КГБ = Клуб на Готините Баби - 178.

  • 62 449
  • 740
  •   1
Отговори

Анкета

Пребройте се Simple Smile за НАЦИОНАЛНА СРЕЩА В:

Опции:

# 480
  • София
  • Мнения: 2 672


Ха-ха, убихте е с това спане!  hahaha Кой с кого спал, пък и тръпка даже имали...  Joy Мани, че ни четат отгоре Секакви, ще си рекат, че сме модерни  бабетки - я, обратни, я, бисексуални.  hahaha Това в кръга на майтапа. На място ще се разпределим, няма какво да избираме.  Wink

По тоя повод да ви река как се смях тия дни с моя внук. Казва ми като го взех от училище, ченегов съученик му е казал, че е сексуалист, а нашичкият в отговор му казал педераст. И аз, вместо да му направя забележка за нецензурните думи, като прихнах да се смея и не мога да се спра. И, то заради тази дума сексуалист. Детето севидя в чудо и ми каза да спра да се смея, че ще стана за смях на улицата (нали училището е на 100 м от нас). Е, не у спях да стана за смях, но у нас си изяснявахме някои неща и естествено му казах, четези думички не се споделят току така в публичното пространство. Апропо, всички нецензурни думи в пряк и преносен смисъл се знаят в краса. Обменихме мнение с  майки  и баби. А думата сексуалист е хита в целия клас! И всички родители реагират като мен, смеейки се  с глас. Значи,все още съм у ред.  Heart Eyes

Ето за завършък на вечерта ви надрънках куп глупости. Ама вие ме порокирахте.  hahaha

Флото ми липсва днес, а май и вчера, а за нея има изненада у нас. Моля да сигнализира като се завърне в гнездото.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лека ви нощ!





# 481
  • София
  • Мнения: 8 315
Е те ме те и мене. Градскоооо, ЯЖКЕ, вАркам да се нарЕдим подире ти, ама айде стига съм вревила по брезнишки, оти че им се замОта глАва на ония дека нищо не разбират Joy
Момичета, днес баба, дядо и внуче отпрашихме за сеЙо. Пътувахме два часа и половина ( двойно на времето, за което обикновено пристигахме ). Спирахме да си купим разсад за домати, тиквички и краставици. Спирахме да си накупя китки за градината. Спирахме да похапнем сладолед и те така. Отиваме и ме чака голяма, приятна изненада-приятелките ми оскубали треволяците, окопали розите, за мен останало съвсем малко да дооформя лехичките и да насадя цветенцата. Тази година градината ми ще е в бяло, розово и цикламено. И каскадните ми петунии са в тези цветове. Мисля, че ще изглежда добре моето райско кътче Wink.
Чавето пощуря от възторг. Кой както мине по улицата, тя се представя - казва си името, на колко години е. Всичко много ѝ беше интересно. Видя малко прасенце и реши, че това е едно прасенчо, видя още един кокошка и едно крава. Съседка ѝ донесе 10 пресни яйчица, а тя съвсем сериозно заяви, че ще си ги вземе в самолета, защото там, където живее няма яйца по магазините hahaha Joy Joy Joy Голям смях беше.
Насадихме зеленчуците ( 5 корена домати, и по три корена тиквички и краставици ), а моите дружки се заканиха още неща да садят-имали разсад в излишък.
Прибрахме се разглобени, но удовлетворени. Сега ще изпия един Аспирин, ще взема един топъл душ и Лека нощ. Преди това обаче:
Стаите с по две легла нека ги запазим за дружките, които ще дойдат с гаджетата.
Ние си можем и на групови изпълнения ( да не използвам друга дума, че току виж някое внуче надникне в темата и какво ли ще си каже Wink )
За храната съм пас-всякак мога, всичко ям ( то си ми личи, нали )
За Панорамата съм ЗА. Защо трябва да ходим с автобус? Не може ли с колите?
ПИПИЛОТА, надявам се, да тръгнем заедно от София. Чакам и МАМСИ да ми се обади, та да се договорим. Най-добре е да тръгнем по-раничко, та да има време да се губим и най-накрая да намерим правилния път Wink
ЗДРАВЧЕ, съчувствам ти. Преди време, докато чаках внука да порита топка в училищния двор и мен ме пернаха с една топка, но не беше силно, та нямах последствия. Горките деца дойдоха, започнаха да се извиняват, да ме питат как се чувствам. Казах им, че могат да ме вземат в отбора. Доказала съм се, че мога да играя с глава football
Комшийке АЙША, бързо да ти минава. За какви два месеца се готвиш да кашляш. Да не се явяваш на състезание по кашляне, та тренираш Wink
ЯНЕ, а да ти е честит монитора! Simple Smile
АРИТА, разчувства ме с твоя жест! bouquet
БОРЯНЧИЦЕ, Понякога е по-добре вие с Аритка да договорите нещо. Ние от къде да знаем какво да искаме Simple Smile
АЛФЕЯ и да не се катериш по улуците, ей Wink
ШПУНЦИ, намери ли телефоните в училището? Предполагам, че ДА. Много се радвам за зеления светофар дето свети пред теб Hug
За моя четвъртокласник знам, че по БЕ има 5, по математика - 6, не сме се чули днес, та не знам как е по останалите два предмета.
Поздравления за умните внучета и за техните баби!!!
Слагам точка и отивам да си "лекувам" мускулната треска. На походка пак съм го докарала пингвин с нови обувки, които яко го стягат. Или защо не-пингвин с джапанки Joy
ПП БОРЯНЧИЦЕ, като регулировчик си! Тенкю баба. Преди да тръгнем, нас, трите шофьорки ще ни подложиш на изпит. Wink
И пак дописвам, заради МАРИНА ВЛАДИ. Сега пък аз се посмях Joy. Ей, тия хлапета растат с часове, не с дни. Знаела съм аз на техните години такива купешки думи. Да бе, да!
Маринкаааа знам я изненадата!!! Ще мина да си я взема. Предполагам какво е Wink



