Добре дошли, Януарки 2018!

  • 49 456
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 715
Добро утро,
И аз следя седмиците по този сайт. Има много полезна информация в него. Относсно къпането, аз мисля да отидем за бърза съботно-неделна почивка някъде, но не знам дали ще е на море, ако е на планина, не знам дали ще се сдържа да не се изкъпя в басейна. Обожавам плуването и ще ми е много трудно да се сдържа. А дали в морето може да се хванат някакви гъбички Sad
Иначе усещам как корема ми расте. започнах да си го измервам с метър на 3 места- около пъпа, на 4 пръста под пъпа и от долната част, там си имам една дебеланска гънчица, до пъпа. За 1 седмица е пораснал 2 сантиметра в по долната част, което ми се видя много. Аз съм си с наднормено тегло и гледам да следя килограми и такива неща, но не качвам за момента, а дрехите само отесняват. Другата седмица ще ходя за пренатален тест и ще споделя как е минало и какви са впечатленията. Много съм притеснена за такива резултати, но да минава. Има опция и за показване на пола на бебето. Ужасно много ме чопли какво може да е Grinning
Постоянно сънувам, че ще е момиче и такова чувство имам. Не знам как да го обясня. Но... ще ми се да е момченце. И момиче искам, но май, малко повече клоня към момченце.

Хубав ден на всички Hug

# 721
  • Мнения: 25 675
В коя седмица се определя пола, извън пренатеста разбира се?

# 722
  • Мнения: 19
В коя седмица се определя пола, извън пренатеста разбира се?

И на мен това ми е много интересно...въпреки че 2 събувах момченце - бебе преди даже да разбера, е съм бременна Simple Smile

# 723
  • Мнения: 25 675
За мен не е от значение пола, поне сега. Искам да е живо и здраво, и ако може послушно, каквото дойде, няма да го върнем. Таткото естествено иска момче. Whistling

# 724
  • Мнения: 715
Тъй като чета и темите на другите мами- ноември, декември и на някой виждам, че са им казали пола 15 седмица, а на други към 18. Зависи колко се е разкрачило човечето, някои са се надупили и нищо не се виждало. Но според мен момченцата се познават по- лесно.  Grinning

# 725
  • Мнения: 101
Тъй като чета и темите на другите мами- ноември, декември и на някой виждам, че са им казали пола 15 седмица, а на други към 18. Зависи колко се е разкрачило човечето, някои са се надупили и нищо не се виждало. Но според мен момченцата се познават по- лесно.  Grinning
Аз съм чувала, че момчетата много обичали да се крият и за това малко по трудно се разбирали и малко по-късно Simple Smile

# 726
  • Мнения: 24
И за нас няма значение пола важното е да е живо и здраво все ще му се радваме  Praynig а с това гадене не издържам вече и постоянно ми се спи чак ми е неудобно вече пред хората постоянно гледам да полегна  Embarassed тази седмица и аз ще ходя при доки и най вероятно ще ми пусне изследвания и ще видим точката как е  Hug имам един въпрос казахте ли на бъдещите каки и батковци за бебоците в коремчетата ?

# 727
  • София
  • Мнения: 13
И за нас няма значение пола важното е да е живо и здраво все ще му се радваме  Praynig а с това гадене не издържам вече и постоянно ми се спи чак ми е неудобно вече пред хората постоянно гледам да полегна  Embarassed тази седмица и аз ще ходя при доки и най вероятно ще ми пусне изследвания и ще видим точката как е  Hug имам един въпрос казахте ли на бъдещите каки и батковци за бебоците в коремчетата ?

Ние казахме на нашата кака,най-вече защото понякога има навика,когато съм легнала да се катери по мен или да се гушка без да ми пази корема.Незнам до колко го осъзнава (почти на 4 години е),но много иска да имаме бебе и то момиче.Ще видим дали ще й се сбъдне желанието.Много е сладка като се къпем ми гали корема и вика:"Ей бебе,порасна ли вече"

# 728
  • Мнения: 1 418
Здравейте момичета,   Hug
Радвам се да видя, че сте добре и нямаме оплаквания в последно време  bouquet
Аз направих доста изследвания пкк, урина, микробиология и секрет отделно си пуснах без здравна каса биохимия и токсплазмоза, понеже имаме коте. Витамините Д и Б12 ще си ги правя пак аз на частно, че и те не се покриват Simple Smile
Наближава време за Фм и Бхс...искам да запиша час от рано, но се чудя къде  newsm78 Вие мами от София към кое място сте се насочили?

# 729
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,   Hug
Радвам се да видя, че сте добре и нямаме оплаквания в последно време  bouquet
Аз направих доста изследвания пкк, урина, микробиология и секрет отделно си пуснах без здравна каса биохимия и токсплазмоза, понеже имаме коте. Витамините Д и Б12 ще си ги правя пак аз на частно, че и те не се покриват Simple Smile
Наближава време за Фм и Бхс...искам да запиша час от рано, но се чудя къде  newsm78 Вие мами от София към кое място сте се насочили?


Аз съм във вторник при доц. Димитрова в МЦ Фемина

# 730
  • Мнения: 1 418
Здравейте момичета,   Hug
Радвам се да видя, че сте добре и нямаме оплаквания в последно време  bouquet
Аз направих доста изследвания пкк, урина, микробиология и секрет отделно си пуснах без здравна каса биохимия и токсплазмоза, понеже имаме коте. Витамините Д и Б12 ще си ги правя пак аз на частно, че и те не се покриват Simple Smile
Наближава време за Фм и Бхс...искам да запиша час от рано, но се чудя къде  newsm78 Вие мами от София към кое място сте се насочили?


Аз съм във вторник при доц. Димитрова в МЦ Фемина


Гледах там но май не видях цени, колко струват двете изследвания   newsm78

# 731
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,   Hug
Радвам се да видя, че сте добре и нямаме оплаквания в последно време  bouquet
Аз направих доста изследвания пкк, урина, микробиология и секрет отделно си пуснах без здравна каса биохимия и токсплазмоза, понеже имаме коте. Витамините Д и Б12 ще си ги правя пак аз на частно, че и те не се покриват Simple Smile
Наближава време за Фм и Бхс...искам да запиша час от рано, но се чудя къде  newsm78 Вие мами от София към кое място сте се насочили?




Аз съм във вторник при доц. Димитрова в МЦ Фемина


Гледах там но май не видях цени, колко струват двете изследвания   newsm78


Честно да си кажа, нямам идея.... но моята АГ каза - само там и само при тази Док. и не съм се интерсувала повече...но във вторник ще имам повече информация

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Баткото ми казаха 14 седмица, че е мъжко

# 733
  • Мнения: 414
Аз си записах час при др Марков(София) , казаха ми че е най-добрият в областта на феталната морфология. Няколко близки са били при него, но часовете са заети за месец и половина напред. Важното е бебетата да са здрави, не кой е лекарят, но нали си споделяме, може да помогна на някой.  Flutter Освен това исках да ви кажа, че ходя да плувам, ходих и на море. Правих си изследвания и нямам гъбички, нито каквито и да било други проблеми. На здравите мами, които по принцип не лепят такива неща -плувайте си, много е полезно! Hug

# 734
  • Мнения: 715
 Dogsy къде ходиш да плуваш?Аз одавна си търся басейн в София.

Общи условия

Активация на акаунт