Epilette?

  • 741
  • 8
  •   1
Отговори
Някой чувал ли е този метод за епилация? Глеадам реклама и ми се струва невероятно - космите се изтриват с някакви положки и не само че премахват наплно космите, но и подхранват кожата. А някъде бях чела за това чудо, че космите израствали отново чак след месец и то много изтъняли - това дори и кола маската не го прави. Тези неща са на Phabel и се продавали в аптеките. Някой ползвал ли ги е и къде се продават защото надали ги има във всяка аптека?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Що ми напомня това изтриване на онзи безумен метод с пемзата Rolling Eyes newsm78

# 2
Пише ,че е много деликатно премахването на космите, "сякаш изтривате косъмчетата с мека гумичка" и подхранвало кожата  Rolling Eyes На мен ми звучи твърде хубаво за да е истина.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
Тичам за мека гумичка Mr. Green Всички такива невероятни прекрасности или са измислица, или са скъпа измислица Grinning

# 4
  • Мнения: 5 539
http://www.phabel.com/depilatories.html
Ей, тва гугъла е голяма работа Hug

# 5
  • Мнения: 146
Някой знае ли кколко парички е ???? И вече дали я е изпробвал???

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Като гледам за Европа са:
Цитат
France - en pharmacie BIOES, PARIS
Austria - COSMET
Belgium/Holland - LANAFORM
Czech Republic
Hungria - SUNIMEX, BUDAPEST
Italy - LABORATORIA CHIMICO FARMACEUTICO SAMMARINESE
Sweden - J NORDSTRÖM
Switzerland - HERBA-IMODAC AARBURG
Baltic Cuntries
Greece

# 7
  • Мнения: 20
Тези Epilette ги продават в аптеки Ремедиум. 5 "гумички" за изтриване струват 20 лв. Ефекта е като при бръснене. Няма никакво нежно изтриване и определено не подхранват кожата. Космите си никнат още на следващият ден, като при дамският жилет. Единственият плюс е, че не се порязваш. Определено не си заслужава.

# 8

Общи условия

Активация на акаунт