Към мамите в Англия-въпросче за бизнес виза

  • 512
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Здравейте мами искам да ви питам;днес съпругът ми беше на интервю за бизнес виза в англииското посолство в София и след интервюто са му върнали паспорта и са му казали,че ще му се обадят другата седмица вие как мислите дали ще му дадат виза или ще получи отказ. Embarassedмного ми е притеснено .

# 1
  • Мнения: 1 860
 Не мога да ти дам много компетентен отговор на въпроса за това не вземай под голямо внимание мнението ми.До колкото знам обаче,ако получи виза ще му задържат паспорта и ще го върнат до няколко дни.И пак ти казвам не съм много сигурна.Но виждам че никой не ти отговаря а ти сигурно чакаш и искам да ти кажа нещо хубаво ама.... smile3525ще ти подаря едно цветенце.

# 2
  • Мнения: 116
мерси nana cool за цветенцето Simple Smileда и аз мисля че ако има виза трябва да му вземат паспорта,но от друга страна ако му откажат защо ще го викат друг ден като можеше днес да му бият печата и дали си мислят че ако му се обадят след два дни примерно и му кажат ела да ти бием черен печат и той ще иде.Абе малко ми е объркано незнам дано вземе

# 3
  • Мнения: 398
Решили са да проверят представените от него документи след което ще вземат решение дали да му дадат или откажат.Някога аз имах такъв горчив опит и ми се обадиха след 5 МЕСЕЦА.Когато получих визата вече не можех да се радвам.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За английското посолство никога нищо не е сигурно.Зависи дали служителя е станал с лице към възглавница, или е в цикъл #Cussing outМного режат за бизнес визи, имаше и предавания по телевизията-направо си правят гавра с българите.Но, ако е представил железен бизнес план, то не трябва да има проблеми.

# 5
  • Мнения: 116
За английското посолство никога нищо не е сигурно.Зависи дали служителя е станал с лице към възглавница, или е в цикъл #Cussing outМного режат за бизнес визи, имаше и предавания по телевизията-направо си правят гавра с българите.Но, ако е представил железен бизнес план, то не трябва да има проблеми.
Много си права,а аз си мисля че бизнес плана изобщо няма значение както и другите документи.Основно всичко зависи от настроението на интервюиращия.На мъжа ми документите дори не са си направили труда да ги разгледат,защото са го питали има лишофиорска книжка и защо не е карал курс англииски а тои и двете неща ги има и са приложени в документите.

Общи условия

Активация на акаунт