Как да напълнея?

  • 1 987
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 479
   Знам,че повечето бъдещи или скоро станали мами може да ми се смеят на проблема,но наистина стана проблем.След 2 бременности и раждания,след кърменета,търчане след детенце бременна и небременна,проблеми други и т.н. онзи ден се качвам на кантара и гледам - 45кг.,ама с чантата,якето,обувките... #Crazy.Вярно,бях забелязала,че ми падат дрехите,но си викам - какво толкова - само могат да ми завидят - майка на две бебета,а толкова стройна... Обаче не искам да ставам самоходен скелет ooooh!.Ако някой знае диета за пълнеене,моля да сподели!

# 1
  • Мнения: 8 505
Ето какви съвети ми дадоха на мен: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=62928.0
Опитах всичко без спирането на цигарите.Не се получи нищо при мен,но при теб миже и да има ефект.
Късмет!

# 2
  • Мнения: 2 479
Опитах всичко без спирането на цигарите.Не се получи нищо при мен,но при теб миже и да има ефект.
Късмет!
Благодаря ти много!Да си кажа и аз,че съм склонна да пробвам всичко без спирането на цигарите.Дано да даде ефект Praynig

# 3
  • Мнения: 3 537
Бях грозно слаба,46кг. ,отказах цигарите и качих 20кг.Та сега се чудя как да отслабна. newsm78

# 4
  • Мнения: 1 465
Според мен спирането на цигарите е решението, но ако пушиш. Аз докато пушех се тъпчех с какво ли не и все на 47-48 кг си стоях. Обаче ги отказах 2 месеца преди да забременея, ей така.
Тогава качих 2 кг, после 15 като забременях и сега се мъча да сваля 5 кг, но не става. Обаче продължавам да не пуша, а и нямам намерение да ги започвам.  Тежа 54 кг и целта ми е 49 кг. за височина 1.63м.
Хайде успех, че знам как се чувства човек, когато е много слаб - всички ми натякваха защо не напълнея ами "не ям и клиощава стоя" - върви им обясявай че ядеш и то доста добре. ooooh!
Е, знам как се чувства и когато е закръглен Wink

# 5
  • Мнения: 188
Напиши в търсене точно тези думи / как да напълнея/ и ще научиш, аз имам същия проблем  #Cussing out
спрях цигарите, храня се задължително сутрин, обед и вечер #Crazy пия витамини и спя колкото мога повече
Имам някакъв напредък newsm78

# 6
Здравей те, приди време бях писала една рецепта за напълняване сега отново ще ви я напиша. Изпитана е от мен аз имах същия проблем с килограмите и това подейтва.
1 буркан от големите мед
2 лимона
7 смокини/може и сушени/
7 листа индрише
Всичко се нарязна на малки кубчета и се изсипва в меда така пресоява 20 дни затворен в хладилника и след този срок по 1 с.л. от сместа на 6 часа
Дано помоге и на вас. УСПЕХ!!!!

# 7
И аз искам да напълнея. Проблемът май не е в количеството храна, тай като има хора около мен, който обядват мазни банички всеки ден и не се хранят особено здравословно, но са доста по-"ячки" от мен. На мен все ми се пее: Слаба, ужас, вейка, скелет, дори едни колеги ме питаха от какво съм болна #Cussing out #2gunfire #2gunfire

Както и да е. м
Mисля, че съм доста енергична и там ми отиват калориите. какво да направя - все някъде ходя, търся, мотам се.
И друго - самото усвояване на храната. дали организма ни си взима всичко ценно от храната, или бързо, бързо я изхвърляме. newsm78 newsm78

# 8
  • Мнения: 779
Не мога да ти помогна със съвет, но ще те предупредя все пак да внимаваш с храната. На времето , баба ми е била ужасно слаба и започнала да се тъпче като луда- никакъв ефект. След 1-2 години напълняла ужасно и сега е над 100 кг. Явно мазнините все пак се натрупват.
Успех  Peace .

# 9
  • Мнения: 3 537
Ив,аз по цял ден обикалям парковете с малката,пък и в къщи не сядам покрай нея,но хапна ли си повечко ми се лепва веднага.Преди да откажа цигарите приличах на анорексичка,а пиех витамини,тъпчех се с тестяно и сладко и всички рецепти,които ми кажеха.Даже си мислех че наистина съм болна от нещо.Откакто ги отказах се движа даже повече,храня се нормално,но качвам много бързо.Незнам как точно влияят цигарите на организма,но явно на мен са ми "топили" мазнините. LaughingПросто не мога да разбера как качих цели20кг. ,но съм решила повече да не пуша. Crossing Arms

# 10
Краси, аз не пуша Naughty
Значи други съвети давайте.

# 11
  • Мнения: 20
И аз имам проблем с килограмите- 42 кг след две деца. Мога да ям каквото искам и нищо не ми се лепи. Ама направо съм грозно слаба. Ям редовно , по-много и резултат нулев. А и бюста ми се изгуби от кърменето на 2рото дете. Все се надявах, че ако напълнея ще се отрази и на него, но и грам не съм качила вече 4 години.

# 12
  • Мнения: 3 537
Краси, аз не пуша Naughty
Значи други съвети давайте.
За друго не се сещам. newsm78Докато бях слаба всичко пробвах,но не помогна.

Общи условия

Активация на акаунт