Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 62 - май 2017

  • 191 841
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 15
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 746
Много награди от всички игри и късмет през всички дни  Peace

Аз си чакам топката от Сникърс-а и раницата от кола. На Либрес ш'си заръчам термо чашата, но другата седмица като се върна, че вечно при стартирането  има бъгове.

# 16
  • Мнения: 3 541
Много ми е любим този месец, късмет на всички.

# 17
  • Мнения: 234
За играта на Либрес, кодовете на опаковката ли се регистрират, защото пише уникален код получен при покупката на продукт и не мога да разбера?

# 18
  • София
  • Мнения: 899
Благодаря за темата, Лаленце!

Аз чакам само тегления - Морени, Бритос и Ментина  Laughing
Дано все отнякъде изскочи нещо.

# 19
  • Мнения: 1 437
За либрес се оказва че освен кодовете трябва и да им се прати предварително и снимана касовата бележка за да докажеш че наистина си закупил превръзките. Прочетете правилата  Peace

# 20
  • Мнения: 7 247
За играта на Либрес, кодовете на опаковката ли се регистрират, защото пише уникален код получен при покупката на продукт и не мога да разбера?
Да,уникалечн е кода от опаковката.
Благодаря за най-прекрасната тема bouquet.Нека и през този месец я изпишем с много емоции,тръпка докато четем списък с печеливши,адреналин при получаване на мейл... Hug Hug Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 22 867
Лаленце! bouquet Hug bouquet

Хубави емоции, тръпка и много награди пожелавам! И да ни засипят с игри, че нещо се засуши. Аз чакам само една чаша от Орео и тегленията на Бритос и Ментина! Simple Smile

# 22
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 746
За играта на Либрес, кодовете на опаковката ли се регистрират, защото пише уникален код получен при покупката на продукт и не мога да разбера?

На промо продуктите има едни жълти малки книжки, които съдържат  този уникален код

# 23
  • Мнения: 36 197
Благодаря за новата тема! Късмет на всички - дано игрите през този месец да са повече и с по-хубави награди (и по-щедри)! Grinning

Сега чакам топка от Сникерс, надуваема възглавница от Чупа и (може би) астропрогноза от Списание 8.  Blush

# 24
  • Мнения: 1 514
От играта на Либрес имам 2 кода без касова бележка, не е честно можеха да искат опаковката вместо касова бележка,така също се доказва покупка. #Cussing out

# 25
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
И аз с кодове на Либрес и без бележки. Като ще пускат продуктите предварително или да го пише в условията на книжката с кодовете или сайта да бяха пуснали по-рано, че да може да обявят, че ще искат и бележки.
И аз ще им пиша, не е честно така. Сутритна първото което прочетох беше за бележките  ooooh! Ама, че ми тръгна майската тема. Мрън, та дано помогне

Много късмет на всички в новата тема!

# 26
  • Мнения: 3 077
Мерси за темата.
Не е по темата,но т.к. тук всички са много отзивчиви искам да си споделя проблема. Събираме Стикита смърфове от Лидл. Остава ни да намерим само Татко смърф и Готвача. Предлагам в замяна други. Писах и в темата за размяна.

# 27
  • Мнения: 524
Нека бъде много късметлийска Peace

# 28
  • Мнения: 1 132
Нека новата тема донесе късмет на всички. Аз имам 35 кода на либрес ( 7 пакета) естествено без бележка. Много е тъпо така да бяха обявили предварително някъде. tantrum newsm61

# 29
  • София
  • Мнения: 14 512
Мерси за темата.
Не е по темата,но т.к. тук всички са много отзивчиви искам да си споделя проблема. Събираме Стикита смърфове от Лидл. Остава ни да намерим само Татко смърф и Готвача. Предлагам в замяна други. Писах и в темата за размяна.
Откъде си? Имаме татко Смърф на повторка.
И аз мисля да пиша на Либрекс за необявените предварително условия.

Общи условия

Активация на акаунт