# 482
  • Мнения: 1 082

Отворих прозореца. Поканих свежото утро
тихо да влезе при мен...
По лицето нежно да ме погали.
Аз да се усмихна и да го приема с вяра и надежда и заедно да очакваме светлия съботен ден ...
Към чашата с кафе да посегна ,в топли очи да погледна ,този хубав миг да споделя.
Заповядайте, приятели , посрещнете с мен
на чаша ароматно кафе първите прокрадващи си слънчеви лъчи .
Да бъде цветен ден в душите ви!

# 483
  • Мнения: 1 987
Добро  утро!

Дидимити благодаря ти за кафето и красививите думи! Hug Hug

Днес станах по-рано от обикновено.Изпържих филийки да закуска по желание на ММ.
От години ги правя по рецепта на една дама от готварския форум-Лабрекс.
На всяко яйце по три лъжици кисело мляко и една препълнена лъжица брашнои малко сол.
Чудесни са.Е нездранословни,но от време на време-можее Grinning
Може да се намажат филийките с кайма,да се топнат в сместта и мммммм. Grinning

Каним се са ходим да гледаме щерките,че ще тропат хора .Майски дни на културата в града ни.Ходят на народни танци.Много са доволни.Много хора научиха,а и много добре ги играят-трупата.
А аз съм доволна,че много млади хора играят и подържат традициите ни.

Уж фасулЬ ще слагам в тенджерата за днес.
Станам.
Да ни и слънчев и приятен деня Hug

# 484
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 272

 Хайде и аз!
Тази сутрин още в 5 станах до тоалетна. Поразсъних се, но реших, че е грехота баш в събота да ставам толкова рано и се мушнах пак при Анжелка. Че като съм заспала, та до преди половин час Embarassed Но съм отпочината \ мале как превърнах прилагателното в причастие newsm78\.  Така че сега си пия кафето. От дидимити!  Hug
Гъбче, то и аз ги правя филийките нещо подобно, но не съм се сещала, че може и намазани с кайма да ги топвам. Ще се пробва още утре \ ако не спя пак до 10! \. Пък може и за обяд да станат newsm78
И аз мисля малко фасуль да сложа днес. А надвечер се каним да отидем до панаира. Той е от 17 до 27 май. Та нашето ходене ще е днес и евентуално на 24ти.
Приятен почивник на всички!

