Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа

  • 23 125
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 454
Предизвикателствата са различни спрямо сезоните. Лятото се борим с дребните пъпчици от жегата, а зимата с кожни раздразнения от изсушаването на кожата. И двете ми деца са с много чувствителна кожа и е предизвикателство да намерим баланс между измивни продукти, продукти за мазане на тялото и такива за борба с дерматита.

# 31
  • Мнения: 1 555
Най-голямото  предизвикателство за мен след появата на бебето, освен недоспиването, е поддържането на добра хигиена. Това важи както за дома, така и за почистването на нежната бебешка кожа при смяна на памперс, когато сме навън или когато дойде момента за вана Simple Smile

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка е да се уча цял живот от детето и за детето си. Изправям се пред всякакви препятствия за да съм майка в истинския смисъл на думата. Който не е станал майка, не знае какво означава наистина това.

# 33
  • Мнения: 54
Най-голямото предизвикателство за мен е да бъде достатъчно подхранена и хидратирана кожата на дъщеря ми. Пък дано не е взела моята проблемна кожа Simple Smile

# 34
  • Мнения: 452
Най-голямото предизвикателство за нас е сменянето на памперса.

# 35
  • Мнения: 309
Най - голямо предизвикателство е да се преборим със сухата кожа.

# 36
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 235
За мен най-голямото предизвикателство е да отделя достатъчно време за детето си. В това забързано ежедневие - работа, домакинство, винаги изпитвам вина, че не ми остава достатъчно време за детето.

# 37
  • Мнения: 253
Най-голямото предизвикателство за мен е справянето със сухата кожа и доброто хидратиране.

# 38
  • Мнения: 2 591
Истинско предизвикателство за мен и Моето момче е зачервяването на дупето, особено в топлите месеци. Много трудно успявам да поддържам дупето му незачервено. Също така искам лосиона да попива бързо, а същевременно да оставя кожата гладка, мека и хидратирана. Ползвам вашите продукти за себе си, изключително доволна съм от тях,и с удоволствие бих ги пробвала и за детето ми новата серия. Предизвикателство е също миенето на косата, и то голямо Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 3 098
Цитат
Споделете до 29.05.2017 г. в настоящата тема кое е най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквате като майка.
Коликите при момченцата.  Sad

# 40
  • Мнения: 259
Истинско предизвикателство е само усещане да си майка - да обичаш, да закриляш, да се грижиш, да успокояваш, да се тревожиш, да плачеш дори, да си безсилна понякога, да си уморена, но прикриваща това... Лично за мен истинско предизвикателство да успея да балансирам между грижите и за двете си деца, да им дам вниманието и грижата, от която имат нужда...

# 41
  • Мнения: 2 514
Най-голямото ми предизвикателство е възпитанието и изграждането на правилни навици у сина ни.

# 42
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Най-голямото предизвикателство е това да си майка, ежедневната борба със страховете в мен: дали съм добра майка, дали ги възпитавам правилно, дали давам всичко от себе си.........

# 43
  • Мнения: 56
За мен най -голямото предизвикателство като майка са крустите по главичката на беба и зачервяването да дупето и?!  Каквото и да правя не мога да предпазя зоната под памперса от зачервяване!

# 44
  • Мнения: 146
Според мен,най-голямото предизвикателство е как да сме добри родители и да осигурим максимална защита и хидратация на бебешката кожа

Общи условия

Активация на акаунт