За майките, които дават на децата си Aquasource

  • 24 452
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Искам да обменим опит и мнения на тези, които използват и дават на децата си водораслите Aquasource. Аз давам на моя син /на 2г.е/ зелена енергия+ЕМК+коластра.

# 1
  • Мнения: 388
А аз давам от 3-4 дни на моята дъщеря(1 год.и 10 мес.) по 1 табл. дн. коластра и 1 т.дн.зелена енергия.

# 2
  • Мнения: 4 187
Давам Коластра ( по една таблетка ) + Лайв Пак Джуниър ( половин таблетка ) на ден !

# 3
  • Мнения: 5 246
Аз давам по една таблетка ЗЕ, а от утре и по една Коластра  Peace
Много добре я приема, разтварям я в обедното ядене  Simple Smile
А коластрата мисля да я давам сутрин, че е хубаво да се дава на гладно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 866
От 2-3 месеца давам зелена енергия и мисля, че се отразява добре на детето.

# 5
  • Мнения: 1 883
На Виктория по 2бр Коластра сутрин и една ЗЕ по обяд . На Александра по 1бр Коластра и 1бр ЗЕ . Взех и есенциални ама все забравям да им ги давам  Whistling

# 6
  • Мнения: 5 500
1/2 капкомер течна АФА
1 К
1 ЗЕ, нея понякога я забравям
5 капки ЕМК

# 7
  • Мнения: 6 320
Давам и на двамата сутрин на гладно - по 1 капсула колактив, вечер преди лягане - по 1 капсула Зелена енергия.

# 8
  • Мнения: 122
А вие вземате ли от водораслите?Аз например взимам зелена енергия+коластра по 1 ампула на ден+шейк Лайън ъп, разтворен в ябълков сок.Знаете ли лекар, който има познания за водораслите.Четох във книга, че хора се консултират с лекари - за подходяща комбинация за техните проблеми.

# 9
  • ново
  • Мнения: 5 946
Давам на дъщеря ми /почти на 7 г/ един капкомер течна АФА, 1 ЗЕ, 1 колактив

# 10
  • Мнения: 5 500
Сега като бременна пия по:
4 ЗЕ
4 К
10 к. ЕМК
през третия триместър ще добавя
1САО
както направих през първия.
Иначе като небременна нищо не пия, освен ако не усетя, че се разболявам, тогава правя ударна доза 10 К и 10 ЗЕ или 10 чисти АФ-и, което имам под ръка. Абе пазя ги за мъжете ми с една дума.

# 11
  • Мнения: 1 883
На 25 май ще има семинар за Аква сорс - води го една от най добрите хомеопати  др Вилма Михайлова . След семинара можеш да се консултираш с нея   bouquet

# 12
Доволни ли сте, откъде да видя повече инфо!

# 13
  • Мнения: 1 883
http://www.aquasource.net/Main/Index.aspx?cid=6

Пусни и търсачката има доста инфо тук във форума Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 797
 Защо не пишете  и дали има ефект?

Общи условия

Активация на акаунт