ТСМ лятни колички изчезнаха от магазините-къде да намеря?

  • 955
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Дне отидох в един склад и пред мене продавача обясняваше на още трима клиенти ,че има голямо търсене и количките били изчерпани в маказинната мрежа.Добри ли са  или всички като мене ги купуват само заради цената.Някои знае ли магазин на ТСМ  където ги има?

# 1
  • Мнения: 4 418
Да магазините на Квазер Електроник по 49 лв са.

# 2
  • Мнения: 110
Кажи поне един адре на такъв магазин .Не ги знам къде са .А ако кажеш в центъра ,ще съм ти много благодарна.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Днес ги гледах ама бяха по 69...в центара
Сигурно са здрави но аз за застраховка си взех хаук дисни за 89

# 4
  • Мнения: 467
Тази вечер ми донесоха една. Изглежда здрава. Просто съотношението цена - екстри е перфектно. ( Говоря за нормалната и цена 30-35 лв). Всичко колички до 150-на лв са "един дол дренки", както се казва.... и незнам при другите как е, но моето решение беше  - така и така не ми харесват, а 160лв и нагоре нямам, поне да не съм се набутала много.  Ще видим как ще се държи в употреба, но съм приятно изненадана от вида и като я поубтахме вкъщи.
Виж с търсачката някъде имаше адреси на ТСМ магазини. В тях може да се намери между 45 и 69лв, както някой по-горе беше казал... Всичко е въпрос на късмет, време и нерви.  Успех

# 5
  • Мнения: 4 418
Магазин на Квазер електроник има във Варна ,който знам ,но фирмата е Пловдивска,така че сигурно имат и в София..Имат сайт виж в него координати на магазини.Сайта е като името Квазерел...

# 6
Миналия ден видях такава в ТСМ -а на бул. "Сливница". За цена, не съм сигурна, но в ума ми се върти нещо като 65 лв. Дано не бъркам.  Ако те интересува - ще се пробвам да обясня къде точно се намира магазина. 

# 7
  • София
  • Мнения: 596
Миналия ден видях такава в ТСМ -а на бул. "Сливница". За цена, не съм сигурна, но в ума ми се върти нещо като 65 лв. Дано не бъркам.  Ако те интересува - ще се пробвам да обясня къде точно се намира магазина. 

Ако говориш за ТСМ в новия ТЦ"Оряхово" - да, има, и аз ги гледах онзи ден, две дори имаше на витрината.
Имам и телефона на магазина, ако иска някой ще го дам да си провери.

# 8
  • Мнения: 1 737
Как ги возите тези колички, момичета, не ми е ясно?! Thinking Спуках гума и приятелка ми услужи с такава, - ами измъчих се, изприщих се и ме боли ужасно гърба! На всеки тротоар или най-малка бабунка запира и трябва да се побутва с крак отзад, не мога да я бутам изправена, трябва да съм леко "надупена", защото иначе настъпвам пръчката на задните колела, за да взема завой правя едни обиколки от по 2 метра... направо ужас, и пари да ми дават не бих взела тази количка!

# 9
  • Мнения: 527
Как ги возите тези колички, момичета, не ми е ясно?! Thinking Спуках гума и приятелка ми услужи с такава, - ами измъчих се, изприщих се и ме боли ужасно гърба! На всеки тротоар или най-малка бабунка запира и трябва да се побутва с крак отзад, не мога да я бутам изправена, трябва да съм леко "надупена", защото иначе настъпвам пръчката на задните колела, за да взема завой правя едни обиколки от по 2 метра... направо ужас, и пари да ми дават не бих взела тази количка!
Изглежда до сега си карала количка с големи гуми, защото каквато и количка с въртящи колела да имаш, дори и Чико да е, по-трудно се преминават препядствията. Моите и двете колички и комбинираната, и лятната /ТСМ/ са с въртящи колела и се карат еднакво лесно, всичко е въпрос на навик. Тук въпроса не е как ги караме количките, а къде можем да ги намерим. Моя приятелка също си търси, остана впечетлена от моята, която купих само за 20лв., а като качество е същата като тези от по 90лв. на Чиполино.

# 10
  • Мнения: 110
Обиколих складовете .И до този в Пловдив стигнах-нямаше.То номера е да са по20 лева .Иначе в магазин видях в Х.Димитър ама 60 лв. Ако е за 60 не знам дали си заслужава?

# 11
  • София
  • Мнения: 3 630
Моята е за 18 лв. от складовете в Младост. За тези пари е перфектна, но за 60 лв. не е Laughing. Още повече, че слязох от Чико Пик ъп и се качих на ТСМ. Въпреки че не се знае, с нея съм от януари месец.

# 12
  • Мнения: 1 327
лятна количка има в магазина на ТСМ на Стефан Стамболов между Пиротска и ТОдор Александров, цената е 55 лева. Те даже кутията от количката я държат на витрината...

Общи условия

Активация на акаунт