# 485
  • Мнения: 2 099
Добрутро!
Днес - когото питам - все фасул готви. Та и аз, Яне.
Кари, благодаря ти, че покрай теб и принцовете Йойо стана още повече герой на училището. Щом видях твоите спинери - и мигом хукнах да ги търся из София. Намерих, от 2 седмици ги продавали, ама никой не ги купувал. Хоп! - за Йойо. Глей го само как се перчи като първенец и като върти шайбите сега вече най-добре от всички. 
Hug Hug Hug Two Hearts Two Hearts Two Hearts ЗА ВСИЧКИ! ГОЛЕМИ И МЪНИЧКИ!



- Мило, къде си?
- Чакам автобуса.
- Побързай!
- Добре. Ще чакам по-бързо.

 smile3532

# 486
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 272

 Здравче, пусни това на Йойо:

         https://www.youtube.com/watch?v=4XtXFmZ1r3k

# 487
# 488
  • Мнения: 5 340
Тук има  зов за помощ. За какво става  въпрос?

И аз днес съм на фасул, но добавих и пържена наденица. Забърках  и гъбена каша, която си ядох само аз.
Иначе денят мина много ейлякчийски. Затова и няма с какво да се похваля.

# 489
  • София
  • Мнения: 4 176
Аз гласувах днес

# 490
  • София
  • Мнения: 15 913

ъъъъъъъъъъъъъ, то пак ли има избори? Нещо не съм  разбрала.
иначе аз си кашлям, въпреки че се лекувам.
Пл. е  заредил фасула за утре - да си го яде.
КАГ, не се стряскай  - разни новодошли току пуснат линк за "Дайте да дадем".

# 491
  • Мнения: 641
 HugГуш, гуш от мен.... Hug Hug
Вече полегнах и да ви прочета...  Heart Eyes :
Спокойна нощ....и
Скъпи, приятелки!

# 492
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 272
 Днес прекарах един чудесен следобяд и вечер!
Ходихме на панаир с Анжелка и приятелката ми Тони. Нямаше много хора, че и ръмеше. Анжелка се повози на едни лебеди и си тръгнахме. Седнахме на едно заведение в центъра - пийнахме, хапнахме и по едно време чуваме гласа на Маргарита Хранова. Аз знаех, че ще идва, но си мислех за понеделник. Та отидохме на площада на концерта. Пяхме с нея, танцувахме, а накрая Анжелка си направи селфи с нея, а аз взех автограф! Абе, изкарахме си чудесно! Само дето накрая, току на нашата улица хелиевия балон на детето се развърза откъм самия балон и хвръкна, а тя ревна. Е, обещах нов, а тя казва: Да, ама тогава щях да имам два Joy Как да е - успокои се. Днес минахме без фасуля - оставих го за утре hahaha Но купих едно пакетче кайма и утре ще опитам Гъбкините филийки!
За сега лека нощ! Не, че ще лягам, но ще се помотая още малко из нета.

# 493
  • София
  • Мнения: 471
http://ru.adeli-center.com/about-us/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0 … 0%B5%D1%82%D0%B5/
Гласуването е за безплатна рехабилитация за единственото българче от 62 деца. Тръгнете по снимките - българчето е снимано пред Народният театър с българското знаме. Може да се гласува на всеки час. Дано да има успех. newsm51 smile3534 newsm10 smile3501

# 494
  • Мнения: 18 366
Благодаря ,Мая ,този организатор мисли,че всички са чели ,разглеждали ,в час и  наясно какво моли.Аз не можах да се ориентирам къде се гласува ,сега се вижда ясно под снимката на детето.
И да е писал нещо е заминало с постевете и коментарите,няма кой  да рови ,дано се сетят да показват всеки ден  и подканят.
Яне вие сте от вица ,ревало едно дете че загубило паричките ,левче ,дал му чичкото левче да не реве и то ревнало още по -силно. Попитал го защо а то:Щях да си имам две левчета сега. Ама не мисли,че няма кой да даде ....

Общи условия

Активация на акаунт