какви превръзки

  • 2 382
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Искам да ви попитам какви превръзки сте купували за болницата? Чували ли сте за превръзки за бременни? Моля споделете и цените им.

# 1
  • Мнения: 712
Не съм чувала за такива. Аз си взех от нощните, които са по-дълги и попиват повече.

# 2
  • Мнения: 5 103
Аз си взех нормални превръзки.

# 3
  • Мнения: 46 477
Аз си носех нощни и така и не ги ползвах, дадох ги на една друга майка, а за мен си взех от жълтите на "Аlways" Peace

# 4
  • Мнения: 2 381
Аз за болницата не съм купувала, но за вкъщи си взех от нощните.
По принцип има подходящи.Питай в аптеките Peace

# 5
  • Мнения: 127
Освен превръзки необходим ли е и лигнин

# 6
  • София
  • Мнения: 596
за мен си взех от жълтите на "Аlways" Peace

От този вид съм ползвала винаги и тогава също  Peace
Лигнин в болницата ти дават и при нужда.

# 7
  • Мнения: 8 505
Тези,за които питаш,ги имаше в аптеката до Шейново,но ми се сториха огромни и не посмях да ги пробвам.

# 8
  • Мнения: 712
Ужасно мразя лигнина. Навява ми спомени за времето, когато нямаше превръзки и се намираше само с връзки.

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 890
Има специални превръзки за родилки или за след гинекологични интервенции - попитай в аптеката, аз си бях взела едни гръцки, по - удобни са .

# 10
  • София
  • Мнения: 44 014
аз ползвах нощни либрес - супер са Wink
лигнин имах още си седи запечатан...
тези за които питаш са по-точно като памперс но за възрастни - не съм ползвала....

# 11
  • на село
  • Мнения: 3 890
Не са памперс, въобще не се обвива около д-то, само са по -големи и от нощните и имат като ластичета от двете страни, всъщност нещо между памперс и превръзки.

# 12
  • Мнения: 3 929
Аз си взех от нощните, които се продават на бройка - 15 ст.

# 13
  • Мнения: 3 447
Аз ползвах от специалните за родилки, но да ти кажа - не съм доволна Naughty По-големи са от нормалните, но нямат крилца и се събират в средата. По-добре си вземи някакви нощни - на Либрес има едни много хубави, в синя опаковка.

# 14
  • Мнения: 1 146
Аз също ползвах от тези специалните. НелиСА добре ги е описала. Доволна съм от тях. Но мисля, че и нощните на ЛИбрес ще ти свършат идеална работа. Зависи от силата на кръвотечението де Wink

Общи условия

Активация на акаунт