До колко време родихте...

  • 2 424
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 90
след като ви казаха, че бебче е слязло надолу  Laughing ? Аз вчера така се зарадвах и реших че се е започнало, но гинеколожката каза, че спокойно може да си дочака термина, та и да го подмине даже  #Puppy dog
Как беше при вас?

# 1
  • Мнения: 3 042
Моето "слезе долу" чак в деня на раждането.

# 2
  • Мнения: 4 414
месец и нещо след първия път, когато ми казаха, че коремът ми е "слязъл надолу"

# 3
Аз преносих,а Вики до последно стоеше високо/раждах 18 часа с доста "скачане" по корема и много,много,много напъване,ама е страхотно!!!!!!!!!!!!!!!!!/

# 4
  • Мнения: 6 206
Аз пък си бях с нисък корем и от седмия месец нататък "разбирачи" предричаха раждане до седмица. Stuck Out Tongue
Така и не разбрах кога е слезнал, ако е имало такова действие въобще.

# 5
  • Мнения: 4 358
Цитат на: PoliaSp
Аз пък си бях с нисък корем и от седмия месец нататък "разбирачи" предричаха раждане до седмица. Stuck Out Tongue
Така и не разбрах кога е слезнал, ако е имало такова действие въобще.

При мен беше по същия начин.

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: lucki
Аз преносих,а Вики до последно стоеше високо/раждах 18 часа с доста "скачане" по корема и много,много,много напъване,ама е страхотно!!!!!!!!!!!!!!!!!/

  и при мен така . .. но моето е Гери  :lilangel:  и не помня 4асовете дето раждах(4аках за разкритие) .... но понеже към края ми сложиха епидурал имах сили да се смея  Laughing  ... пък и нашето тате беше в залата .... трябваше да го укоражавам  Laughing   Laughing   Laughing
вземи си камера или фотоапарат !!!!!  заслужава си да го има6
е поне аз така мисля Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 7
  • Мнения: 694
до последно си беше високо горе. Всичко е много относително

# 8
Na mene korema mi slezna edin mesetz predi da rodia.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: мими
до последно си беше високо горе. Всичко е много относително



Да така е . И при мен така и не слезе доло, е може би защото беше седалищно , но все пак!

# 10
  • Мнения: 6 243
В средата на деветия месец паднах по задник от доста високо (около метър - метър и нещо) и след няколко дни докторката ми каза, че плодът е паднал по-ниско долу, но аз си се чувствах както обикновено - малко бях понатъртена. Родих на термин - две седмици по-късно.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 718
Дияна бързаше, 20 дена по-рано

# 12
  • София
  • Мнения: 4 273
До последно коремът ми беше високо. Докторите не вярваха, че ще родя преди термина, но контракциите започнаха 6 дни преди термина.

# 13
  • Мнения: 1 734
Когато ми казаха, че бебто е вече много ниско долу, родих след около седмица - 10-ина дни. Боби се роди 15 дни преди термина

# 14
  • София
  • Мнения: 193
На мен в края на седмия месец ми казаха, че бебето си е заело поза за раждане вече и макар че коремът ми си беше висок през цялото време, главата била доста ниско вече. И изобщо изключиха варианта да издържи до термина.
Но не познаха - родих една седмица след термина.

Общи условия

Активация на акаунт