около 200лв + талон №7  и нищо повече.
Очарована съм от обслужване, хигиена, професионализъм, режим, храна .............от всичко и горещо ти препоръчвам да отидеш там.
Ако те интересува нещо по специално  направо питай разбира се може и на лична  bouquet

# 8
  • Мнения: 151
 Много Ви благодаря момичета много сте мили малко се лутам още. Но моя позната роди там и каза, че е много доволна, Мислех си че така и така ще ходя на частен доктор подобре да е от там където ще родя живот и здраве. И си мислех първият ми преглед направо да започвам от там. Но тъй като ще ми е за пръв път и набирам информация.
В понеделник ще отида да попитам. А ако не е много грозен въпроса като теглите чертата колко Ви излезе общо. казаха ми около 1000 лева в Правителствена изследвания, прегледи поне да съм потготвена  Crazy

# 9
  • Мнения: 535

Очарована съм от обслужване, хигиена, професионализъм, режим, храна .............от всичко и горещо ти препоръчвам да отидеш там.

newsm10   Информация момичетата вече са ти дали!

# 10
  • София
  • Мнения: 596
погледни и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73874.0

От самото начало на моята бременност ме наблюдаваше Д-р Христова. Не е абонамент, а просто си плащаш за всеки преглед и изследване, но както са ти казали и другите момичета е по-добре всеки месец, отколкото накуп да си платиш.
Много относително е да се каже каква е крайната сума, т.то ако се наложи да правиш повече изследвания, съответно и ще платиш повече. Но пък болницата работи със Здравната каса и за самото раждане не се плаща.
Каквото и да избереш ти желая лека и безпроблемна бременност!

п.п. пратих ти на лични телефони, на които може да получиш информация

# 11
  • Мнения: 631
Като тегля чертата за цялата време от 5 месец края до изписването изследванията, прегледите и до самото изписване около 350 - 400 не повече.
Изследванията преди раждането са около 200 лв.
Това беше при мен.

# 12
  • Мнения: 200
Мила, в Правителствена постоперативните условия са отбични. Единственото, което може да те притесни е, че там основно се прави секцио. Клиниката по гинекология не е най-добрата в Правителствена. Има добри лекари, разбира се, но просто самата болница е специализирана в други неща - например сърдечно - съдова хирургия. Ако си решила да раждаш секцио - това е правилното място, ако не - помисли си добре. Успех!   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 39 759
При мен пък беше обратното.
И аз отидох в началото на 9тия месец, но бях съпруга на служител. Изследванията ми бяха безплатни, искаха само раждането да си платя. Ама не го платих Simple Smile Успях да закача само една консултация при д-р  Асенова... и родих 20 дена по-рано от термина.
До 8мия месец Дияна я водих на консултация в тяхното детско отделение при д-р Обрешкова. Горещо я препоръчвам  Hug Детската консултация е платена, преди беше 700 евро на година.

Ще ти извадя няколко телефона от картоните на Дияна, но не знам дали важат все още.
(02)919921, (02)91992539, факс (02)9624771

# 14
  • София
  • Мнения: 39 759
там основно се прави секцио
Вярно, че и мен като ме приеха казаха "ще я режем", но Дияна побърза... та си родих по-бързата процедура Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт