Инфо за д-р Ангелова?

  • 712
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
За пореден път търся кожен лекар за дъщеря ми.В белия списък видях ,че доста хора са доволни от Ангелова.Бихте ли ми казали още ли е в 29 П-ка,има ли свободен прием и колко струва,че вече ми е неудобно от педи да искам 4-то направление за един и същ специалист,а те все некадърници да излизат ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 9 950
Да, още е там. Хубаво е да запишеш час 9582448/228. Днес е следобяд. Има свободен прием, около 15 лв. (не съм съвсем сигурна за цената).

# 2
  • Мнения: 47 963
chocha ако си ходила при ангелова,може ли да споделиш впечатления?аз също мисля да ходя при нея,но още се чудя

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Още не съм ходила,ако стигна дотам ще споделя

# 4
  • Мнения: 261
Тя ни лекува мен и децата откакто са се родили.Баткото ми е на 7 вече.Много е добра-за мен е най-добрата!Сега ще ходя при нея,защото нещо съм се обринала по лицето от козметика.Бях забравила кога преглежда и пуснах тема,та една мама ми каза и също ,че до 16-ти май е в отпуска.Прегледа и е 15 лв.Пращала съм и приятелки при нея и всички са много доволни.

# 5
  • Мнения: 8 459
След три прегледа  при Ангелова четвърти НЯМА да има!До последно повтаряше,че имаме себореен,а не атопичен дерматит.Оказа се атопичен,дори и педиатрите,които не са с тясна специалност дерматология го потвърдиха.
Изписа някакъв крем на Биодерма,за разраняване около устата-АВС дерм-периорал,от който жестоко се изприщи и цялата стана на петна.Нямаме разраняване,което да се дължи на слюнката,не знам откъде го измисли тоя крем.При нас плаките са/или по-скоро бяха/ на бузките,близо до ушите,а не около устата.Много е любезна,приятно е да се общува с нея ,но си е чиста загуба на време.Така и не ни помогна.Да не говорим,че бяхме без направление и всеки път си плащахме.12 лева/нещо такова ми се върти в главата/ newsm78

# 6
  • Мнения: 5 228
Не знам като специалист как е, но мен тази лекарка много ме издразни. И ние като Емия и Чоча сме обиколили всички известни и неизвестни дерматолози в София. Преди няколко месеца дъщеря ми имаше страхотен обрив, говорих с Ангелова, с която се разбрахме да дойде на посещение вкъщи на следващия ден. Чаках я цял ден, притеснена за детето, изобщо не се появи, нито се обади. Когато й се обадих каза, че нямало да дойде. Тя не е длъжна да идва вкъщи, но  след като се е съгласила и е обещала, е доста тъпо от нейна страна да се покрие.

# 7
  • Мнения: 261
Странно!И в къщи е идвала,когато съм я повикала и до сега не е имало проблеми .Може би неможе да се каже кой е най-добър Thinking.Въпрос на късмет!

Общи условия

Активация на акаунт